JURAJ POLÁČEK NIELEN O PÁDE DVOJIČIEK (ZÁMERY GLOBALISTOV S ELEKTROMOBILITOU A MIGRANTAMI + ĎALŠIE_DÔLERŽITÉ KRÁTKE VIDEO_ZOSTRIH

18.09.2023 12:33

JURAJ POLÁČEK NIELEN O PÁDE DVOJIČIEK (ZÁMERY GLOBALISTOV S ELEKTROMOBILITOU A MIGRANTAMI + ĎALŠIE_DÔLEŽITÉ KRÁTKE VIDEO_ZOSTRIH

Juraj Poláček - pád dvojičiek a globálne ovládanie

celá relácia dopoludnie na Infovojne s Adriánom 11.9.20263- Juraj Poláček cca od 40. minúty:
Súvisiace články / realated articles:
11. SEPTEMBER: DEŇ, KEDY TO VŠETKO ZAČALO_9/11: DAY OF THE RISE OF FASCISM AND WORLD WARS (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/11-september-den-kedy-to-vsetko-zacalo-9-11-day-of-the-rise-of-fascism-and-world-wars/
9/11 FIREFIGHTERS VIDEO /  9/11 VIDEO HASIČOV (SK, CZ, ENG)
TIP NA FILM: RIVALI - MARTIN LUTHER KING vs. MALCOLM X / MOVIES WE LIKE: Malcolm X and Martin Luther King Jr. Face to Face in Unity! (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/tip-na-film-rivali-martin-luther-king-vs-malcolm-x/
TIP NA FILM: MAHÁTMÁ GÁNDHÍ / MOVIES WE LIKE: GANDHI (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/tip-na-film-mahatma-gandhi/
RABÍN ALON ANAVA: SATANISTICKÁ ELITA NAPLÁNOVALA 1. aj 2. SVETOVÚ VOJNU, VYTVORILA ŠTÁT IZRAEL, SPÁCHALI TERORISTICKÉ ÚTOKY z 11. SEPTEMBRA, KONTROLUJÚ NÁRODNÉ VLÁDY, FACEBOOK, WHO AJ OSN / RABBI ALON ANAVA: WW I. & II., FACEBOOK, WHO, OSN, 9/11 (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/rabin-alon-anava-satanisticka-elita-naplanovala-1-aj-2-svetovu-vojnu-vytvorila-stat-izrael-spachali-teroristicke-utoky-z-11-septembra-kontroluju-narodne-vlady-facebook-who-aj-osn-rabbi-alon-anava-about-ww-i-and-ii-facebook-who-osn-9-11/
AKO TO BOLO S TITANIKOM AJ S DVOJIČKAMI (articles SK+VIDEOS AND PICTURES (ENG) article about 9/11 and Titanic, worth to see, worth to translate)
https://www.biblik.sk/news/ako-to-bolo-s-titanikom-aj-s-dvojickami/
9/11 VRAŽDA 3.000 ĽUDÍ (SK + VIDEOS ENG)
9/11 DOKUMENTY VŠETKY / 911 DOCUMENTARY biblik.sk (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/9-11-dokumenty-vsetky-911-documentary-biblik-sk/
9/11 DEMOLITION EVIDENCE / 11. SEPTEMBER: DÔKAZY RIADENEJ DEMOLÁCIE (ENG, SK)
https://www.biblik.sk/news/a9-11-demolition-evidence/
AKO TO BOLO S TITANIKOM AJ S DVOJIČKAMI

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/ako-to-bolo-s-titanikom-aj-s-dvojickami/
LIFTING THE FOG - Dr. STEVEN JONES 9/11 NANOTHERMATE:
JURAJ POLÁČEK NIELEN O PÁDE DVOJIČIEK (ZÁMERY GLOBALISTOV S ELEKTROMOBILITOU A MIGRANTAMI + ĎALŠIE_DÔLERŽITÉ KRÁTKE VIDEO_ZOSTRIH (SK)
https://www.biblik.sk/news/juraj-polacek-nielen-o-pade-dvojiciek-zamery-globalistov-s-elektromobilitou-a-migrantami-dalsie-dolerzite-kratke-video-zostrih/
- kniha David Ray Griffin - Nový Pearl Harbor/ book David Ray Griffin NEW PEARL HARBOR je jedno z najlepších zhrnutí, aby ľudia pochopili, že tak, ako médiá vykreslili 9/11 je iba reality show pre spodinu, pre zhovadilé stádo, ktoré slepo prijíma akýkoľvek televízny scénár, ktorý sa posledne, v situácii s Covidom už vypomstil mnohým! 
Najbližšie, ak budete počuť, že vakcíny zabíjajú a Zem je Plochá, skúste pripustiť aj iné pohľady:
"prof. JAN RAK: VÄČŠINOVÝ NÁZOR (PODOBNE AKO KAŽDÝ INÝ) JE PREŠPIKOVANÝ ROZPORMI, KTORÉ NEMÔŽU MAŤ RIEŠENIA V TEJTO KLASICKEJ PARADIGME, JE TREBA SA SKRÁTKA OTVORIŤ MOŽNOSTIAM, ŽE TO CELÉ MÔŽE BYŤ TROCHU INÁČ! (+DOPLNENÉ MATRIX V NÁS - najnovšie video)
https://www.biblik.sk/news/prof-jan-rak-vacsinovy-nazor-podobne-ako-kazdy-iny-je-prespikovany-rozpormi-ktore-nemozu-mat-riesenia-v-tejto-klasickej-paradigme-je-treba-sa-skratka-otvorit-moznostiam-ze-to-cele-moze-byt-trochu-inac/

 

BÝVALÝ SOVIETSKY KOZMONAUT IGOR VOLK: VO VESMÍRE SME NIKDY NEBOLI! A AK VÁM CHCE NIEKTO NAHOVORIŤ, ŽE SME TAM BOLI, TAK VÁS KLAME / FORMER U.S.S.R. ASTRONAUT IGOR VOLK: WE HAVEN'T BEEN TO SPACE (SK, ENG, RUS)
https://www.biblik.sk/news/byvaly-sovietsky-kozmonaut-igor-volk-vo-vesmire-sme-nikdy-neboli-a-ak-vam-chce-niekto-nahovorit-ze-sme-tam-boli-tak-vas-klame-former-u-s-s-r-astronaut-igor-volk-we-havent-been-to-space/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Ďakujeme za vašu podporu nakupovaním na Biblik.sk a ďakujeme i za akýkoľvek príspevok na náš účet, i za dobr. príspevky za bezplatné sťahovanie Thank you for your support, thank you for shopping at Biblik.sk and thank you  for your donations:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

Ďakujeme, Thank you. Biblik.sk

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!