Podľa správy japonských úradov z 9. marca zhruba 80% všetkých nakazených nedokázalo nakaziť nikoho iného

02.04.2020 14:25

hlavnespravy.sk

Český europoslanec Tomáš Zdechovský sa v svojom blogu zamýšľa nad tým, prečo má Japonsko, ktoré bolo jednou z prvých krajín mimo Čínu zasiahnuté COVID-19, menej nakazených ako napríklad Česká republika. Dokonca aj napriek tomu, že v krajine nezaviedli žiadne drastické izolácie.

https://www.hlavnespravy.sk/zdechovsky-japonsko-dokazuje-ze-ide-aj-bez-izolacie/2105434

Podľa správy japonských úradov z 9. marca zhruba 80% všetkých nakazených nedokázalo nakaziť nikoho iného.

 

Poznámka Biblik: Na Slovensku máme nezmysly ako rúška a karantény, buzerujú sa zdraví ľudia, zatvárali a obmedzujú obchody, ale zistiťovať skutočný stav - ten nikto nezisťuje! Prakticky žiadne vyšetrovanie, ani laboratórne ani kriminálne! Robí sa mediálna panika, rúška a podobné opatrenia majú vyvolať dojem, že sa tu niečo deje. A takéto opatrenia sú presne o tom, 100x takto opakujú ľuďom lož, že "vírus je tu, bojte sa"  a pritom ak neviete, aká je situácia je to lož!

Zatiaľ to rozhodne nevyzerá na nejaký únik z laboratória, ale skôr na objavenie sa vírusu na rôznych miestach, čo skôr podporuje teóriu rozprášenia nákazlivého materiálu z lietadiel. Rozprašovanie chemtrails do ovzdušia sa zatiaľ vôbec neriešilo, sype sa menej, ale sype sa takmer každý deň aj teraz, keď je počet lietadiel vo vzduchu oveľa menší - až radosť pozrieť na radar. V porovnaní s tým, čo sme tu mali predtým je to oveľa lepšie. Preto je zima, pretože keď sa nerobí hromadný celoplošný nálet, (ktorý sa opakuje obvykle v dvoch rôznych výškach) skleníkový efekt je bez chemtrails minimálny. Ale podľa mňa sa do počasia zasahuje aj tak - určitými zbraňami typu HAARP, (aj to jasno je ich výtvor, stále je vysoká koncentrácia častíc chemtrails v ovzduší a do istej miery ovládať počasie ide aj bez týchto častíc) Účinky zariadenia typu HAARP je možné si všimnúť keď sa vytvára oblačnosť náhlym rozvlnením masy oblakov https://www.biblik.sk/obrazky/#chemlines-trencin-jpg Citliví ľudia na to reagujú aj bolesťami hlavy a značná časť ľudí akousi vnútornou nespokojnosťou až zúrivosťou - frekvencie nás ovplyvňujú a zároveň s počasím je tu snaha kontrolovať aj ľudské správanie.