OTRÁVILI NÁM VZDUCH A POTOM SPRIADAJÚ TEÓRIE O NOVOM VÍRUSE / ANOTHER TWO VIDEOS OF CHEMTRAIL PARTICLES (SK, ENG)

15.12.2020 11:24

Žijeme v prostredí, ktoré je presýtené elektrosmogom. Namiesto toho, čo by túto katastrofálnu situáciu mala vláda riešiť, oni kľudne ešte podporujú 5G! Ďalší, bohužiaľ smutný fakt je otrávenie vzduchu časticami rozprašovanými z lietadiel, nepochybne to má vplyv na zdravie a zvlášť na respiračné infekcie. Takáto otrava vzduchu chemikáliami z chemtrails a silným žiarením z mobilných antén sa prejavuje ako nový vírus. Zaujímavé vysvetlenie Dr. Cowan tu (sk, eng)

-   -   -

To, čo na nás sypú z lietadiel, môžu byť aj parazity. Chemtrails je z veľkej časti vlákno, ktoré po rozpade má vlastnosti samorozmnožovacej plesne, viac tu. Možno na nás rozprašujú aj mikroskopické parazity, kto vie... rozprašovanie chemtrails sa oficiálne neskúma - celá príroda je obalená bielymi pavučinami, nebo je takmer permanentne zastreté, štátne inštitúcie tvrdia, že sa tu nič nedeje... Keď sa objaví jasné nebo, obvykle veľmi rýchlo tu máme nálet lietadiel zanechávajúcich čiary a na druhý deň je úplne zastreté Slnko aj niekoľko dní po sebe! Niet pochýb, že to súvisí s náletmi lietadiel a takisto aj tie "zmeny počasia". Zmeny počasia nám vyrábajú diabli, ktorý sa zároveň rozhodli vyhladiť väčšinu ľudstva. Rozprašovanie častíc modifikuje oblaky a počasie. Následky pôsobenia týchto rozprašovaných jedov - otrava vzduchu, spodných vôd, pôdy a potravín sa u niektorých už začínajú prejavovať, potom vlády hovoria: to je nový vírus! Potrebujete vakcínu! Od skutočných problémov sa odvádza pozornosť. Mnohí ľudia objektívne majú problémy s dýchaním! Už dávno sme na naše úrady písali, že ľudia budú mať kôli chemtrails problémy s dýchaním. Posýpanie chemtrails dosiahlo koncom roka 2019 a začiatkom r. 2020 za posledných desať rokov nášho pozorovania maximálnu intenzitu. Je zaujímavé, že zrovna vtedy sa objaví niečo, čomu hovoria "nový vírus". Podľa nás je to následok otravy vzduchu elektrosmogom a časticami chemtrails. (tie častice chemtrails zrejme ešte pôsobenie elektrosmogu zosilňujú) Vzduch otrávili žiarením z antén a chemikáliami z lietadiel. Táto otrava sa podľa nás prejavuje ako "nový vírus". Keď viete, čo je v ovzduší, nemôžete sa tomu čudovať:

Treba kvalitnú optiku a optický zoom, základom pre takéto lepšie pozorovanie je veľmi jasný deň)

https://www.youtube.com/watch?v=dbFsQgXl0ZE&t=12m30s

Naše video natočené s lacným fotoaparátom:

https://uloz.to/file/p4QTBrmw7Hwu/chemtrails-castice-v-ovzdusi-11-9-2019-avi

Toto štát niekomu veselo umožňuje. Okrem toho, ignorujú trestné oznámenia a slovenské úrady a SHMÚ svorne tvrdia, že sa tu vôbec nič nedeje. Práve teraz by tu malo byť celonárodné povstanie! Vieme, že rozprašovanie chemtrails je hnusná vec, ale prosíme vás, urobte si vlastný výskum a vlastné pozorovania oblohy. Pretože sa dá predpokladať, ak teda je toto v ovzduší, že s každým nádychom človek dostáva do seba jedy a možno aj spóry plesní či DNA vírusov. (ktorú možno rozprášili z tých lietadiel a tú teraz možno detekujú ako vírus) Na Biblik.sk napíšte do hľadania chemtrails, nájdete zaujímavé veci.

 

ENGLISH: detailed videos of chemtrail webs - first video HQ optical zoom, 2nd video LQ optics with 5x zoom (cheap camera FUJIFILM AX600, 5x optical zoom) For a good observation you need good optics (ideal 80mm x 20 zoom - astrobinoculars, telescopes, etc) You need to have a very bright day with good sun. Instructions how to observe you can see in the first and 2nd video. Cover the Sun with some house, roof, etc. Very bright day is necessary. PLEASE TAKE CARE OF YOUR EYES DURING OBSERVATION.