VOTRELCI DÁVNOVEKU: MIMOZEMSKÝ ARCHITEKT

28.01.2020 12:30

Votrelci dávnoveku X (3) - Mimozemský architekt:

https://uloz.to/file/fAoliFYiFfDS/vetrelci-davnoveku-x-3-mimozemsky-architekt-the-alien-architects-mkv

- Takmer v každej oblasti sveta môžeme nájsť stovky pyramíd - Stredná Amerika, Mezopotámia, Egypt, Čína a dokonca aj Antarktída (pyramídy sú aj na Slovensku, písali sme o tom článok tu a zaujímavé informácie o pyramídach nájdete aj tu) Po celej Zemi sa nachádzajú stavby podobné pyramídam. Vo Veľkej pyramíde v Gíze sú zakódované dáta o Zemi a pravdepodobne aj o Vesmíre. Ak by sa skúmali podrobnejšie nielen z vedeckého hľadiska ale aj z duchovného, mohlo by sa ľudstvo výrazne posunúť vpred, ak by sme pochopili určitý odkaz, ktorý je najskôr adresovaný ako dúfame z lásky k ľuďom. Informácie zakódované v pyramíde (pyramídach) svedčia o prítomnosti Inteligencie s veľmi podrobnými znalosťami o Zemi, hviezdach a o vesmíre a pravdepodobne aj o cestách na väčšie vzdialenosti. V tomto dokumente nájdete veľmi cenné informácie, ak budete pozorne počúvať.

Ruskí vedci preskúmali 3300 starých kamenných stavieb, všetky sú postavené presne v určitých priesečníkoch starovekých geometrických línií Zeme. Mayské mestá boli dokonca postavené ako hviezdna mapa! Templári stavali chrámy na tzv. lúčnych líniách, čo sú energetické centrá, ktoré môžu nabíjať chrámy, a teda pomáhať ľuďom na ceste k Bohu, ku zdraviu, šťastiu a Poznaniu. Pyramídy sú súčasťou celoplanetárnej siete. Sú napojené na energetické línie Zeme. Môžu nám buď energiu dávať, alebo - ak ich postavil niekto zlý, mohli by energiu pozemšťanov aj vysávať... Piloti často pozorujú UFO v líniách pyramíd, určité objekty (napr. takéto tu) lietajú častokrát pozdĺž línii pyramíd. Možno sú pyramídy súčasťou nejakých skokových brán, cez ktoré je možné využiť spojnice medzi časopriestorovými súradnicami a dostať sa na akékoľvek miesto vesmíru, alebo z akéhokoľvek miesta vesmíru na Zem.

Ako sa pyramídy stavali? Podľa našich informácii bola egyptským a ďalším vysokým kňazom známa určitá technológia, či skôr duchovná prax, pomocou ktorej je možné urobiť kameň dočasne ľahkým alebo naopak, dočasne spôsobiť kusu kameňa takú hmotnosť, že ľahko s pomocou zasväteného vedca-kňaza "vykopete" studne po celej púšti tak, že kameň obrovskej hmotnosti necháte prepadnúť do zeme. Predstavte si, že jedného dňa namiesto žeriavu príde vedec-kňaz a určitou "kúzelnou paličkou", ktorá ukrýva špičkové technológie, za pomoci sily vôle usmerňuje vyžarovanie neviditeľných paprskov na kamenné bloky, ktoré by sa z váhy niekoľkých ton dočasne stali úplne ľahučkými...