SATANISTI SA INFILTROVALI DO VŠETKÝCH ŠTRUKTÚR SPOLOČNOSTI

13.03.2019 20:44

Prezidentský kandidát Štefan Harabin (*4.5.1957) vo svojom prejave, ktorý bol zverejnený dňa 11. marca 2019 na youtube uviedol:

"Táto moc sa infiltrovala do všetkých štruktúr spoločnosti!"

  
 
   A do súdnictva sa tiež infiltrovala?(!)
 

Poznáte nové logo Štefana Harabina?

Logo nájdete tu

Poďla vyjadrenia, ktoré bolo uvedené v reklamnom plátku Harabinoviny, to logo má znamenať odvrátenie satanizmu a zla.

Podľa mňa Harabínove logo = Slovensko v zajatí pentagónu. Vybrať si v podstate pentagon a miesto tradičnej hviezdy umiestniť do nej štátny symbol je podľa mňa trochu podozrivé. Keď vidím 5-cípu hviezdu alebo pentagón, vždy mi pripomína pentagram.

Symboly treba posudzovať predovšetkým citom. Päťcípa hviezda na mňa nepôsobí dobre v žiadnej podobe! A Pentagon a päťcípa hviezda spolu podľa mňa súvisia. Sú to symboly akoby disharmonické.

Harmonické symboly sú napr. hexagón alebo takzvaná Dávidova hviezda.

O takzvanej  Dávidovej hviezde  sa tvrdí podobne ako o 5-cípej hviezde, že sú to staroveké kabalistické symboly. Ak tieto veci hodnotíme citom, bez toho, že by sme sa nechali ovplyvniť nejakými vonkajšími informáciami, jedna hviezda znamená spojenie dvoch protikladov (tu), a druhá je niečo, čo sa chce stavať na vlastné nohy a rozťahovať sa (tu)

 
Izrael si vybral na štekanie a rozťahovanie sa po svete svojho psa - USA, ktorého hlavným symbolom je päťcípa hviezda a Pentagon
 
- - -

Hailrabín buď vystihol skutočnú situáciu, aká na Slovensku je - Slovensko v zajatí satanských mocností (l ogo ), alebo sám je ich prisluhovačom?

Odstúpenie Mistríka považujem za pokus o nastolenie Harabína. Ten, ktorý roky naozaj bojuje proti satanovi je Marián Kotleba, len to si vy ľudia príliš nevšímate a pravdepodobne vám je to väčšinou aj jedno. Ak idete voliť žida-rabína alebo maďara-bugára, tak Vy ani nie ste Slováci, nezaslúžite si mať vlastný štát a ani svoj štát mať nebudete!

Hovoríte, že ste Slováci, ale k Slovensku a Slovákom nič necítite.

 Bez lásky k Bohu a k vlasti predsa nemôžete mať svoj štát.

- - -
 

"Mňa nepremeníte! Mňa nezlomíte! Slovákom som sa narodil, Slovák som a Slovák budem! A keď vyjdem zo žalára, zas len budem pokračovať tam, kde som prestal. Do posledného dychu budem bojovať za sväté práva slovenského ľudu, za božské práva slovenského národa!"

Andrej Hlinka

(27.9.1864 - 16.8.1938)