AMERIČANIA SA S RUSMI DOHODNÚ A BUDE TO EURÓPA, KTORÁ ZAŽIJE ĎALŠIU VLNU COVIDIZMU, KDE NA TROSKÁCH ROZVRÁTENEJ EKONOMIKY ZASADNǓ AMERICKÉ FIRMY.

10.07.2024 13:24

"NEOZBROJENÁ A NEMILITANTNÁ SPOLOČNOSŤ BUDE ZOTROČENÁ." David Lane / "AN UNARMED OR NON-MILITANT PEOPLE WILL BE ENSLAVED." David Lane

biblik.sk/clanky
Podporu tvorby článkov prosíme vás môžete prejaviť kúpou tovaru ma Biblik.sk alebo priamo dobrovoľným príspevkom na č. účtu:
SK8583300000002101425963
SWIFT: FIOZSKBA
Ďakujeme. Biblik.sk

 

AMERIČANIA SA S RUSMI DOHODNÚ A BUDE TO EURÓPA, KTORÁ ZAŽIJE ĎALŠIU VLNU COVIDIZMU, KDE NA TROSKÁCH ROZVRÁTENEJ EKONOMIKY ZASADNÚ AMERICKÉ FIRMY (vtedy sa bude nová euroamerická mena hodiť, euro i dolár spoločne s americkými a európskymi bankami pôjdu čoskoro ku dnu)

Komu prekážajú tie vyjadrenia o podpore Ukrajiny, ktoré sú podporou vyvražďovania ľudí? Následky covidizmu sa ukazujú teraz, kde sa niektoré firmy nespamätali... A to si vieme predstaviť ustavičný rast cien vrátane základnej poživne, kde stále menej peňazí tečie do vreciek slovenských podnikateľov. Vyzerá to, že do istého času - do skončenia "opatrení na likvidáciu Európy", ktorými sú aj covidizmus aj genderizmus aj vojna na Ukrajine) jediné životaschopné firmy budú zahraničné obchodné reťazce!

Následky podpory vojny budú ako v Ezopovej bájke, kde Európa vrátane Slovenska kôli lútkovým politikom, ktorí chodia do Washingtonu len vypočuť si inštrukcie, ako surovo povedať ľuďom do očí, že je normálne zapáliť si vlastný štát a sponzorovať vyvražďovanie. Ukrajina je kúsok od slovenských hraníc, ak Ukrajina bude horieť, môže sa chytiť aj Slovensko, ale s takýmto postojom ostane Slovensko ako ten netopier z Ezopovej bájky, ktoré ani USA ani Rusko nebudú chcieť medzi seba - ale takto, ak sa nezmení kurz európskych politikov, dopadne ako ezopovský netopier väčšina európskych štátov! 

Po skončení vojny, resp. po dohode o ukončení vojny, príde ďalšia vlna covidizmu. Veď covidizmus skončil so začiatkom ŠVO, je to iba pauznuté a bude to pokračovať! Ľudia sa zlu nepostavili, rázne neodmietli opatrenia, boli ochotní tolerovať menšie zlo (rúška). Pohlavárov covidistického režimu nikto neprenasleduje ani nestíha! Je to podobné, ako 9/11, ak prešlo v USA zavraždenie 3.000 ľudí, bude sa to opakovať v širšom rozsahu! 

Existuje množstvo dôkazov, že voľby sú odporný podvod, kde politici, ktorí dostali mandát od ľudí, majú neobmedzené možnosti vrátane prelievania krvi, čo títo psychopati robia akoby nič - keď hovoria o podpore Ukrajiny! Aké sú to voľby, kde sú vlastne iba červení a modrí a obaja idú rovnaký kurz? Aký je rozdiel medzi Pellegrinim a Korčokom? Aké menšie zlo, keď kurz oboch je podpora zabíjania ľudí? Ak je nejaký Slovák ochotný tolerovať podporu Ukrajiny, ľahostajnosť voči vraždeniu a srmti sa obráti na vás! Krv povražených ľudí bude svedčiť proti politikom a obráti sa proti ľahostajným národom!

Na Slovensku ľudia živoria a hladujú, z dôchodkov, z ktorých nie je možné prežiť, ale máme prezidenta, ktorý sto miliónov pre Ukrajinu nájde! Hyena! Slovensko má po prvýkrát prezidenta vraha! Na každom cente podpory pre Ukrajinu je kvapka krvi, Pellegrini a slovenskí politici s podporou pre Ukrajinu hovoria verejne o potokoch krvi akoby nič! Fuj!

Súvisiace články / related articles:

PETÍCIA ZA MIER A ZASTAVENIE FINANCOVANIA VOJNY

https://www.peticie.com/peticia_za_mier_a_zastavenie_financovania_vojny#form

My Slováci, ktorí chceme mier,

zriekame sa každého politika, ktorý akýmkoľvek spôsobom podporuje vojnu.

Financovanie vojny je zločin a ožobračovanie národa. Žiadame trestné stíhanie všetkých politikov, ktorí schvaľujú financovanie vojny.

Zriekame sa týchto zločinných politikov a vojnových štváčov, vrátane prezidenta Petra Pellegriniho a ministra zahraničných vecí Juraja Blanára,

zriekame sa EU a NATO - zločineckých organizácií, ktoré podporujú vojnu, dávame od nich ruky preč a odmietame mať s nimi čokoľvek spoločné! 

Žiadame postaviť pred súd lídrov EU a NATO vrátane slovenských politikov a vojnových štváčov súčasnej i predchádzajúcej vlády a žiadame o nový spravodlivý Norimberský tribunál, ktorý bude vyšetrovať spoluúčasť na vojnových zločinoch vrátane zločinov neoliberalizmu a covidizmu, ktorými sa začalo ožobračovanie a vyvražďovanie národov cez nástroje satanskej propagandy a neskôr i cez priame infikovanie ľudí jedmi cez testy a vakcíny.

Prosíme zároveň o pomoc Vyššiu moc aby zasiahla v prospech mieru a zbavila nás zlého!

Ďakujeme.

https://www.peticie.com/peticia_za_mier_a_zastavenie_financovania_vojny#form

Súvisiace články / related articles:

ĎALŠÍ VÁŽNY PRÍPAD POŠKODENIA ZDRAVIA PO TESTOVANÍ (+Poznámka Biblik: AK ĽUDIA BEZHLAVO REŠPEKTOVALI PRÍKAZY NADRIADENÝCH - ČERNOBYĽ - ZAMORILI CELÝ SVET A SPÔSOBILI OBROVSKÚ HAVÁRIU)
https://www.biblik.sk/news/dalsi-vazny-pripad-poskodenia-zdravia-po-testovani/

PREZIDENT KTORÝ ROBOTICKY PODPORUJE VOJNU AKOBY SA NECHUMELILO, JE ODSÚDENÝ NA ZÁNIK. BUĎ SA SLOVÁCI POSTAVIA ZA MIER A VYKOPÚ PREČ TAKÉHOTO PREZIDENTA ALEBO BUDÚ OŽOBRAČENÍ A NAKONIEC BUDÚ PODOBNE AKO UKRAJINCI NAHNANÍ DO VOJNY
https://www.biblik.sk/news/prezident-ktory-roboticky-podporuje-vojnu-akoby-sa-nechumelilo-je-odsudeny-na-zanik-bud-sa-slovaci-postavia-za-mier-a-vykopu-prec-takehoto-prezidenta-alebo-budu-ozobraceni-a-nakonic-budu-podobne-ako-ukrajinci-nahnani-do-vojny/

PODIVNÉ VYHLÁSENIA PELLEGRINIHO V ŠTÝLE PS / WEIRD WORDS OF THE SLOVAK PRESIDENT AFTER THE U.S. AMRAAM MISSILE ATTACK ON CHILDREN'S HOSPITAL IN KYIV
https://www.biblik.sk/news/podivne-vyhlasenia-pellegriniho-v-style-ps-weird-words-of-the-slovak-president-after-the-u-s-amraam-missile-attack-on-hospital/
BLANÁR SÚHLASÍ S PODPOROU 40 MILÁRD EUR ROČNE FAŠISTICKÉMU REŽIMU NA UKRAJINE, CHCE UROBIŤ ZO SLOVENSKA CIEĽ RUSKÝCH RAKIET? AKÁKOĽVEK PODPORA SÚČASNÉMU REŽIMU NA UKRAJINE JE KOLABORÁCIA S FAŠISTAMI
https://www.biblik.sk/news/prezident-ktory-roboticky-podporuje-vojnu-akoby-sa-nechumelilo-je-odsudeny-na-zanik-bud-sa-slovaci-postavia-za-mier-a-vykopu-prec-takehoto-prezidenta-alebo-budu-ozobraceni-a-nakonic-budu-podobne-ako-ukrajinci-nahnani-do-vojny/

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašizmu a satanizmu! Fašizmus, terorizmus a satanizmus už čoskoro bude definitívne porazený! Zločinné satanské elity prehrávajú na všetkých frontoch! Ustavične sa modlite, buďte disciplinovaní a pracujte na sebe! Od každého jedného z vás, i od každej jednej vašej myšlienky závisí, aký je svet!
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

  


  

 

REFRACTION, PERSPECTIVE, ATMOSPHERE / REFRAKCIA, PERSPEKTÍVA, ATMOSFÉRA (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/refraction-perspective-atmosphere-refrakcia-perspektiva-atmosfera/