PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! / All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! (SK, ENG)

15.08.2023 19:38

 

"ZDRAVÍ NEPOTREBUJÚ LEKÁRA, ALE CHORÍ."

cit Pán Ježiš Kristus, Matúš 9:12, Biblia Roháček

"THOSE WHO ARE WELL NEED NO DOCTOR, BUT THOSE WHO ARE SERIOUSLY SICK."

qt. Lord Jesus Christ, Matthew 9:12, Bible LAMSA

 

biblik.sk/clanky

STOP VAKCINACIZMU!

 STOP VACCINAZISM!

Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! Spoločnosti vyrábajúce vakcíny sú kriminálne organizácie, globálona mafia, na ktorú sa bude poriadať hon ako na pedofilné siete.

Tak, ako nie je normálne obchytkávať malé deti, nie je normálne pichať do zdravých batoliat vakcíny! Celkovo, injekcie podávané zdravým ľuďom môžu mať veľmi vážne následky!  

Kristove slová (Mat 9:12) aj tento článok slúžia ako varovanie všetkým ľuďom, ktorých lekár bude nahovárať na akoľvek očkovanie!

Človek môže odmietnuť akékoľvek očkovanie - očkovanie seba, svojho dieťaťa i očkovanie domácich zvierat!

_____________________________________________________

 

PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER

https://www.biblik.sk/obrazky/#pfizer-smile-jpg1

Note Biblik: All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! Companies producing vaccines are criminal organizations, a global mafia, which will be hunted down like pedophile networks.

The same, as it is not normal to have sexual contacts with children, it is not normal giving injections to healthy people and newborns! Overall, injections given to healthy people can have very serious consequences! Who is the prophet to predict it with 1st injection ever? 

Injections to healhly people = unnecessary risk! 

There should be always serious reasons for injections!

Let this article serve as a warning and remember Christ's words (Mat 9:12) always when you hear the word vaccine! (especially doctors like words "vaccine", "vaccination", "immunization"... 

You can refuse ANY vaccination - kid, child, or dog!

Súvisiace články / related articles:

TIP NA FILM / MOVIES WE LIKE: SKUTOČNÉ PRÍBEHY OČKOVANÝCH / REAL STORIES OF VAXXXED (ENG+CZtit)

https://www.infovojna.bz/article/video-neviditelna-krize-pribehy-o-ockovani-ktere-byly-zamlceny-dokumentarni-snimek-v-pvodnim-zneni-s-ceskymi-titulky

VĎAKA VAKCÍNAM JE TU TERAZ EPIDÉMIA NÁHLYCH ÚMRTÍ. VLÁDY A PROPAGÁTORI OČKOVANIA PONESÚ ZODPOVEDNOSŤ. V AMERICKÝCH MÉDIÁCH SA UŽ OTVORENE VYJADRUJÚ O ZÁSTANCOCH OČKOVANIA AKO O HLUPÁKOCH:

https://www.youtube.com/watch?v=yrxybMky5ng

https://uloz.to/file/F7qYTn8Ih5Gw/ockovanie-vyvolalo-epidemiu-nahlych-umrti-vlady-a-propagatori-ockovania-ponesu-zodpovednost-www-biblik-sk-mp4#!ZJWxMQR2AmplZGD1LGOyAGx5Mwt3AKqUAJujGKOLZ1yVMQEzMN==

Poznámka Biblik / Note Biblik: Pozor, to isté sú aj detské vakcíny a tetanovky* Vakcíny sú genocída, šírenie chorôb a depopulačný program. / WARNING: ALL VACCINES ARE DANGEROUS AND COULD MAKE HARM, CAUSING SICKNESS AND DEATH!

TED NUGENT ABOUT VAX SUPPORTERS (ENG+CZtit)
https://www.youtube.com/watch?v=yrxybMky5ng&t=3m15s

THE CHURCH OF VIROLOGY:

VIDEO ENGLISH+cz tit.:
 
THE CHURCH OF VIROLOGY - VIDEO ENGLISH, no subs:
DOWNLOAD LINK ULOZTO - ENGLISH, bez tit. /video language ENGLISH no subs:
related articles / súvisiace články:
Dr. STEFAN LANKA: celá moderná virológia je podvod / Dr. STEFAN LANKA: the whole modern virology is a fraud - video CZ, GER:
 
"ŽIADNU CHOROBU NEMÔŽETE VYHUBIŤ, MÔŽETE VYHUBIŤ IBA PODMIENKY, KTORÉ VEDÚ K CHOROBÁM. CHOROBA A ZDRAVIE JE PREDOVŠETKÝM OTÁZKA PROSTREDIA. CHOROBA JE VŽDY VÝSLEDKOM NEDOSTATKU ALEBO INÉHO POŠKODENIA." Dr. Johann Loibner (4.2.1944 -13.3.2018)
Dr. JOHANN LOIBNER: PÔVOD A HISTÓRIA OČKOVANIA (SK, GER)
Dr. Johann Loibner: The origin and History of vaccination
https://www.biblik.sk/news/dr-loibner-choroby-nemozete-vymietit-mozete-vymietit-iba-podmienky-ktore-vedu-k-chorobam/
"THERE'S NO SUCH DISEASE WHICH CAN BE ERADICATED, YOU CAN ERADICATE ONLY THE CONDITIONS LEADING TO DISEASES." Dr. Johann Loibner (1944-2018)
 
PO ZRUŠENÍ OČKOVANIA CHOROBNOSŤ KLESÁ / END OF VACCINATION MEANS LOWERING DISEASES - TESTIMONY OF CHIEF DOCTOR (SK)
skrátený link: dopice.sk/nza
 
SEDEM DIVOV TECHNICKEJ CIVILIZÁCIE: KEĎ SA VEDCI POMÝLIA (AKTUALIZÁCIA 1x + Poznámka Biblik) (SK, CZ)
https://www.biblik.sk/news/sedem-divov-technickej-civilizacie-ked-sa-vedci-pomylia/
 
Zaujímavý materiál o očkovaní - sk / interesting material about vaccination -sk, graphs eng:
 
*TETANUS DOSTAL ZA ROK IBA 1 ČLOVEK, AJ TEN BOL 6x OČKOVANÝ:
AJ TETANOVKY MÔŽU TRVALE POŠKODIŤ ZDRAVIE ČLOVEKA
https://www.biblik.sk/news/aj-tetanovky-mozu-trvale-poskodit-zdravie-cloveka/
 
Dr. DAVID MARTIN: PFIZER AND COVID VACCINES IN 1990 / Dr. DAVID MARTIN: PFIZER A VAKCÍNY PROTI COVIDU r. 1990 (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/dr-david-martin-pfizer-and-covid-vaccines-in-1990-dr-david-martin-pfizer-a-vakciny-proti-covidu-r-1990/
 
RADOVAN DLUHÝ SMITH & Dr. ANA MIHALCEA: AKO DOSTAŤ Z TELA OTRAVU Z VAKCÍN A CHEMTRAILS, DETOXIKÁCIA PRE ZDRAVÝCH I CHORÝCH / RADOVAN DLUHY SMITH & Dr. ANA MIHALCEA: HOW TO REMOVE VACCINE POISON AND CHEMTRAILS FROM BODY, DETOX FOR EVERYONE (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/radovan-dluhy-smith-dr-ana-mihalcea-ako-dostat-z-tela-otravu-z-vakcin-a-chemtrails-detoxikacia-pre-zdravych-i-chorych-radovan-dluhy-smith-dr-ana-mihalcea-how-to-remove-vaccine-poison-and-chemtrails-from-body-detox-for-everyone/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Prosíme vás, podporujte boj za slobodu, podporujte protisatanský a protifašistický odboj / Please support the fight for freedom, please support antisatanic and antinazi fight:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!