PREZIDENT KTORÝ ROBOTICKY PODPORUJE VOJNU AKOBY SA NECHUMELILO, JE ODSÚDENÝ NA ZÁNIK. BUĎ SA SLOVÁCI POSTAVIA ZA MIER A VYKOPÚ PREČ TAKÉHOTO PREZIDENTA ALEBO BUDÚ OŽOBRAČENÍ A NAKONIEC BUDÚ PODOBNE AKO UKRAJINCI NAHNANÍ DO VOJNY

10.07.2024 08:35

"NEOZBROJENÁ A NEMILITANTNÁ SPOLOČNOSŤ BUDE ZOTROČENÁ." David Lane / "AN UNARMED OR NON-MILITANT PEOPLE WILL BE ENSLAVED." David Lane

biblik.sk/clanky
Podporu tvorby článkov prosíme vás môžete prejaviť kúpou tovaru ma Biblik.sk alebo priamo dobrovoľným príspevkom na č. účtu:
SK8583300000002101425963
SWIFT: FIOZSKBA
Ďakujeme. Biblik.sk

 

PREZIDENT KTORÝ ROBOTICKY PODPORUJE VOJNU AKOBY SA NECHUMELILO, JE ODSÚDENÝ NA ZÁNIK. BUĎ SA SLOVÁCI POSTAVIA ZA MIER A VYKOPÚ PREČ TAKÉHOTO PREZIDENTA ALEBO BUDÚ OŽOBRAČENÍ A NAKONIEC BUDÚ PODOBNE AKO UKRAJINCI NAHNANÍ DO VOJNY

https://www.youtube.com/watch?v=HU-4jEYm7aA

Poznámka Biblik: videli ste už niekoho, kto zoberie kanister benzínu, začne ho liať do ohňa a hovorí o mieri? Pellegrini to robí úplne bez problémov, koho je toto prezident? A aký je rozdiel medzi ním, Čaputovou alebo Korčokom? Sto miliónov euro, ktorými má podľa Pellegriniho Slovensko opäť prispieť fašistickému režimu na Ukrajine, je zo strany prezidenta a proatlantických politikov vojnový zločin a títo zločinci patria pred súd! Slováci sa musia jasne postaviť za mier a takýto prezident nemá na Slovensku miesta! 

Biblik.sk sa zrieka prezidenta a vrátane každého politika, ktorí ožobračuje Slovákov a podporuje zločinný fašistický ukrajinský režim! 

Táto vláda potrebuje podporu ľudí, Pellegrini s blanárom sú hrobári vládnej koalície! Vyhlásenia Pellegriniho a Blanára podporovaní vojny sú neprípustné! 

AK CHCÚ SLOVÁCI MIER, MUSÍ TO BYŤ POČUŤ, INÁČ HROZÍ NA SLOVENSKU ROVNAKÁ SITUÁCIA AKO NA UKRAJINE, KDE ZAPREDANÝ PREZIDENT A ŽID ZELENSKÝ POSLIELA UKRAJINCOV A SLOVANOV NA SMRŤ!

Súvisiace články / related articles:

PETÍCIA ZA MIER A ZASTAVENIE FINANCOVANIA VOJNY
https://www.biblik.sk/news/peticia-za-mier-a-zastavenie-financovania-vojny/

PODIVNÉ VYHLÁSENIA PELLEGRINIHO V ŠTÝLE PS / WEIRD WORDS OF THE SLOVAK PRESIDENT AFTER THE U.S. AMRAAM MISSILE ATTACK ON CHILDREN'S HOSPITAL IN KYIV
https://www.biblik.sk/news/podivne-vyhlasenia-pellegriniho-v-style-ps-weird-words-of-the-slovak-president-after-the-u-s-amraam-missile-attack-on-hospital/

BLANÁR SÚHLASÍ S PODPOROU 40 MILÁRD EUR ROČNE FAŠISTICKÉMU REŽIMU NA UKRAJINE, CHCE UROBIŤ ZO SLOVENSKA CIEĽ RUSKÝCH RAKIET? AKÁKOĽVEK PODPORA SÚČASNÉMU REŽIMU NA UKRAJINE JE KOLABORÁCIA S FAŠISTAMI

"Slovensko by súhlasilo s návrhom generálneho tajomníka NATO Jensa Stoltenberga, aby sa spojenci zaviazali poskytovať Ukrajine každoročne aspoň 40 miliárd eur pod podmienkou, že budú môcť byť použité aj na nesmrtiace systémy. Po skončení neformálneho rokovania ministrov zahraničných vecí krajín NATO v Prahe to povedal šéf slovenskej diplomacie Juraj Blanár, informuje spravodajkyňa TASR" ZDROJ

Poznámka Biblik: ak na podporu zločinného fašistického režimu pôjde len jediný cent, je to legitímny dôvod na neplatenie daní! Ľudia by sa takto mali zachovať v každom štáte, tvrdý bojkot vojnových štváčov, medzi ktorých sa Blanár zaradil! 

AK CHCÚ ĽUDIA MIER, MUSÍ TO BYŤ VIDIEŤ AJ POČUŤ!

TOP KOMENTY:

"„Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!“" https://www.biblik.sk/news/havlovanie/

"potom atentát na blanára by mal byť iba ak budú v zásobníku kalašnikova aj nesmrtiace náboje? Je to tak v poriadku pán Blanár? 

"Blanár je už presne taký istý ako Zelenský - s vrahmi si s úsmevom podáva ruky - a pokojne pošle osprostený národ pre blahobyt chazaroidnej oligarchie spoza oceána na krvavé jatky."

"Sviňa, každá podpora fašistického režimu je smrť a preliata krv, ak budeš prelievať krv, pôjdeš aj ty smerom dolu, hovädo!"

"Vsetci pricetni vieme,co sa deje na Ukrajine od roku 2014. Sledoval som vývoj Ukrajiny už predtym a od roku 1991 kedy sa osamostatnili len viac a viac chudobneli na úkor nechutne bohatej úzkéj smotánky oligarchov. Nalievat peniaze do bezodnej studne?! Podporovat nacistov Banderovskych a ich rukami vykonávat špinavé skryté útoky NATO na Ruské uzemie? Toto moze coskoro skončit obrovskou svetovou tragediou."

"Súhlasíme s podporou banderistanu a s nákupom zbraní, len ak budú použité na na poľovačku......Blanár si zrejme myslí, že žerieme seno....
Pán Blanár, kto vám bude čo dokazovať alebo zdôvodňovať????? Dostali ste mandát, že vojnu proti RF nebudete podporovať! Ak sa na tú funkciu necítite, tak podajte demisiu! Krivák falošný...."

"z NATO Smeru už nikdy nevzíde nič dobré - po teroristickom atentáte, ktorí zorganizovali a vyvolali zahraniční agenti sa Blanár rozbehol a v plnej rýchlosti sa vopchal do zadku vrahov a teroristov
Maďarsko ukázalo, že existuje aj iná cesta - no vysvetľuj to hlupákom, zbabelcom a vlastizradcom"

""...keď bude splnená podmienka, že to môže byť použité aj na nesmrtiace systémy, ako je odmínovanie..."
"na smrtiacu silu určite nebudeme chcieť prispievať.”
V hre sú teda 2 podmienky, smrtiaca a nesmrtiaca sila. My súhlasíme, ak peniaze budú použité aj na nesmrtiace systémy. Okrem nich zostávajú len tie smrtiace.
Ja vám akosi nerozumiem, pán Blanár. Toto má byť nejaká nová zásadová politika?"

"mě připomíná našeho Pavla.nemlich to samé jako mončičák s tou zarostlou tváří"

"A sme späť - silné "mierové" reči končia a naši ministri chodia prikyvovať plánom západu..."...aj na nesmrtiace systémy.."? To môže byť jedna lopata a 10 tankov, napríklad. S toľko proklamovanou iba nevojenskou pomocou to malo znieť "iba na nesmrtiace systémy", súdruh minister! Je po voľbách, ideme sa líškať západu...fuj!"

"každoročne 40miliárd....amíkom za zbrane pre krajinu ktorá nieje v únií. Nech nám najprv únia kúpi novú PVO a zaplatí nové zbraňe aspoň čo sme odovzdali. Gratulujem, tomuto štátu treba dať k.kot do papule a nie platiť dane..."
"Pán Blanár,
... iba vtedy, keď bude splnená podmienka, že to môže byť použité AJ na nesmrtiace systémy, ako je odmínovanie, rôzne bagre a takéto záležitosti.
Aj na nesmrtiace systémy ? A čo tie smrtiace? To akože dodáme nejaké systémy Ukrajine? Nehovoril premiér niečo celkom iné? Konzultovali ste to s ním?"
A čo tých 40 miliárd? Koľko z nich zoberiete ľuďom a pošlete Zelenskému, aby si zaobstaral ďalšiu vilu? 

Ja žasnem."

"Tak toto má naozaj šoklo. Nalievat do skorumpovanej fasistickej chunty 40mld.rocne? A čo domácí občania?! Beru ludom,aby posielali zelenemu nacistovi,ktory už nie je legitimny prezident? To s tou Ukrajinou skončí velmi zle,vidíme,že tzv. Zapad ju používá ako baranidlo voči Rusku a svoju vojensku mašineriu."

"Okamžite treba odvolať Blanára, kým ešte toho viac nepokazí. Pán docent Fico, okamžite ho odvolajte a dajte tam doktora Blahu."

"Aha, takze nesu zodpovednost za ostatnych a to tak ze cely stat a narod zenu do vojny proti Rusku, nezmyselnym zbrojenim okrajiny proti Rusku.
Tak a tymto suhlasit nikdy nebudem. Ak nema tato chunta gule postavit sa agresorovi, nech to vzda a uvolnit cestu statocnym, ktori to chcu a dokazu. Zbabelci vzdy privedu narod do vojny a skazy."

Súvisiace články / related articles:

UKRAJINA: MASKY REVOLÚCIE (fr+sk tit.)
https://www.dailymotion.com/video/x3uuxew
ENGLISH:
UKRAINE - MASKS OF REVOLUTION (FR + eng & CC subs)
https://www.youtube.com/watch?v=VLXtWfTcLC4

______________________________________________________________________

INFO Z ČESKÉHO MAINSTREAMU O UKRAJINE:

CZECH MAINSTREAM ABOUT UKRAINE:

 

Ďalšie súvisiace články / another related articles:

EUROPARLAMENT: UKRAJINA JE REŽIM VOJNOVÝCH ZLOČINCOV, KTORÍ MUČIA ZAJATCOV, VYPAĽUJÚ KOSTOLY A VRAŽDIA KŇAZOV. ZELENSKÉHO BANDA TUNELUJE STOVKY MILIÓNOV EUR FINANČNEJ PODPORY/ EUROPARLIAMENT: UKRAINE IS A REGIME OF WAR CRIMINALS STEALING FINANCIAL SUPPORT
https://www.biblik.sk/news/europarlament-ukrajina-je-rezim-vojnovych-zlocincov-ktori-mucia-zajatcov-vypaluju-kostoly-a-vrazdia-knazov-zelenskeho-banda-tuneluje-stovky-milionov-eur-financnej-podpory-europarliament-ukraine-is-a-regime-of-war-criminals-stealing-finacial-support/

TIP NA FILM / MOVIES WE LIKE: OLIVER STONE: UKRAJINA V OHNI / OLIVER STONE: UKRAINE ON FIRE (SK, ENG, FR)
https://www.biblik.sk/news/tip-na-film-movies-we-like-oliver-stone-ukrajina-v-ohni-oliver-stone-ukraine-on-fire/
KEĎ SA POVIE UKRAJINA, ZNAMENÁ TO ROTHSCHILD? / WHEN WE SAY UKRAINE DOES IT MEAN ROTHSCHILD? (SK, ENG) (+HISTÓRIA RODU ROTHSCHILD) +TVAR LEBKY ROTHSCHILD / SKULL SHAPE ROTHSCHILD (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/ked-sa-povie-ukrajina-znamena-to-rothschild-when-we-say-ukraine-does-it-mean-rothschild/
SCOTT RITTER: Vojna sa skončí, vzťahy s Ruskom bude treba normalizovať. Je najvyšší čas aby sa Európania začali starať sami o seba. Európa predala svoju dušu diablovi a ten diabol je Amerika / SCOTT RITTER ABOUT NATO AND USA (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/scott-ritter-vojna-sa-skonci-vztahy-s-ruskom-bude-treba-normalizovat-je-najvyssi-cas-aby-sa-europania-zacali-starat-sami-o-seba-europa-predala-svoju-dusu-diablovi-a-ten-diabol-je-amerika/
AMERICKÉ BIOLABORATÓRIÁ NA UKRAJINE A VO SVETE / U.S. BIOLABS IN UKRAINE AND OUTSIDE USA (SK, ENG, RUS)
https://www.biblik.sk/news/americke-biolaboratoria-na-ukrajine-a-vo-svete-u-s-biolabs-in-ukrajine-and-outside-usa/
PUTIN vs. KOLEKTÍVNY ZÁPAD / PUTIN vs. THE COLLECTIVE WEST (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/putin-vs-kolektivny-zapad-putin-vs-the-collective-west/

V.V. PJAKIN 25.3.2024 (RUS+all CCtit.)
https://www.biblik.sk/news/v-v-pjakin-25-3-2024/

V.V. PJAKIN: ODPOVEDE PRE ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH DIVÁKOV (CZ DABING) + V.V. PJAKIN 20.5.2024 - KOMENTÁR AJ ATENTÁT NA SLOVENSKÉHO PREMIÉRA ROBERTA FICA / V.V. PJAKIN 20.5.2024 + COMMENT SHOOTING AT SLOVAK PRIME MINISTER ROBERT FICO (SK, CZ, ENG, RUS)
https://www.biblik.sk/news/v-v-pjakin-odpovede-pre-ceskych-a-slovenskych-divakov-cz-dabing/

HAVLOVANIE
https://www.biblik.sk/news/havlovanie/

EVOLÚCIA: FAŠISTI, KOMUNISTI, COVIDISTI / EVOLUTION: FASCISTS, COMMUNISTS, COVIDISTS (SK, ENG) (AKTUALIZÁCIA 1 / UPDATE 1)
https://www.biblik.sk/news/evolucia-fasisti-komunisti-covidisti/

SKUTOČNÉ VOĽBY SÚ VOĽBY HODNÔT
https://www.biblik.sk/news/skutocne-volby-su-volby-hodnot/

BERNIE ECCLESTONE ON PUTIN: HE'S FIRST CLASS PERSON, I WOULD TAKE A BULLET FOR HIM / BERNIE ECCLESTONE: PUTIN JE PRVOTRIEDNY ČLOVEK, ZA NEHO BY SOM RISKOVAL AJ GUĽKU (SK, ENG+CCsubs)

https://www.biblik.sk/news/bernie-ecclestone-on-putin-hes-first-class-person-i-would-take-a-bullet-for-him/

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašizmu a satanizmu! Fašizmus, terorizmus a satanizmus už čoskoro bude definitívne porazený! Zločinné satanské elity prehrávajú na všetkých frontoch! Ustavične sa modlite, buďte disciplinovaní a pracujte na sebe! Od každého jedného z vás, i od každej jednej vašej myšlienky závisí, aký je svet!
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

  


  

 

REFRACTION, PERSPECTIVE, ATMOSPHERE / REFRAKCIA, PERSPEKTÍVA, ATMOSFÉRA (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/refraction-perspective-atmosphere-refrakcia-perspektiva-atmosfera/