WHEN DICTATORS SAVING OWN NATIONS: NORTH KOREA REFUSES WEST, CHINESE AND RUSSIAN VACCINES / DIKTÁTORI ALEBO SKUTOČNÍ SUVERÉNNI VLÁDCOVIA? BIELORUSKO NETERORIZUJE ĽUDÍ OPATRENIAMI A KĽDR ODMIETA ZÁPADNÉ, ČÍNSKE AJ RUSKÉ VAKCÍNY (SK, ENG)

02.09.2021 13:09

Which ruler wants to kill his own people? Only devil, because he's not human and he thinks he's something more (according to Quran "The Iblis" was created from fire, and a man was created only from clay, devil (Iblis) thinks he's something more like human!

No covid in Korea, no covid in Belarus, no covid where a sovereign lord rules his own country! No measures terror and no masks in Belarus and no vaccines in North Korea, refusal of vaccination program will save many lives!

LINKS_ENGLISH:

North Korea rejects offer of almost three million Covid-19 jabs:

https://www.bbc.com/news/world-asia-58408913

North Korea rejected AstraZeneca's COVID-19 vaccine over side effects, think tank claims:

https://www.japantimes.co.jp/news/2021/07/10/asia-pacific/north-korea-vaccines-astrazeneca/

Russia has offered North Korea Covid vaccines once again, amid reports that a harsh lockdown is leading to extreme hunger.

Pyongyang has refused vaccines and aid from a number of countries.

https://www.bbc.com/news/world-asia-57759440

North Korea Shows No Vaccine Urgency, Despite New Virus Woes:

https://www.voanews.com/covid-19-pandemic/north-korea-shows-no-vaccine-urgency-despite-new-virus-woes

 

SLOVENSKY:

Diktátori alebo skutoční suverénni vládcovia? Bielorusko nepotrebuje žiadne opatrenia a život funguje normálne! VIDEO BIELORUSKO NA NOVÝ ROK TU.

Pandémia dodnes nebola tam, kde ju nevyrábali médiá! Chorí sa normálne liečia, v krajine diktátorov sa nemárni energia, peniaze a sily zdravotníkov na zisťovanie prípadov covid, ale chorých liečia bez prekážok a pre sezónny nárast chorôb nikto nerobí paniku! Koľko úmrtí a utrpenia stojí zisťovanie covid/necovid namiesto okamžitého nasadenia liečby? Prečo odzačiatku blokovali informácie o Hydroxychloroquine (Plaquenil) a Ivermectine? Prečo vyrábali paniku a blokovali prístup k lekárovi a k liečbe? Sú to vážne obvinenia, fašistickí diktárori, zločinci a kolaboranti vrahov vládnu v západných zemiach! V zemiach diktátorov sa berie ohľad na národ, na zachovanie poriadku, pokoja a na poskytovanie pomoci a liečby!

KĽDR odmietla takmer tri milióny vakcín, v krajine vraj stále nezaznamenali žiadny prípad COVID-19 https://www.hlavnespravy.sk/kldr-odmietla-takmer-tri-miliony-vakcin-v-krajine-vraj-stale-nezaznamenali-ziadny-pripad-covid-19/2662474