AKO ODRUŠIŤ MOBILNÉ ŽIARENIE

18.10.2017 21:37

Často krát vidíme na ulici mamu alebo otca, ktorí nosia v náručí malé dieťa a zároveň telefonujú. Vôbec si neuvedomujú (alebo si nechcú uvedomiť) že silno ubližujú sebe aj svojmu dieťaťu. V návodoch od mobilných je napísané, aby ste telefón držali najmenej 1cm od tela keď vysiela.(pozri aj návod od svojho mobilu) Čiže výrobca vášho telefónu týmto hovorí, aby ste si telefón za žiadnu cenu nedávali k hlave. Avšak tieto normy vytvárajú obchodníci podľa požiadaviek trhu. V skutočnosti je bezpečná vzdialenosť od mobilu, na ktorom sa uskutočňuje hovor 4 metre!

Veď dnes je možné mať aj mobilnú základňovú stanicu (BTS) teoreticky aj priamo v obývačke! Norma pre BTS je od 2,5 metra (údaj pre ČR, bližšie tu) Pre mobilnú základňovú stanicu, ktorú dávajú ľuďom na strechy domov je v skutočnosti bezpečná vzdialenosť najmenej 50 metrov! Trh si žiada mať zdroje signálu tam, kde treba, bez ohľadu na ľudí. A ľudia to chcú, chcú telefonovať, chcú mať v mobile internet a wi-fi aj v autobuse a vo vlakoch! Ak vás bolieva hlava alebo oči - váš mobil, GPS, wi-fi a blízkosť mobilných základňových staníc sú hlavní podozriví.

Potom aká existuje obrana pre ľudí, ktorých neznesiteľne bolí hlava a pociťujú až silné pálenie v oblasti epifýzy (podmozgová žľaza) alebo silné bolesti očí? Očný nerv končí v epifýze, táto žľaza je veľmi citlivá na mobilné žiarenie, preto, ak ju bezdrôtové zariadenia zasiahnu na dobu dlhšie ako 30 sekúnd, ľudia môžu pociťovať bolesti v strede hlavy alebo bolesti očí. Takisto môžu mať potom problémy so spánkom. Ak sa zobudíte a bolí vás hlava alebo oči je načase aspoň dočasne úplne prestať používať bezdrôtové technológie, alebo obmedziť ich používanie na nevyhnutné minimum. Na mobilnom telefóne je vhodné vždy používať hlasný reproduktor, prípadne káblové handsfree bez obsahu kovu. 

Vypnutie wi-fi v domácnosti má pozitívny vplyv na kľudnejší spánok, mimochodom wi-fi a bezdrôtové telefóny by v domácnosti nemali byť vôbec. Je potreba nahradiť bezdrôtové telefóny drôtovými, nahradiť wi-fi káblom a vypínať tieto zariadenia aspoň na noc! Šikovnejší počítačový technik vám poradí router, kde si môžete wi-fi vynúť pomocou tlačítka, mobil si viete vypnúť aj sami. V prípade smarpthonov ak ich nechcete vypínať môžete použiť airplane mode-režim v lietadle.

Najlepšia wi-fi je žiadna wi-fi. Veľa urobí pre seba aj svoje okolie človek, ktorý prestane používať wi-fi. Je hrozné pre mňa, ako počítačového technika vidieť to bezohľadné svinstvo ako sa wi-fi tlačí do vlakov a autobusov! Samozrejme tieto frekvencie ovplyvňujú mozgové vlny (EEG) a človek sa správa ináč. Tí ktorí, tieto frekvencie poznajú, vedia, že je možné pomocou nich ovplyvňovať správanie človeka.

V prípade odrušenia signálu sa spolieham na Pána Boha. Nepoužívam mobil, ani nemám wi-fi. Viem akú daň za to musia ľudia platiť: nepokoj, pobehovanie sem a tam, nespokojnosť, prejedanie sa a nakupovanie. ŽER A NESTARAJ SA, resp. NERIEŠ to je program, ktorý vysiela váš mobil, wi-fi a GPS.

Existujú spôsoby ako čiastočne tieto špinavé frekvencie odrušiť, ak používate orgonit v tvare pyramídy (veľmi silný odrušovač) najprv si zakúpte presný kompas, vyznačte si súradnice svetových strán ceruzkou a až potom nastavte umytý a na Slnku nabitý orgonit v tvare pyramídy hranou presne na sever. Ale pokiaľ sa miesto Pána Boha spoliehate na orgonit, potom sa nečudujte, ak budete cítiť prítomnosť inej osoby v byte. Orgonit v tvare pyramídy citliví ľudia nemôžu mať z tohto dôvodu v domácnosti, je cítiť ako fyzickú prítomnosť inej bytosti.

Odrušenie mobilu je možné uskutočniť aj pomocou tohto zariadenia, ktoré je malé, úplne tenučké a lepí sa na zadnú stranu mobilu:

https://www.biblik.sk/products/odrusovac-elephantts/

Ale všetko ako vieme, je o energii, frekvencii a vibrácii. Kto s láskou nakreslí na samolepiaci papier nejaký pozitívny symbol a nalepí si ho na mobil, tento symbol resp. meno písané s láskou pôsobí ako odrušovač. Vhodné je takýto symbol nalepiť na zadnú stranu mobilu v blízkosti antén (obvykle spodná tretina smartphonu aj ľavý horný roh telefónu zo zadnej strany) no majte na pamäti, že obsah je dôležitejší ako forma: Je potreba aj pri kreslení symbolu  z celej sily sa sústrediť na lásku.

Ak ráno s láskou vyslovujete Meno Pána Ježiša Krista a cez deň Neho s láskou myslíte, čo viac potrebujete robiť?