ADMIRÁL RICHARD E. BYRD: ZA ANTARKTÍDOU JE KONTINENT VEĽKOSTI AMERIKY / ADMIRAL RICHARD E. BYRD: THERE'S ANOTHER VERY LARGE CONTINENT BEHIND ANTARCTICA (SK, ENG)

22.08.2023 12:42

ADMIRÁL RICHARD E. BYRD: ZA ANTARKTÍDOU JE KONTINENT VEĽKOSTI AMERIKY / ADMIRAL RICHARD E. BYRD: THERE'S ANOTHER VERY LARGE CONTINENT BEHIND ANTARCTICA

https://www.youtube.com/watch?v=LlbR_0isghQ

Poznámka Biblik: stará budhistická mapa nižšie

Note Biblik: ancient buddhist map below

Súvisiace články / related articles:

Flat Earther Films Satellite Transiting Moon / FLAT EARTHER ZACHYTIL NA KAMERU SATELIT NA BALÓNE PRI PRELETE OKOLO MESIACA

https://www.youtube.com/watch?v=fA3K5ws6-ZU

AKO PRAVDEPODOBNE VYZERÁ VÄČŠINA SATELITOV / WHAT DO PROBABLY MOST OF THE SATELLITES LOOK LIKE? (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/ako-pravdepodobne-vyzera-vacsina-satelitov-what-do-probably-most-of-the-satellites-look-like/

PLOCHÁ ZEM: NAJLEPŠIE DOKUMENTY / FLAT EARTH: BEST DOCUMENTARIES (SK, CZ, ENG, PL, RUS, GER, SPA)
https://www.biblik.sk/news/plocha-zem-najlepsie-dokumenty-flat-earth-best-documentaries/

BÝVALÝ SOVIETSKY KOZMONAUT IGOR VOLK: VO VESMÍRE SME NIKDY NEBOLI! A AK VÁM CHCE NIEKTO NAHOVORIŤ, ŽE SME TAM BOLI, TAK VÁS KLAME / FORMER U.S.S.R. ASTRONAUT IGOR VOLK: WE HAVEN'T BEEN TO SPACE (SK, ENG, RUS)
https://www.biblik.sk/news/byvaly-sovietsky-kozmonaut-igor-volk-vo-vesmire-sme-nikdy-neboli-a-ak-vam-chce-niekto-nahovorit-ze-sme-tam-boli-tak-vas-klame-former-u-s-s-r-astronaut-igor-volk-we-havent-been-to-space/

ASTRONAUT O ZEMI / ASTRONAUT ABOUT THE EARTH (SK, ENG, PL)
https://www.biblik.sk/news/astronaut-o-zemi-astronaut-about-the-earth/

NEJDE ANI TAK O TVAR ZEME, AKO O HĹBKU LŽI / THIS NOT ABOUT THE SHAPE OF THE EARTH, BUT DISCOVERING THAT HUGE LIE (krátke video /short video SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/nejde-ani-tak-o-tvar-zeme-ako-o-hlbku-lzi-theres-not-so-important-the-shape-of-the-earth-but-to-discover-that-huge-lie/

TOP YT CHANNELS:
youtube.com/@drjohnd.9508
youtube.com/@ThePottersClay
youtube.com/@ThePottersClay2

youtube.com/@tabooconspiracy
youtube.com/@PaulOnThePlane
youtube.com/@PaulOnThePlaneFE
youtube.com/@p-brane8358
youtube.com/@jtolanmedia1773
youtube.com/@DITRH
youtube.com/@scrawny2brawny
youtube.com/@TruthIncSB

 

MODEL PLOCHEJ ZEME / FLAT EARTH MODEL

https://www.youtube.com/watch?v=lWUC_yXhKKg

 

Poznámka Biblik / Note Biblik - red shortcuts SK, ENG: 

Celá školská paradigma o Zemi a vesmíre je vymyslená. Ťažko by sme mohli mať plynnú atmosféru vo vákuovom vesmíre! Môžete zabudnúť na všetko, čo sa v škole o Zemi a o vesmíre učí! Podobne ako 9/11, globálne otepľovanie, očkovanie a ďalšie oficiálne tvrdenia, sú to v základe úplne vymyslené teórie, s vymyslenou históriou, vymslenou "vedou" i vymyslenými postavami! Zemepis, dejepis, a mnohé veci v medicíne, vede, fyzike a matematike majú hodnotu filmového scénára, nakoľko väčšina ľudí žije podľa televízie, už ani nechápu, aké dopady by mohlo mať ísť ďalej, za hranicu oficiálnych ilúzií. Existujú dva svety - jeden pre 99% s primitívnou medicínou a zastaralou, život a zdravie poškodzujúcou technikou a ten druhý pre 1%, ktorí sa nikdy nebudú liečiť v bežnej nemocnici, nikdy sa nebudú očkovať ani brať chemoterapiu! 1% žije na vlastných rančoch mimo mestá, nepoužívajú mobily, MHD ani komerčné aerolínie, jedia úplne inú poživeň (nehodí sa výraz JEDlo ani výraz pOTRAViny) majú prístup k úplne iným informáciám a iným technológiám, ktoré sú založené na pravdivom poznaní a preto je možné dosiahnuť i skutočné výsledky - napr. vyliečenie z choroby a nie liečba, ktorá zabíja a poškodzuje. A takisto pokročilé technológie - nepoškodzujú prostredie ako spaľovanie ropy, EM žiarenie, či elektrické káble (v okolí el. káblov je NF EM pole, ktoré je pre človeka veľmi nebezpečné, vhodné spávať ďalej od zásuviek a el. káblov (!) 

Ďalej elektrické vedenia majú zásadný vplyv na počasie, viac tu, je možné predpokladať, že počasie okrem chemtrails ovlyvňuje aj VF EM žiarenie z mobilov, Wi-Fi, satelitov a mobilných základňových staníc) 

Pre človeka v bežnom meste znamená čím viac "modernejšej" techniky tým viac EM radiácie a menej triezveho myslenia (vplyv EM radiácie na EEG tu) Následky života v modernom meste sú chronická únava, depresie a pokles vitality a životnej energie, je možné predpokladať, že úplné vyčerpanie organizmu (predovšetkým dnes EM radiácia, bežná voda, bežná kozmetika  a bežné potraviny), kedy už rezervy tela nestačia, aby boli všetky procesy pod kontrolou - to je rakovina. Potom, je úplný hoax aj nejaký "liek na rakovinu", ako môže organizmus vykonávať normálne svoju funkciu v chorom a úplne neprirodzenom prostredí? (paneláky s mobilnými anténami a Wi-Fi žiaričmi na strechách a takmer v každom byte malý, EM radiáciu ustavične emitujúci radar - t.j. Wi-Fi, v chladničke JEDlo a pOTRAViny zo supermarketov a chlórovým vápnom a dezinfekčnými jedmi otrávená voda z vodovodu, príp. kontaminovaná jedmi z plastov v plastových fľašiach (čl. o vode tu, tu a tu) Plasty sú obrovský problém i pri balení potravín, niektorí vedci tvrdia, že z plastovej fľaše by sa napili len ak by išlo o život - potraviny i voda balené v plastoch môžu byť kontaminované.

Vlastne film Matrix je dokument, sú dva svety, jeden pre 1% a druhý pre 99%. Je toho veľmi veľa:

Tak ako si vymysleli rôzne hrozby - teroristov, pandémie alebo zaviedli úplne scestné "vedecké" teórie o očkovaní alebo paveda, dezinformácie a lži v podaní oficiálnych úradov ako ich hoaxy o "pretrvávajúich kondenzačných stopách", takisto inscenujú aj VŠETKY lety do vesmíru! Nie je kam letieť, pretože existuje Firmament! 

NASA, ESA, i všetky ruské a čínske "vesmírne" agentúry smerujú obrovské toky peňazí úplne inde a za určitú čiastku robia divadlo s letmi do vesmíru! Žiadna raketa do vesmíru neletí, každá ide oblúkom dolu a padá k Zemi. Na Biblik.sk videá napr. Starlink, Ariane. (dokonca aj ISS je hoax, údajne ISS je hra s dvoma lietadlami B2 s pásom LED diód, pri rozpočte NASA možno viac ako 80 miliónov dolárov denne sa takéto divadlo stále oplatí a platia ho vlastne všetci)

Otvorene to povedal bývalý sovietsky kozmonaut Igor Volk - vlastne všetky lety do vesmíru sú podvod! Pretože celá paradigma o Zemi a o vesmíre je úplne, ale úplne vymyslená! Treba pochopiť, že to, čo sa deje vo filme nie je vždy reálne, ani svet, v ktorom žije 99% ľudí nie je založený na pravdivých informáciách - je to doslova a dopísmena Matrix - falošný obraz reality vytvorený a živený satanskými inštitúciami počnúc vzdelávaním v štátnych školách a končiac pavedeckými očkovacími hoaxami modernej medicíny a vlastne celou satanskou vedou, od fyziky, astronómie až po virológiu!

Vesmír si vymysleli, guľatú Zem si vymysleli, teroristov z 9/11 si vymysleli, a takisto si vymysleli celú tú zvrhlú teóriu o očkovaní, aby mohli do ľudí legálne pichať jedy! Takto má elita zaistený vždy určitý náskok (neočkovaní majú menej chorôb, lepšiu imunitu a životaschopnejšie a inteligentnejšie potomstvo, očkovaní však degenerujú z generácie na generáciu! VŠETKY VACKÍNY SÚ JED! Tetanovky, detské vakcíny i covidové vakcíny sú jed! Covidové injekcie spôsobili poškodenie krvi, poškodenie DNA, smrť a epidémiu chorôb, tak boli navrhnuté). A čo potom očkovací program detí, viete si predstaviť, aké hrozivé následky má očkovanie detí u pediatrov? Výstižne to povedal Mark Blaxill, citát tu. Niekto cielene navrhuje vakcíny na to, aby pôsobili choroby, degeneráciu a smrť! Milióny rodičov, ktorí mali až do očkovania zdravé dieťa, by o tom mohli rozprávať... Tušíte, čoho sú vlastne satanistickí vrahovia schopní? Oni nás ani nemajú za ľudí, verí ešte niekto kriminálnym spoločnostiam ako Pfizer, Moderna a ďalším výrobcom vakcín, tetanoviek a detských vakcín? Verí niekto, po tom všetkom, že oni chcú chrániť ľudstvo pred chorobami?

Hmotný vesmír je vlastne táto Plochá Zem, istá vec je, že Zem určite nie je planéta ako ostatné telesá na oblohe! Ďalej nie je kam letieť - pretože existuje Firmament a nad oblohou - pevnou nebeskou klenbou (Firmament) sa najskôr nachádza, takisto ako okolo celej Zeme v nejakom skupenstve voda! Vo vynikajúcom dokumente LEVEL WITH ME (2023) je prezentovaný fascinujúci objav preavdepodobne firmamentu morí! Zem je plochá, s pásom Antarktídy okolo, za Antarktídou sú ďalšie kontinenty a ďalšie Slnká. Vyzerá to tak, že Slnko (a možno i Mesiac) je iba projekcia a možno existuje centrálne (skutočné Slnko, ktoré osvetľuje celú šíru a až dokonale plochú Zem)

ZEM NIE JE PLANÉTA ako ostatné, Zem je vlastne s najväčšou pravdepodobnosťou hmotný vesmír!

 

Budhistická mapa sveta

Flat Earth Map : 

"Shingon Buddhist World Map" 9th Century Poster

https://www.biblik.sk/obrazky/#flat-earth-buddhist-map-jpg1

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Prosíme vás, podporujte boj za slobodu, podporujte protisatanský a protifašistický odboj / Please support the fight for freedom, please support antisatanic and antinazi fight:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

 

PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! / All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/pfizer-smile-usmev-od-firmy-pfizer/