CHCÚ FAŠISTI NEOBMEDZENÚ MOC?

03.09.2021 11:33

Cesta späť k pôvodnému stavu nie je, pretože bol chorobný a priviedol nás tam, kde sme! Ako ľudstvo by sme mali mať určitý cieľ, podobne ako každý človek by mal mať svoj životný cieľ. Možno by sa nám potom ukázala aj cesta vpred! Náboženstvá sú orientované na život po smrti, zrejme preto, aby sa ľudia nestavali svetovládcom do cesty. Aj s pomocou náboženstiev svetová mafia dosiahla takmer úplnú svetovládu. Pán Ježiš rušil ilúzie o náboženstve a učil, ako Božie zákony môžu slúžiť človeku. Následne by boli potom čoskoro Božím zákonom prispôsobené aj svetské zákony:

Zákon pre človeka, nie človek pre zákon! (Marek 2:27) Dnes je to podobne ako v minulosti, bohom sa stalo písmo a nie láska, spravodlivosť a ohľad na človeka! Situácia je o to horšia, že hociaké písmo/nariadenie/vyhláška vydaná aj nikým nevoleným Mikasom sa stavia nad zákon! Kdejakí služobníci temna sa tu robia bohmi! (z toho by sa dalo očakávať, že nakoniec budú chcieť navrhnúť jedného svetového kráľa, aby sa akýkoľvek ich zločin takto podľa ich chápania akože legalizoval-pre pochopenie článok tu a tu)

Na troskách chaosu, ktorý spôsobili a prehĺbili nimi navrhované riešenia (opatrenia, testy, vakcíny) chcú vybudovať svet, kde si myslia, že budú konečne neobmedzene vládnuť! Súčasná situácia a súčasná vláda je iba vyvrcholením neprávostí, ktoré sa aj na Slovensku diali. Určitým vysvetlením a dôvody, prečo bol svet vedený k chaosu a deštrukcii je aj tento článok:

https://www.biblik.sk/news/satanizmus-v-sr-cr-a-u-najvyssich-predstavitelov-katolickej-cirkvi/

Určite však ten, kto nie je slepý, vidí snahu o spravodlivosť u niektorých ľudí, najmä právnikov, niektorých málo policajtov a prokurátorov. Ďakujem Bohu za Maroša Žilinku, nech je požehnaný! Nech Maroša Žilinku Boh vedie a chráni od zlého! Na prvý pohľad vidieť, že Maroš Žilinka je človek, a to niekomu veľmi vadí. Snažia sa teda aspoň okresať jeho kompetencie a nejakým spôsobom upraviť tento paragraf:

- o tejto  situácii informuje aj server hlavnespravy.sk:

"Zmeniť právnu normu len preto, lebo je nepopulárna, je neakceptovateľné, upozorňuje Slovenská advokátska komora

Je neakceptovateľné uvažovať o zmene právnej normy iba z dôvodu zákonného, ale nepopulárneho rozhodnutia. Odporuje to ústavným princípom predvídateľnosti a stability právneho poriadku. V stanovisku to uviedla Slovenská advokátska komora (SAK)

Urobila tak v reakcii na snahu zúžiť sporné ustanovenie Trestného poriadku, paragraf 363, ktoré dáva možnosť Generálnej prokuratúre (GP) SR zrušiť obvinenie či trestné stíhanie.

Zmena akéhokoľvek právneho inštitútu motivovaná aktuálnou reakciou verejnosti na individuálne rozhodnutie je v rozpore s ústavným princípom predvídateľnosti a stability právneho poriadku,“ spresnila hovorkyňa SAK Alexandra Donevová.

Zdôraznila, že znižovanie dôveryhodnosti jednotlivých ústavných inštitúcií a ich predstaviteľov len preto, lebo plnením svojich zákonných povinností nenapĺňajú politické predstavy a očakávania, je neakceptovateľné.

Inštitút zrušenia právoplatných rozhodnutí generálnym prokurátorom v prípravnom konaní v drvivej väčšine prípadov zvrátil nezákonnosť rozhodnutí prokurátorov, či už v prospech alebo neprospech obvinených. Systém bŕzd a protiváh prípravného konania je nevyhnutný pre zachovanie dôvery občanov v to, že Slovenská republika nie iba formálne, ale aj materiálne napĺňa základné atribúty právneho štátu,“ vysvetlila Donevová.

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) chce zúžiť sporné ustanovenie Trestného poriadku, paragraf 363. Nedávne využitie tejto kompetencie generálnou prokuratúrou považuje za nešťastné. Ministerka si myslí, že v medializovaných prípadoch týkajúcich sa exšéfa Slovenskej informačnej služby (SIS) Vladimíra Pčolinského či kauzy Gorila by bolo lepšie, keby vo veci rozhodol súd, a to aj vzhľadom na štádium prípravy vznesenia obžaloby." ZDROJ: https://www.hlavnespravy.sk/zmenit-pravnu-normu-len-preto-lebo-je-nepopularna-je-neakceptovatelne-uviedla-slovenska-advokatska-komora/2663660