O ČOM SNÍVALI PROROCI: MUSÍME BYŤ JEDNOTNÍ, PRESTAŇTE SLÚŽIŤ ZÁKONNÍKOM A FARIZEJOM, ZAČNITE SLÚŽIŤ PROROKOM A SVOJMU BOHU! / "WE MUST STAY UNITED, STOP SERVING SCRIBES AND PHARISEES, SERVE PROPHETS AND YOUR GOD!" I.M. DANILOV, Allatra.tv (SK, CZ, ENG)

23.11.2021 14:02

"MUSÍME BYŤ JEDNOTNÍ,

PRESTAŇTE SLÚŽIŤ ZÁKONNÍKOM A FARIZEJOM,

ZAČNITE SLÚŽIŤ PROROKOM A SVOJMU BOHU!" I.M. DANILOV

"WE MUST STAY UNITED, STOP SERVING SCRIBES AND PHARISEES, SERVE PROPHETS AND YOUR GOD!" I.M. DANILOV, Allatra.tv

-   -   -

O ČOM SNÍVALI PROROCI - SK:

https://www.youtube.com/watch?v=6LKSPr5b2Hw

 

O ČEM SNILI PROROCI - CZ:

https://www.youtube.com/watch?v=CoSy3-q8au0

 

WHAT THE PROPHETS DREAMED OF - ENGLISH:

https://www.youtube.com/watch?v=BsXMEMKYP-8

_________________________________________________________

TOP KOMENT:

"Proroci snili o naší vzájemné lásce. Jednotě. Laskavosti. Úctě. A o tom, aby naše činy byly vždy v souladu s naším svědomím. A co je tedy překážkou být si lidmi? Jen my samotní. Naše ego, které nás v našich očích vyvyšuje. A přitom jsme uvnitř ustrašení. A co tedy přestat poslouchat myšlenky*, které nás proti ostatním lidem rozdělují a začít cítit to pravé uvnitř nás samotných? Buďme těmi skutečnými lidmi a hledejme v každém to, co nás s ním sjednocuje. Tím jsme opravdovými lidmi. A o tom snili proroci."

(*prestať venovať pozornosť nežiadúcim myšlienkam, pozn. red)

____________________________________________________________

Poznámka Biblik: diabol bude veľmi zúriť na týchto ľudí, budú sa ich snažiť diskreditovať, nazývať ich sektou a podobne. Napríklad aluska.org napísala o hnutí AllatRa, že sú sektou, ale nič vecné, ona mimochodom vo svojich článkoch označuje aj Pána Ježiša za diabla. Svet bude čoskoro očistený aj od pseudoduchovnosti, ale zatiaľ každý by si mal dávať pozor na webové stránky, ktoré navštevuje a buď na ne nechodiť vôbec alebo si z nich vyberať iba hodnotné informácie. Web ani človeka nemôžem zavrhnúť, môžem zavrhnúť iba zlo a lži, ktoré šíria.

Oficiálne náboženské bludy sú oveľa nebezpečnejšie ako zavádzajúce informácie na rôznych pseudoduchovných weboch. A ako vidíte, všetka lož vyhníva zo sveta, najskôr bude zlo odpratané z tejto Zeme, alebo nás evakuujú, neviem. Stojíme však na prahu obrovskej zmeny.

Pán Ježiš hovorí: "PO OVOCÍ POZNÁTE ICH" (Matúš 7:20) Zatiaľ po preštudovaní niekoľko hodín dokumentov a prednášok allatra.tv priniesli hodnotné veci bez náznaku slovnej manipulácie, vyzerá to, že sa snažia o dobro, aj keď nemusia byť všetci celkom ľudia. V tomto videu mi pani vpravo pripadala, ako keby vnútorne nemala emócie, alebo reagovala na svinstvá iným spôsobom, ako bežne vnútorne reagujú ľudia... Celkom zaujímavo vie žmurkať očami, aj tu a vlastne zrejme vo všetkých videách. Podľa niektorých údajov je z planéty  Vamfim , tu v tomto videu hovorí o Annunaki.  Čo je pani zač, zatiaľ neviem, nezdá sa mi. V prvomrade ma zaujíma, čo šíri AllatRa. Ich učenie zatiaľ skúmam, výhrady mám napr. k zverejňovaniu niektorých scén pri tomto ich videu, tie scény samovrážd by som do videa nedával... Chystáme sa preštudovať aj ich knihu AllatRa a do hĺbky preskúmať ich učenie.