INFORMÁCIE Z PROTESTOV V BRATISLAVE 17.11.2021 - ĎAKUJEME ZÚČASTNENÝM AJ POLICAJTOM (+Poznámka Biblik)

17.11.2021 19:39

"Je našou povinnosťou, aby sme my bojovali proti tejto vláde, za lepší život našich detí" napísal Becík na svojom fb

- - -

Správa HS:

https://www.hlavnespravy.sk/dnesne-zhromazdenia-v-bratislave-protest-republiky-na-safarikovom-namesti-podujatie-smeru-sd-pred-parlamentom-mensiu-akciu-chysta-aj-olano/2756022

17:20 Suja nazval vládu fašistickou bandou. „Vláda sa dostala k moci, lebo oklamala ľudí,“ dodal.

„Naše Slovensko si nedáme,“ zdôraznil.

17:30 Prítomní zaspievali štátnu hymnu. Suja opäť zopakoval potrebu generálneho štrajku. „Národ slovenský, chcete generálny štrajk?“ Pýta sa. Dav odpovedá áno. Ľudia tlieskajú, skandujú ďakujem.

17:34 Dav sa pokojne rozchádza.

Suja zároveň vyzval ľudí, aby sa rozišli pokojne

TOP KOMENT:

Pred chvíľou som sa vrátil z občianskeho mítingu, na ktorý pozýval predseda Ľudovej strany M. Kotleba a ktorý sa podarilo autorovi tohto článku L. Kováčikovi na stránke HSP úspešne zatajiť. Atmosféra bola výborná, guláš prvotriedny a rečníci podmaniví. Medzi nimi vystúpil aj katolícky kňaz Ján Košiar ktorý zdôraznil, že žijeme v apokalyptických časoch, pričom citoval zo Zjavenia sv. Jána apoštola, Apokalypsy.* Vrcholom protestu, ktorého sa zúčastnilo do 5 000 ľudí, bolo vystúpenie predsedu Ľudovej strany naše Slovensko, M. Kotlebu. Ten, okrem výpočtu totalitných opatrení súčasnej vládnej junty zaviedol na Slovensku nový pozdrav, smerovaný proti každej forme, najmä protislovenskej totality, ktorý znie: "Mor ho!". Na záver pozval zúčastnených protestujúcich do sprievodu, ktorý sa pomaly pohol po ulici Palisády. Policajti nezasahovali, naopak, sprievodu vytvorili predvoj autami so zapnutými blikajúcimi majákmi.

*Poznámka Biblik: Apokalypsa znamená odhaliť to, čo bolo skryté (podvod s teroristami 9/11, globálny podvod s očkovaním ako takým, inflitráciu cirkvi, satanizmus, chemtrails a vyhladzovacie plány satanských elít, atď.) Napr. kazateľ Randy Kubíček po dôkladnom preskúmaní Biblie tvrdí, že Biblia v prípade tzv. "Apokalypsy"  hovorí o konci Eónu, t.j. o konci určitého veku, nie o konci sveta! Zaujímavá je z knihy Zjavenie Jána 13. kapitola:

"16A pôsobí to, aby všetkým, malým i veľkým, bohatým i chudobným, slobodným i sluhom dali ryté znamenie na ich pravú ruku alebo na ich čelo, 17a aby nikto nemohol ani kúpiť ani predať iba ten, kto má znamenie alebo meno šelmy alebo počet jej mena. 18Tu je múdrosť. Kto má um, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo človeka. A jej číslo je šesťsto šesťdesiatšesť."

súvisiace články Biblik:

ZNAMENIE DIABLA TAKMER NA KAŽDOM VÝROBKU:

ZNAMENIE DIABLA TAKMER NA KAŽDOM VÝROBKU

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/znamenie-diabla-takmer-na-kazdom-vyrobku/
ZNAMENIE DIABLA TAKMER NA KAŽDOM VÝROBKU

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/znamenie-diabla-takmer-na-kazdom-vyrobku/

https://www.biblik.sk/news/znamenie-diabla-takmer-na-kazdom-vyrobku/