NAMU: SOUČASNÁ SITUACE 11 /21 - štípání, Norimberský kodex, Němci, vděk a žehnání (+Poznámka Biblik)

16.05.2021 17:05

SOUČASNÁ SITUACE 11 /21 - štípání, Norimberský kodex, Němci, vděk a žehnání:

https://www.youtube.com/watch?v=yLy4TEVpz9o

TOP KOMENT: "Dimenze jsou struny......každý máme svou,podle datumu narození a jména..............,,JSTE V DIMENZI TOHO,CO SE TU DĚJE?,,.......představte si,že před sebou máte NIC,JSTE NIKDO,právě jste se narodili......co vás spojí tam,kde se NĚCO DĚJE????????????????.......SLOVA,SLOVA .......SLOVA-NÉ.....hihi, jednoduché....čeština je skvělá.......být zticha 3 dny rovná se zázrak......ahoj všichni"

Poznámka Biblik: nielen klasické očkovanie, ale aj testovanie formou špárovania je už očkovanie. Šialený experiment, ktorému sa niektorí ľudia podrobili! Som si istý, že mnohí testovaní boli nakazení. Práve pozorujeme, ako to dopadne. Možno len štípanie v nose, možno vážna infekcia, ktorá môže prepuknúť neskôr. Po styku s testovaným človekom, ktorý môže byť aj bezpríznakový, sa môže objaviť náhly prudký neuhasiteľný smäd, štípanie v nose a bolesti v hrdle. Myslím si, že je na to potreba intímny kontakt. Testovaných ani očkovaných sa nebojím, ale môže to veľmi rýchlo dopadnúť aj tak, že budú prenasledovať práve očkovaných...

Testovanie a očkovanie = experiment, účastníci testov a očkovania sú vlastne pokusné zvieratá, áno, oni vás majú za zvieratá, za gójov!

V každom prípade, testovanie formou špárovania je veľmi riziková záležitosť, objavili sa aj kontaminované testy a testovacie kity obsahujú jedovatý plyn. Testovanie je ideálny spôsob ako človeka nakaziť, podľa nás tzv. testovanie je vlastne test budúcich vakcín, ktoré budú zrejme podávané cez nos... Testovanie aj klasické očkovanie (akékoľvek) v tele zanecháva niečo, čo môže viesť k chorobám a smrti. Všetko, čo o očkovaní potrebuje vedieť je:

"ZDRAVÍ NEPOTREBUJÚ LEKÁRA, ALE CHORÍ." (Matúš 9:12)

Je zvrhlosť pichať do zdravých ľudí alebo zvierat injekcie, práve očkovanie vedie k chorobám a úmrtiam, čo práve vychádza na povrch. Očkovanie je satanská praktika a najväčšia špinavosť, ktorú môže normálny človek vykonať na živej bytosti! Niekto túto situáciu, kedy sa ľudia podrobujú testom a očkovaniu nazval  VEĽKÝ ZÁNIK KRETÉNOV :

https://www.biblik.sk/news/velky-zanik-kretenov/