TRI KROKY NA ZNIČENIE EURÓPY (+ POZNÁMKA BIBLIK)

31.03.2020 20:48

TRI KROKY NA ZNIČENIE EURÓPY:

1. krok: Likvidácia rodiny a presadzovanie homosexualizmu

2. krok: Import utečencov

3. krok: umelo vyvolaná kríza

Záver toho všetkého je Euroamerická únia so spoločnou digitálnou menou.

Viete ktorý bol nultý krok? Alebo kde sa to všetko začalo? Vytvorením EU, pretože jeden veľký euroštát sa ovláda ľahšie ako veľa malých. Postupne nasledovalo odstránenie národných mien a zavedenie Eura. Ak štát nemá svoju vlastnú menu, nestráži si ani svoje hranice, fakticky prestáva byť štátom. Samozrejme profesionálna armáda je vlastne zložka NATO a slúži na odzbrojenie štátu.

Likvidáciu rodiny sme videli v praxi, liberálne strany sa tvárili veľmi múdro - chceme len dekriminalizáciu marihuany, chceme len registrované partnerstvá - to je to, čo skutočne každý Slovák najviac potrebuje! Trávu je cítiť odvšadiaľ, pri prameňoch a v lese nachádzame bongá, húli sa ostošesť, ale marihuanu treba dekriminalizovať! Asi by díleri boli proti, keby ste si mohli vypestovať kopu dobrej marihuany sami - len preto je marihuana nelegálna a dokonca sa k nám prvotriednu marihuanu oplatí importovať! Takže ťažko môžete kaziť taký obchod, podobne ako obchod s heroínom, kokaínom a pod. Legálne drogy môžu byť v Amsterdame, kde díleri chodia nakupovať drogy a pedofili deti - v Amsterdame kúpite všetko! A aby kadejaký díler a obchodník s deťmi mal lepší prístup na európsky trh, povedia: Schengen!

Import utečencov do Európy a na Slovensko, ktorých vraj potrebujeme sme tiež videli. Je to podobná špinavosť ako import drog, ale peniaze sú v tom také, že to tu podobne ako drogy mať proste budeme! Donedávna niektorí šoféri kamiónov bohatli tak, že prevážali migrantov - ak si dobre pamätám, predtým, čo nám tu utečencov začali vláčiť, cenu ktorú ste museli prevádzačom zaplatiť ako utečenec bola 5.000 dolárov a z toho pekná provízia pre odvážnejších kamionistov... Dnes sú ceny zrejme nižšie.

Tak ako vytvorili obchod z ničoho a začali obchodovať s emisiami, oklamali ľudí, že treba bojovať proti CO2! Niekto si všimol, že dopyt po životnom štýle v Európe je taký, že na rozdiel od drog ceny klesajú a teda import (kôli zisku) už nemôže byť nelegálny! Teraz by stačila taká lepšia kríza a väčšina ľudí by žobrala v rade o prácu za 2 € na hodinu spoločne s bandou utečencov. Ale zisky mafiánov, ktorí importujú drogy a ľudí, tie nemôžu byť ohrozené. V USA sa straty jednoducho socializovali pod kapitalistickým heslom "too big to fail" keď mafiáni prišli o zisk. Keď im to národ dovolil, a v rámci "ozdravenia ekonomiky" končili ľudia na ulici, samozrejme rástla kriminalita a v USA sprivatizovali aj väznice, kde teraz školia zločincov - štát je zlý väzniteľ, štát nepotrebuje zvyšovať zisk podporou nárastu kriminality, ale mafia! Zrejme, keď klesá zisk z importu utečencov, alebo je po nelegálnej činnosti veľký dopyt, stane sa legálnou! Je úplne jasné, kto nám vládne. Veď to je špinavá mafia, pre ktorých zisk je posvätný. A tak ako si oni bránia svoje práva, mal by mať určité možnosti a schopnosti každý obchodník. Spoliehať sa tu na štát a na zákon? Ako by ste si obránili svoj majetok, keby chceli utečenci začať rabovať? Obchodovanie je nebezpečný šport, svoje peniaze a svoj majetok si musíte strážiť aj pred nariadeniami štátu aj pred exekútorom. Ináč hrozí, že spoločne s tlupou zamestnancov (a možno väčšina z nich budú ukrajinci a moslimovia) sa raz medzi nich postavíte do rady o prácu za 2 € na hodinu. 

 -       -       -

 
Poznámka Biblik: Účet na svoje meno ak robíte obchod je v tomto štáte tiež už skôr odvaha. Ešte k tomu banky môžu zajtra zavrieť a vyhlásiť digitálnu menu - chce to buď zlato, alebo vlastnú menu a to platí rovnako medzi obchodníkmi aj medzi ľuďmi - Euro nie je naša mena a zo dňa na deň môže mať hodnotu toaletného papiera! Zavedením digitálnej meny zrejme viazanej na čip v OP sa skončí možnosť nakupovania anonymne - ak budú zločinci sledovať každú transakciu, je to vlastne ako keby ste mali pri sebe čip, ktorý odosiela vašu polohu. ("Súd: Potresce sa trestom vypnutia čipu na dva roky... Exekútor: Zakazujem používanie čipu až do podpísania prehlásenia o uznaní dlhu" atď...) Svoju polohu v reálnom čase odosielate vždy keď platíte kartou. Vašu polohu zisťuje mobil a s mobilom komunikuje nové auto - to sú technológie proti ľuďom zamerané na to, aby sa stali tupými otrokmi!
 

PODPORUJTE SEBA AJ NÁS:

↓ IBAN Biblik.sk ↓

SK8583300000002101425963

ĎAKUJEME. THANK YOU.