prof. JAN RAK: TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU JE NEVEDECKÁ TEÓRIA (BIG BANG=VEĽKÁ JEBAČKA) +Poznámka Biblik: citát prof. JAN RAK: "ZEMĚ UŽ SE DÁVNO VÍ, ŽE NENÍ KULATÁ!"

21.04.2024 16:01

biblik.sk/clanky

Prosíme vás o podporu, napríklad i kúpou kníh a tovaru na Biblik.sk alebo priamo príspevkami na účet:
SK8583300000002101425963
Ď a k u j e m e :-) B i b l i k.sk

______________________________________

Poznámka Biblik: Big Bang (angl. "Veľká Jebačka") je dnes vyučovaná v oficiálnej vede ako teória vzniku vesmíru. Elita však dostáva inú výchovu, má prístup k iným technológiám a je vyučovaná a vzdelávaná úplne ináč. Pre zbytok ľudstva predhodili falošné náuky, na ktorých sa smejú! Big Bang je iba jeden z mnohých hoaxov vo fyzike, podobné sú v medicíne i v matematike, vyučujú sa úplne opačné rovnice, kde konštanty sú v skutočnosti premenné a naopak... Presne podľa známych protokolov: "Klamali sme, podplácali, otupovali, demoralizovali dorast Gojimov tým, že sme ich učili zásadám a teóriám, ktoré sme sami pokladali za falošné, ale ku ktorým sme úmyselne dali podnet." 32:12-14 Protokoly sionských mudrcov.pdf (326,9 kB)

-        -

"Prepáčte, ale to, čo ste, z vás kričí tak silno, že ani nepočujem, čo hovoríte!" 

MUDr. Jan Palouček

-        -

Ďalšia porcia kvalitných prednášok, ktoré môžu pomôcť otvoriť nové pohľady na svet a uvažovanie o kľúčových otázkach bytia. Nie je dôležité, koľko zarábaš peňazí, ani čo si vo svete dosiahol, ale dôležité je, čo si a čo vyžaruješ! Tieto prednášky môžu pomôcť zvýšiť úroveň vedomia:

prof. JAN RAK: TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU JE NEVEDECKÁ TEÓRIA (BIG BANG=VEĽKÁ JEBAČKA) +Poznámka Biblik: citát prof. JAN RAK: "ZEMĚ UŽ SE DÁVNO VÍ, ŽE NENÍ KULATÁ!"

Poznámka Biblik: citát z II. dielu:

 "Země už se dávno ví, že není kulatá!" prof. JAN RAK

https://www.youtube.com/watch?v=34vjMviWIic&t=2h13m33s

prof. JAN RAK: O KVANTOVEJ FYZIKE A OTÁZKACH BYTIA 1. diel:

https://www.youtube.com/watch?v=XaLnxS1TJcs

prof, JAN RAK: O KVANTOVEJ FYZIKE A OTÁZKACH BYTIA 2. diel:

https://www.youtube.com/watch?v=34vjMviWIic

Za Antarktídou sú ďalšie kontinenty:

Continents beyond Antarctica:

https://www.biblik.sk/news/admiral-richard-e-byrd-za-antarktidou-je-kontinent-velkosti-ameriky-admiral-richard-e-byrd-theres-another-very-large-continent-behind-antarctica/

prof. JAN RAK: VEDECKÉ EXPERIMENTY POTVRDZUJÚ, ŽE ZEM JE PLOCHÁ / CZECH NUCLEAR PHYSICIST prof. JAN RAK: SCIENTIFIC EXPERIMENTS PROVING FLAT EARTH
https://www.biblik.sk/news/prof-jan-rak-vedecke-experimenty-potvrdzuju-ze-zem-je-plocha/

ILÚZIA HORIZONTU JE ZÁLEŽITOSŤOU TÝCHTO JAVOV / THE ILLUSION OF HORIZONT IS CAUSED BY REFRACTION, PERSPECTIVE, ATMOSPHERE (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/refraction-perspective-atmosphere-refrakcia-perspektiva-atmosfera/

REFRACTION, PERSPECTIVE, ATMOSPHERE / REFRAKCIA, PERSPEKTÍVA, ATMOSFÉRA (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/refraction-perspective-atmosphere-refrakcia-perspektiva-atmosfera/

INTERVIEW S PILOTMI: VIEME, ŽE ZEM JE PLOCHÁ, ALE NEMÁME POVOLENIE O TOM HOVORIŤ / INTERVIEW WITH PILOTS: WE KNOW THE EARTH IS FLAT, BUT WE ARE NOT ALLOWED TO TELL ANYBODY ABOUT THAT (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/interview-s-pilotmi-vieme-ze-zem-je-plocha-ale-nemame-povolenie-o-tom-hovorit-interview-with-pilots-we-know-the-earth-is-flat-by-we-are-not-allowed-to-tell-anybody-about-that/

biblik.sk/clanky

b i b l i k . s k / c l a n k y

Prosíme vás, podporujte boj za slobodu, podporujte protisatanský a protifašistický odboj / Please support the fight for freedom, please support antisatanic and antinazi fight:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

 

PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! / All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/pfizer-smile-usmev-od-firmy-pfizer/