DISKREDITÁCIA DOKTORKY PEKOVEJ / ANTICAMPAIGN AGAINST Dr. PEKOVA (SK, ENG, CZ+CC SUBS)

17.05.2021 16:25

Peková: Měla jsem pravdu. Vir se šíří, protože je uměle vytvořený, aby infikoval lidi:

VIDEO ČESKY /CZECH + CC SUBS:

https://www.youtube.com/watch?v=SfPv6m0i0zw

Poznámka Biblik: Dr. Peková si stojí za tvrdením, že sa šíria stále nové umelo vytvorené varianty, nejedná sa o žiadne mutácie. Doslova povedala: "Zatvorte tú jaskyňu, odkiaľ to vylieta!" My si myslíme, že je to volanie po vyšetrovaní. Spôsoby nakazenia sú vzduch (chemtrails) ale aj testy a vakcíny. (imunitu môžu ovplyvňovať aj elektromagnetické polia, nové mobilné antény, nové satelity a 5G)

Na Slovensku a pravdepodobne aj v iných krajinách platí čím viac opatrení, testov a vakcín, tým viac chorých. Novinár Pierre Jovanovič priniesol správu o 600.000 nakazených testoch a vedci, lekári a výskumníci o novej mRNA vakcíne doslova povedali: "TOTO JE NAVRHNUTÉ TAK, ABY STE OCHORELI." video nájdete tu:

https://www.biblik.sk/news/vakcina-je-navrhnuta-tak-aby-ludia-ochoreli-vaccine-is-made-to-make-people-sick/

Note Biblik: The top czech microbiologist Dr. Sona Pekova said, those "mutations" are no mutations, but artificially made new variants. She is 100% sure, that those virus is a product of genetical engineering. "Close that cave from which is this flying-away from!" said Dr. Pekova. We think this is the calling for the independent investigation. Some GMO material could be sprayed from chemtrails. There's a possibility, that somebody could spread diseases by tests and vaccines. Because more precautions, more tests and more vaccines means always more diseases. Some tests were infected, message by Pierre Jovanovic here. Scientists, doctors and researchers about the new mRNA vaccines says: "IT IS DESIGNED TO MAKE YOU SICK" english message is under the slovak text here:

https://www.biblik.sk/news/vakcina-je-navrhnuta-tak-aby-ludia-ochoreli-vaccine-is-made-to-make-people-sick/