Big Bang, ako vznik kozmu, sa nikdy nekonal, je to “podvod” vedy

08.07.2019 22:56

hlavnespravy.sk

"Najnovšie výskumy a merania však ukázali, že všetko sa odohralo inakšie.

Big Bang-teóriu možno v podstate priradiť ku skupine mýtov o vzniku kozmu, aj keď pracuje s nástrojmi vedy. V roku 2017 sa v kozmológii udialo niečo, čo ju otriaslo úplne v jej základoch."

https://www.hlavnespravy.sk/big-bang-ako-vznik-kozmu-sa-nikdy-nekonal-je-podvod-vedy/1811666

-  -  -

Poznámka Biblik: "Big Bang" známy ako "Veľký Tresk", prekl. "Big Bang" z angličtiny je skôr "Veľká J*bačka". A takto sa ešte aj dnes oficiálne vo vedeckých kruhoch učí, ako vznikol Vesmír! Podobné bludy (a je ich veľa) sa bežne učia v školách pre spodinu, a sú široko prijímané. Potom v televízii vidíte vystupovať odborníkov a vedcov, pritom väčšina z nich sú úplne naivné hovädá s porušeným chápaním sveta podobne ako je tomu vo väčšinovej spoločnosti, ktorá bola bohužiaľ ako dobytok (Gój, Gojim) vychovávaná odmalička. (okrem starosti o vlastný, príp. maximálne tak o rodinný válov väčšina detí vôbec nebýva k vyšším cieľom vedená, ak áno, tak bohužiaľ obvykle iba veľmi povrchne) Vzdelanie nezaručuje múdrosť, aj človek s tromi vysokými školami máva bežne obraz sveta v rovine "Matrix" a ešte sa bije do pŕs, že Matrix je tá jediná pravá skutočnosť. Viera vo vedu či viera vo vedcov je modlárstvo - jedno z najohavnejších pohanských náboženstiev, ktorému dnes verí alebo sa snaží veriť takmer celá civilizácia, ale z toho budú musieť títo moderní "veriaci" čoskoro rýchlo vytriezvieť. Ešte chvíľu môžu učiť že očkovanie je náš spasiteľ a poškodzovať svinskými vakcínami deti, ešte chvíľu môžu kvákať, že chemikáliami vydymené nebo sú len bežné kondenzačné stopy - ešte chvíľu nech to učia a hlásajú! Veď Goebbels to robil tiež a vraj sa otrávil sám a k tomu ešte otrávil aj svoje deti! Aké šance na prežitie majú títo neoliberálni scientofašisti aj s celým zástupom svojich veriacich? Vedia dobre svoj koniec a snažia sa stiahnuť so sebou do pekla čo najviac duší?

 

"12. Klamali sme, podplácali, otupovali, demoralizovali dorast Gojimov tým, že sme ich učili zásadám a teóriám, ktoré sme sami pokladali za falošné, ale ku ktorým sme úmyselne dali podnet." Protokoly sionských mudrcov 32:12-14

12. Klamali sme, podplácali, otupovali, demoralizovali dorast Gojimov tým, že sme
ich učili zásadám a teóriám, ktoré sme sami pokladali za falošné, ale ku ktorým sme
úmyselne dali podnet.


Viac tu: https://www.biblik.sk/news/spojenie-vedy-a-nabozenstva-preco-je-nevyhnutne-cast-2/