ŠTEFAN HARABIN: ROZHOVOR TV SLOVAN

22.09.2023 16:50

televiziaslovan.sk

ŠTEFAN HARABIN: ROZHOVOR TV SLOVAN
https://www.youtube.com/watch?v=yXV9CXnMbEE

Poznámka Biblik: ako dekoráciu v pozadí si môžete vychutnať chemtrails nad Tatrami

Súvisiace články / related articles:

VAJEČNÝ ŽĹTOK AKO LAHODNÝ DEZERT I NA ODBÚRANIE SPIKE PROTEÍNU / EGG YOLK MAY BE PREPARED AS DELICIOUS DESERT AND SPIKE PROTEIN BODY CLEANER (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/vajecny-zltok-ako-lahodny-dezert-i-na-odburanie-spike-proteinu-egg-yolk-may-be-prepared-as-delicious-desert-and-spike-protein-body-cleaner/

RADOVAN DLUHÝ SMITH & Dr. ANA MIHALCEA: AKO DOSTAŤ Z TELA OTRAVU Z VAKCÍN A CHEMTRAILS, DETOXIKÁCIA PRE ZDRAVÝCH I CHORÝCH / RADOVAN DLUHY SMITH & Dr. ANA MIHALCEA: HOW TO REMOVE VACCINE POISON AND CHEMTRAILS FROM BODY, DETOX FOR EVERYONE (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/radovan-dluhy-smith-dr-ana-mihalcea-ako-dostat-z-tela-otravu-z-vakcin-a-chemtrails-detoxikacia-pre-zdravych-i-chorych-radovan-dluhy-smith-dr-ana-mihalcea-how-to-remove-vaccine-poison-and-chemtrails-from-body-detox-for-everyone/

HARABIN: Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát. Jediná možnosť je začať chrániť hranice, lež Hamran tvrdí, že Polícia vraj nemá kapacity an stráženie hraníc
https://www.biblik.sk/news/harabin-caputova-a-odor-chcu-na-slovensku-islamsky-kalifat-hamran-tvrdi-ze-policia-vraj-nema-kapacity-an-strazenie-hranic/

HARABIN MÁ TREFNÉ KRÁTKE VIDEO O MATOVIČOVI (+Poznámka Biblik: MATOVIČ AKO MILO MINDERBINDER Z HLAVY XXII. "ČO DIABLOVÝCH PRISLUHOVAČOV ČAKÁ - VERU NIE JE TO DOBRÁ BUDÚCNOSŤ!"
https://www.biblik.sk/news/harabin-ma-trefne-kratke-video-o-matovicovi/

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Prosíme vás, podporujte boj za slobodu, podporujte protisatanský a protifašistický odboj / Please support the fight for freedom, please support antisatanic and antinazi fight:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

 

PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! / All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/pfizer-smile-usmev-od-firmy-pfizer/