BOJ PROTI TERORIZMU

18.03.2020 12:54

Ministerstvo životného prostredia, Ministerstvo obrany a Slovenská inšpekcia životného prostredia,

akékoľvek respiračné problémy alebo komplikácie pri akejkoľvek chorobe sú nepochybne spôsobené vďaka týmto kriminálnym akciám:

https://www.biblik.sk/news/chemtrails-tn-ba-16-17-3-2020/

Ja Miroslav Raninec ako občan Slovenskej republiky si plním svoju povinnosť boja proti terorizmu nenásilným protestom. Píšem články o tom, že si neplníte svoje povinnosti a umožňujete likvidáciu obyvateľstva bez varovania.

Preto odmietam podávať daňové priznanie, plniť výzvy úradov a Polície a v prípade, ak ma budete za tento nenásilný protest trestne stíhať, budem sa brániť všetkými prostriedkami.

Ak okamžite nebudete varovať obyvateľov Slovenska, na lavici obžalovaných čoskoro budete sedieť vy – živí alebo mŕtvi. Pretože šance na zdravý život a vôbec na prežitie v takomto zamorenom prostredí sú pre väčšinu ľudí úplne minimálne a nakoľko ste dodnes vlastne nič nerobili, ste podozriví so spolupráce s teroristami.

Komplikovaná liečba chorôb a vírusových chorôb je nepochybne následok nedostatku Slnka a poškodzovania pľúc a imunitného systému rozprašovaním chemtrails. Je veľmi pravdepodobné, že už teraz máte na svedomí vďaka vašej nečinnosti mnoho životov, na chemtrails vás upozorňujem už roky a môžete mi prosím vás odpovedať, aké opatrenia na ochranu obyvateľov Slovenska ste doteraz učinili?

Preto vás žiadam aby ste mne a všetkým občanom Slovenka povedali, ako sa máme pred chemtrails chrániť.

Navrhujem ako základné bezpečnostné opatrenie, ktoré môže ľuďom pomôcť prežiť:

“Zákaz preletov VŠETKÝCH LIETADIEL nad územím Slovenska.“

Kto má kompetencie zakázať prelety všetkých lietadiel?

 

Ďakujem.

 

Miroslav Raninec, Biblik.sk

www.biblik.sk

www.biblik.sk/clanky

 

e-mail odoslaný 18.3.2020 12:54 na nasledujúce adresy:

sizpZAVINÁČsizp.sk; juraj.paxianZAVINÁČsizp.sk; mediaZAVINÁČsizp.sk; osobny_uradZAVINÁČsizp.sk; brigita.pokornaZAVINÁČsizp.sk; anna.bencekovaZAVINÁČsizp.sk; sizpuviuZAVINÁČsizp.sk; sizpuiooZAVINÁČsizp.sk; sizpuiohZAVINÁČsizp.sk; sizpuiopZAVINÁČsizp.sk; sizpuibbZAVINÁČsizp.sk; sizpuipkZAVINÁČsizp.sk; informacieZAVINÁČsizp.sk; podatelnaZAVINÁČsizp.sk; infoZAVINÁČenviro.gov.sk; podatelnaZAVINÁČenviro.gov.sk; lubomir.muranZAVINÁČmil.sk

Poznámka Biblik:

Biblik.sk je jediný široko známy web, ktorý už takmer 10 rokov aktívne monitoruje situáciu rozprašovania chemtrails a bojuje za zastavenie týchto akcií. Píšeme aj články na odhaľovanie satanizmu, napr. tu a tu. Riskujeme život a bojujeme aj za vás, preto si zaslúžime vašu podporu:

PODPORUJTE NÁS:

DONATE Biblik.sk @ our IBAN:

SK8583300000002101425963

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

ĎAKUJEME! THANK YOU !

 

PODPORUJTE NÁS:

DONATE Biblik.sk @ our IBAN:

SK8583300000002101425963

ĎAKUJEME! THANK YOU !Viac tu: https://www.biblik.sk/


 


 

 

Biblik.sk je jediný široko známy web, ktorý už takmer 10 rokov aktívne monitoruje situáciu rozprašovania chemtrails a bojuje za zastavenie týchto akcií. Riskujeme život a bojujeme aj za vás, preto si zaslúžime vašu podporu:

Viac tu: https://www.biblik.sk/

 

Biblik.sk je jediný široko známy web, ktorý už takmer 10 rokov aktívne monitoruje situáciu rozprašovania chemtrails a bojuje za zastavenie týchto akcií. Riskujeme život a bojujeme aj za vás, preto si zaslúžime vašu podporu:

Viac tu: https://www.biblik.sk/