MUŽ Z PIEŠTANSKÉHO INCIDENTU ZOSTÁVA NA SLOBODE, NA POJEDNÁVANIE SA NEDOSTAL, LEBO NEMAL RÚŠKO (AKTUALIZOVANÉ - SITUÁCIA V HOLANDSKU: 85% OČKOVANOSŤ A PRÍSNE OBMEDZENIA)

11.11.2021 14:54

Muž z piešťanského icindentu zostáva na slobode, nedostal sa do pojednávacej miestnosti, pretože nemal prekryté dýchacie cesty. Informoval o tom server HS v tomto článku:

"Muž z piešťanského supermarketu zostáva na slobode, do pojednávacej miestnosti sa nedostal: „Nemal prekryté dýchacie cesty. Neuznáva túto povinnosť, je to jeho právo,“ vysvetlil advokát https://www.hlavnespravy.sk/antiruskar-z-piestanskeho-supermarketu-zostava-na-slobode-na-sud-prisiel-bez-respiratora/2749688

TOP KOMENTY:

a je tu judikat Ustavneho sudu PL US 8/1994, ktory jasne stanovuje, ze nie je mozne obmedzovat ludom prava a davat povinnosti vyhlaskami (citaj na 5. strane). toto nezverejnil pravny macher haRABIN, ani Weis, ani teta z Kocis, ale poslal to Kotlebovi majitel fitnesscentra a ten to zverejnil.

Rozhodnutie - Rozhodnutie PL. ÚS 8_94.pdf

 

"Jan Draskovic
9. novembra o 21:18 ·
Priatelia, vrátil som sa z Holandska. Takmer 85% zaočkovanosť a obmedzenia na úrovni Slovenska (bez QR kódu ani na terasu reštaurácie). Prestaňte hádzať vinu (a sklamanie z hesla: vakcína je sloboda) na nezodpovednosť dezolátov.
Prestaňte egoistické záujmy (mať otvorenú prevádzku, odohrať koncert, cestovať za zážitkom) povyšovať nad súdržnosť a staré priateľstvá. Neverte chamtivým a zkorumpovaným politikom (oklamali aj zdravotníkov) že to všetko robia pre dobro nás - skutočne obyčajných ľudí. Nedovoľme tým, čo im cinká pravidelná výplata z našich daní alebo od "dobrého anjela" rozoštvať nás, obrať nás o slobodu a nezávislosť v rozhodovaní o vlastných životoch. Hrozba návratu totality v podobe fašizmu alebo komunizmu je dnes viac než reálna, zastavme SPOLU to šialenstvo. Apelujem v mene vlastného dieťaťa. We are old, we are young, we are in this together, Vagabonds and children, prisoners foreve"