Od pandemického teroru k endemickej realite: Španielsko ako prvá európska krajina volá po zmene prístupu. Premiér Sanchez vyzval prehodnotiť Covid-19 na chorobu akou je chrípka. OBČANIA VOLAJÚ PO VYVODENÍ ZODPOVEDNOSTI PRE VŠETKÝCH ZÚČASTNENÝCH POLITIKOV

11.01.2022 20:14

infovojna.sk

"Veľkú zmenu stratégie naznačil aj španielsky premiér Pedro Sanchez. Tvrdí, že covid-19 by sa mal začať brať ako endemická choroba, podobne ako chrípka." Viac tu:

https://www.infovojna.sk/article/od-pandemickeho-teroru-k-endemickej-realite-spanielsko-ako-prva-europska-krajina-vola-po-zmene-pristupu-premier-sanchez-vyzval-prehodnotit-covid-19-na-chorobu-akou-je-chripka

TOP KOMENTY - OBČANIA VOLAJÚ PO VYVODENÍ ZODPOVEDNOSTI:

 •  

  Tento ODRB tisícročia by mal mať súdnu Dohru a vyvodenie ZODPOVEDNOSTI pre všetkých zúčastnených Odborníkov aj Politikov. Obrovské Klamstvá Manipulácie a tunelovanie štátnych rozpočtov.

  •  

   Snaď sa im to nezabudne a neprepečie

 •  

  Tak covid uz od zaciatku mal byt brany ako bezna chripka a nemuselo byt ani tolko obeti. Ale kedze niekomu velmi vyhovovalo vyvolat paniku a namastit si pritom vacky, tak tu z toho spravili pandemiu ako z cierneho moru. Kazdopadne dufam, ze vsetci zodpovedni za posliapavanie zakladnych ludskych prav, zneuzivanie svojich pravomoci a dalsich precinov budu prikladne potrestani, aby v buducnosti uz nikoho nenapadlo si to bez rozmyslu zopakovat.

Poznámka Biblik: dôležité krátke video: