Americkí vedci vyhlásili, že existujú dôkazy o umelom pôvode koronavírusu / Pressure mounts on China as EXPLOSIVE study claims COVID-19 not natural but result of Wuhan lab-leak (SK, ENG)

08.06.2021 11:28

hlavnespravy.sk

"Americkí vedci vyhlásili, že existujú dôkazy o umelom pôvode koronavírusu

SARS-CoV-2 má genetickú stopu, ktorú prirodzený koronavírus nemá, uvádza sa v článku doktora Stephena Quaya a profesora fyziky Kalifornskej univerzity v Berkeley Richarda Muellera, ktorý bol uverejnený v novinách The Wall Street Journal

Odborníci objavili v novom koronavíruse sekvenciu genómu v kombinácii CGG-CGG. Vedci ju často používajú na zvýšenie infekčnosti a smrteľnosti vírusov: je to určitý signál, že vsuvka bola vyrobená v laboratóriu.

CGG-CGG je v prírode extrémne vzácny. Podľa Quaya a Muellera nemajú prirodzené koronavírusy SARS alebo MERS túto sekvenciu. Podľa ich slov ju v tomto prípade nový koronavírus jednoducho nemohol sám získať.

„V skutočnosti v celej triede koronavírusu, do ktorej patrí aj CoV-2, nikdy neexistovala kombinácia CGG-CGG, ktorá by vznikla prirodzenou cestou. To znamená, že v tomto prípade nefunguje obvyklý spôsob, akým vírusy získavajú nové zručnosti,“ domnievajú sa vedci.

Stúpenci zoonotického pôvodu (to zn. teórie, že patogén prešiel na človeka zo zvieraťa) by teda mali vysvetliť, prečo si SARS-CoV-2 počas mutácie a rekombinácie vybral najmenej preferovanú sekvenciu – dvojitú CGG, uvádza sa v článku.

„Prečo vírus zopakoval kombináciu, ktorú by vytvorili vedci v laboratóriu? Áno, mohlo sa to stať náhodou. Ale veríte tomu?“ Pýtajú sa Quay a Mueller.

Ako ďalší dôkaz umelého pôvodu koronavírusu americkí vedci uviedli výrazný rozdiel v jeho genetickej rozmanitosti v porovnaní s vírusmi, ktoré spôsobujú syndrómy SARS a MERS. Posledné dva uvedené boli prírodného pôvodu. Ako sa šírili medzi ľuďmi, rýchlo sa vyvinuli do najinfekčnejších foriem.

SARS-CoV-2 sa správal odlišne: objavil sa u ľudí už adaptovaný, v extrémne agresívnej verzii. Niekoľko mesiacov nemal žiadne podstatné mutácie. Prvá takáto zmena bola objavená v Anglicku.

Prípad je podľa Quaya a Muellera bezprecedentný, pretože ukazuje, že nový koronavírus prešiel dlhým obdobím adaptácie, skôr, než sa rozšíril medzi obyvateľstvom. Existuje jediný spôsob, ako vírus vyrobiť týmto spôsobom – simulovať jeho prirodzený vývoj a pestovať ho na ľudských bunkách, aby sa dosiahla maximálna účinnosť. To je to, čo robia laboratóriá študujúce mutácie vírusov so získavaním funkcií, dodali autori.

„Prítomnosť sekvencie CGG v CoV-2 je presvedčivým dôkazom zostrihu génov. <…> Vedecké dôkazy ukazujú, že koronavírus bol vyvinutý v laboratóriu,“ dochádzajú k záveru vedci.

Britský profesor Angus Dalglish a nórsky virológ Birger Sorensen už skôr tvrdili, že čínski špecialisti úmyselne vyvinuli SARS-CoV-2 a potom sa pokúsili „zamiesť stopy“. Podľa nich chceli vedci z Wu-chan urobiť prirodzene sa vyskytujúce vírus infekčnejším, aby sa rýchlo množil v ľudských bunkách. Za týmto účelom bol do koronavírusu pridaný nový „hrot“. Charakteristickým znakom tejto manipulácie je rad štyroch aminokyselín, ktoré Dalglish a Sorensen našli v hrote SARS-CoV-2.

Podľa britských a nórskych vedcov je takáto sekvencia u prírodných vírusov veľmi nepravdepodobná.

Čína opakovane zdôrazňovala, že zachováva otvorený a zodpovedný postoj k publikáciám na tému Covid-19.

Ako uviedli na Ministerstve zahraničných vecí ČĽR, Peking od samého začiatku pandémie začal vyšetrovanie, identifikoval patogén a zverejnil všetky kľúčové údaje. V komentári k zámeru Spojených štátov vyšetrovať pôvod SARS-CoV-2 to oficiálny predstaviteľ čínskeho ministerstva Zhao Lijian označil za politickú hru a pokus o zvaleniu viny na niekoho iného." ZDROJ: https://www.hlavnespravy.sk/americki-vedci-vyhlasili-ze-existuju-dokazy-o-umelom-povode-koronavirusu/2566568

Poznámka Biblik: Dr. Soňa Peková povedal hneď na začiatku, že tzv. koronavírus je umelo vyrobený. Neskôr dodala, že sa nejedná o žiadne mutácie, ale o nové verzie. Doslova uviedla: "Zatvorte tú jaskyňu, odkiaľ to vylieta!" https://www.biblik.sk/news/diskreditacia-doktorky-pekovej-anticampaign-against-dr-pekova/

My si myslíme, že respiračné ochorenia súvisia s rozprašovaním chemtrails. A takisto mnohé infarkty a srdcovo-cievne ochorenia, nakoľko sa do ovzdušia podľa americkej expertky rozprašuje bárium. (zmes BaFeSO4)

zaujímavý komentár s odkazmi na naše články:

"Problémy s dýchaním u niektorých ľudí sú v prvomrade následok rozprašovania chemtrails. Ak by rozprašovanie chemtrails pokračovalo, myslím si, že by neprežil nikto.
Okrem chlóru vo vode (KNIHA)   srdcovo-cievne ochorenia najskôr spôsobuje rozprašovanie bária v chemtrails:

https://pdf.truni.sk/e-skripta/vczv1/Chemicke%20prvky%20v%20ludskom%20organizme/data/Ba_toxic.html

Jednou z hlavných zmesí chemtrails podľa Kristen Meghan je BaFeSO4. (Kristen Meghan nájdete na youtube, jej svedectvo je veľmi zaujímavé)
Teda rozprašujú chemikálie poškodzujúce dýchanie, srdce a cievy a oni povedia že vírus... Je možné, že rozprašujú aj nejaké choroboplodné zárodky. Čo je v ovzduší, môžete si pozrieť tu:
https://www.biblik.sk/news/chemtrails-trencin-10-9-2019-12-9-2019/
Samozrejme častice chemtrails zvyšujú citlivosť na elektrosmog, postavili pár nových antén, zvýšili frekvencie a teraz sa čaká, ako to dopadne.

List na úrad kôli rozprašovaniu chemtrails:
"Dňa 5.10.2018 sme napísali:
"Ak máte od štvrtka večera (resp. piatku rána) alergiu, nádchu, príznaky podobné chrípke, zvýšenú teplotu, alebo sa cítite byť chorí, môžete si byť prakticky istí, že s najväčšou pravdepodobnosťou aj vďaka chemikáliám rozprašovaných z lietadiel." https://www.biblik.sk/news/ochladenie-ako-nasledok-geoinzinierstva/
"Dýchajte zlhboka, hlavne vy, na Úrade pre ochranu ovzdušia a na Ministerstve životného prostredia! Čoskoro budete zdochýnať, možno sa budete dusiť a lapať po vzduchu, potom si spomeňte, či ste naozaj nemohli urobiť nič iné, ako trepať, že je všetko v poriadku."

"hmm... čo ak by už od 5.10.2018 v telke začali šíriť správu o novom víruse??? Prijali by ste túto správu o novom víruse, ak by ste mali jasno v tom, čo sa tu deje?"
Viac tu: https://www.biblik.sk/news/podvod-s-pcr-testami/

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ENGLISH: https://www.dnaindia.com/world/report-pressure-mounts-on-china-as-explosive-study-claims-covid-19-not-natural-but-result-of-wuhan-lab-leak-coronavirus-cases-2892646