MOŽNOSŤ OCHRANY PRED EM ŽIARENÍM: VAJÍČKO / NEW PROTECTION AGAINST ELECTROMAGNETIC RADIATION: "THE EGG" (SK, ENG)

17.05.2021 16:47

Najlepšia ochrana pred elektromagnetickým žiarením je odísť z dosahu zdroja, príp. vypnúť, eliminovať zdroj. Angličania nové 5G stanice zapaľujú, a ak tu fašistická satanistická banda bude ďalej rozširovať nové antény, tak musíme zvážiť aj takúto možnosť. Vidíte, ako dopadne iniciatíva za nejaké referendum alebo trestné oznámenia. Čo ak by si ľudia dali tiež 60 dní na rozmyslenie, odkedy idiokrati vyhlásia nové opatrenia? Alebo tiež sa odvolali na súd a čakali na verdikt? (Alebo jednoducho ich odmietli ako výplod fašistických satanistických kreténov) Hrať s nimi hru na rúška a na testy je nebezpečné, výsledky zapojenia sa do hry môžu byť aj takéto. Nikdy som si nevybavoval papiere na nenosenie rúška ani som si nikdy netlačil potvrdenia o teste, pričom tieto papiere išlo ľahko sfalšovať. Bolo mi odporné sa tejto svinskej hry zúčastňovať a preto som odzačiatku nenosil ani rúško, pretože spoluúčasť na tejto fraške som považoval za nebezpečnejšiu ako to, že by vírus bol aj skutočný.

Vírus znamená jed, choroba je najskôr nejaký spôsob fyzickej alebo jemnohmotnej otravy. Tak ako obrna s najväčšou pravdepodobnosťou súvisela s DDT a cholera so splaškami kontaminovanou vodou, nijak by nepomohlo očkovanie, o čom sa nás diablovi služobníci snažia presviedčať! Očkovania je idiotská šialená praktika, ktorá narobila obrovské škody na zdraví, utrpenia a smrť, niektorí výskumníci hovoria, že očkovanie je nebezpečnejšie ako drogy, tabak a alkohol dohromady! Predstavte si, že ak do vody uniká kontaminant, vláda by presadzovala testy a očkovanie! Momentálne sme v situácii, kedy nám otrávili vzduch vláknami chemtrails a silným elektromagnetickým žiarením, ktoré podľa našich meraní postupne ustavične zosilňujú!

Z bežných možností na ochranu pred elektromagnetickým žiarením sú platničky (vyskúšané, ale POZOR - dôležitý je tento článok ← prosím čítajte skôr ako sa rozhodnete si niečo podobné zakúpiť), potom ešte existuje tzv. Somavedic, ale takéto energetické žiariče (aj platničky, orgonity, šungity a pod. môžu mať a aj majú svoje riziká, viac tu. Somavedic sme zatiaľ netestovali.

Ak trochu trénujete predstavivosť, vhodná ochrana je predstaviť si okolo seba zrkadlové vajíčko. Vajce so zrkadlovým povrchom. Zvonka zrkadlo, čo odráža, zvnútra napr. biele (môžete si dať do vnútra akúkoľvek farbu). Nastavíte si, čo vám má zrkadlo blokovať/odrážať a čo prepúšťať. Možno to zaberie pár týždňov alebo mesiacov tréningu, kým získate dokonalú predstavu, ktorá funguje. Experti vedia udržať zrkadlové vajíčko aj permanentne, je to o vašej predstavivosti a predovšetkým o vašej viere.

 

ENGLISH: what works as a protection against the EM radiation:

1.) google tachyon plate, tachyon card, tesla tachyon plates, or swiss tesla harmonizer https://www.arche.sk/swiss-tesla-platnicky-1

(but after some time tachyon plates could shine EM back! We don't know how to purify this plate. After  few months with tachyon plates the situation could be even worse! WHEN YOU DO NOT FEEL THE ELECTROMAGNETIC RADIATION, MAYBE BETTER IS AVOID ALL ORGONITS, ALL PLATES, SHUNGITS AND PROTECTION CRYSTALS etc.)

2.) czech device SOMAVEDIC (we didn't try), those devices could be risky, but many people claim that works: www.somavedic.cz

3.) simply imagine around yourself an egg. The outer surface of egg is a mirror. The inner surface could be white, you can put any color. After a little training of this imagination you can get a strong protection against EM radiation and another bad influences. You can set up what your egg will deflect and what will pass. Experts can imagine a permanent protection, intermediate and rooks will have the acute protection or protection for a few minutes. All depends on power of your mind and faith.