V IZRAELI JE ÚDAJNE ZAOČKOVANÝCH OKOLO 60% ĽUDÍ, CELKOVO JE ZAOČKOVANÝCH IBA 15% POPULÁCIE. NAPLNIA SA SLOVÁ BILLA GATESA O REDUKCII POPULÁCIE O 10-15%? / VACCINATION STATISTICS - ISRAEL AROUND 60% VAXED, WORLD ONLY 15%. WAS BILL GATES RIGHT? (SK, ENG)

09.08.2021 09:23

"V Izraeli, ktorý má celkovo 9,3 milióna obyvateľov, je prvou dávkou zaočkovaných viac ako 5,8 milióna obyvateľov. Takmer 5,4 milióna dostalo dve očkovacie látky a viac ako 420 000 ľudí už dostalo tretiu dávku vakcíny, eufemisticky nazývanú ako posilňovacia. Tá je určená pre osoby staršie ako 60 rokov.

Očkovanie však v Izraeli nenaplnilo sľubované očakávania. Neprinieslo slobodu ani neposkytlo kolektívnu imunitu. Izrael prijíma rovnaké opatrenia a uvažuje o lockdowne, ako pri druhej vlne, keď krajina ešte zaočkovaná nebola." https://www.hlavnespravy.sk/situacia-v-izraeli-sa-neustale-zhorsuje-tamojsia-vlada-znova-pristupuje-k-pandemickym-opatreniam-a-uvazuje-o-lockdowne-zaockovanie-neprinasa-slubovane-benefity/2635564

-   -   -

Poznámka Biblik: Celkovo je zaočkovaných iba 15% populácie. Slová Billa Gatesa o redukcii populácie o 10-15% nájdete v tomto článku.

Štatistiky, podľa ktorých je vidieť, že Slováci sú výnimočne propagande odolní národ! V každom prípade si myslím, že % očkovaných sú prehnané a najskôr to bude podobné ako s testami - kto bol duševne v poriadku a zároveň mal určitú úroveň sebaúcty, nenechal si od fašistov žiadne predmety strkať do nosa! Kto nechcel zbytočne riskovať a kto sa nenechal ponižovať zvrhlými bláznami, jednoducho test sfalšoval. Podobné to zrejme bude aj s očkovaním:

ZDROJ/SOURCE: https://www.google.com/search?q=world+%25+vaccination+graph&client=firefox-b-d&ei=WN8QYbjoItCXkgX8w4mIDg&oq=world+%25+vaccination+graph&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6CQgAELADEAcQHjoICAAQgAQQsAM6BQgAEIAESgUIPBIBMUoECEEYAVCVGFjrHGCcHmgBcAB4AIABTYgBpQOSAQE3mAEAoAEByAEHwAEB&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwi49PSfu6PyAhXQi6QKHfxhAuEQ4dUDCA0&uact=5

 

ENGLISH:

Covid VAX %:

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations?country=OWID_WRL

Note Biblik: Only 15% vaccinated? Bill Gates said: "If we do a really great job on new vaccines... we could lower "it" by 10-15%."

"If we do a really great job on new vaccines... we could lower "it" by 10-15%."

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/znizenie-populacie-cez-vakciny-vaccine-depopulation/

Words of Bill Gates about reducing population through vaccines in this article:

https://www.biblik.sk/news/znizenie-populacie-cez-vakciny-vaccine-depopulation/