Dr. COWAN: VÍRUSY NIE SÚ PRÍČINOU NIČOHO. NOVÉ OCHORENIA SÚVISIA S NOVÝM ELEKTROMAGNETICKÝM POĽOM. POUŽÍVANIE MOBILU JE NEZLUČITEĽNÉ SO ZDRAVÍM / Dr. COWAN ABOUT 5G, CELL PHONES AND CORONAHOAX (SK, ENG)

08.10.2020 19:46

Dr. THOMAS COWAN:

VIDEO ENGLISH / ANGLICKY + CZ TITULKY

"Vírusy nie sú príčinou ničoho!" povedal Rudolf Steiner:

 "Viruses are not the cause of anything!" said Rudolf Steiner: 

ONLINE - COPY PASTE LINK / ONLINE - SKOPÍROVAŤ A VLOŽIŤ  DO PREHLIADAČA TENTO LINK:
https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/dr-cowan-5g-koronavirus:a?t=%7Bseek_to_second_number%7D
 
na stiahnutie / download link - ENG+CZ tit.:
 
Poznámky poslucháča:
- Ak by ste chovali delfínov a začali by chorľavieť alebo umierať, prišli by ste tam s testami na nejaký nový vírus, alebo prvé, čo by ste sa opýtali, či niekto otrávil vodu?

Ak by tu ľudia umierali na nejaký vírus  - dal niekto do vzduchu nejaké sračky? Aká je príčina náhlej chorobnosti a úmrtí? Ak vlády hovoria, že nový vírus je tu, ich povinnosťou, ale aj povinnosťou vedcov je vypátrať príčinu. (ak sa neskúma chemtrails, opaterenia okolo tzv. pandémie sú obyčajným pokrytectvom)

Ak vláda tvrdí, že je tu nejaký nový nebezpečný vírus, tak musí preukázať, čo ho spôsobuje (jednoducho každý následok má svoju príčinu, ktorú zatiaľ nikto neskúma a hovoria: noste rúška, a spasí vás vakcína!)

Keď vystavíte  biologické systémy novému elektromagnetickému poľu, otrávite ich, niektorých z nich zabijete a niektorých dostanete do takého útlmu, že na podiv žijú o niečo dlhšie a sú viac chorí (04:01)

Teraz robia okolo zeme štít z chemtrails a púšťajú do toho frekvencie, aby spôsobili vymieranie a hovoria koronavírus

- ľudia vylučujú toxíny a tie vyzerajú ako vírusy

- POUŽÍVANIE MOBILU JE NEZLUČITEĽNÉ SO ZDRAVÍM

(je zaujímavé, s akou istotou nosíte po vreckách smartphony, telefonujete a internetujete! Kto vám povedal, že je to bezpečné? Alebo si myslíte, že je to normálne, nakoľko to už robí väčšina?)

- MOBIL JE PRÍSTROJ, KTORÝ NIČÍ ŠTRUKTÚRU VODY

Náchylnosť na EM žiarenie častokrát súvisí s tým, koľko kovov máte v tele (teória s chemtrails do toho krásne zapadá - okolo Zeme robia štít, do ktorého púšťajú rádiové frekvencie. Okrem 5G a samotného toxického pôsobenia vláken chemtrails je elektromagnetické žiarenie (napr. Muskove satelity a nové 5G vysielače) jeden zo spôsobov, ako manažovať pandémiu! Teda, existujú metódy, ako urobiť koronascénár reálny. Rozprášenie drobných častíc kovov, resp. antén (vláken) výrazne zvyšuje efektivitu pôsobenia elektromagnetického žiarenia, chorobnosť by súvisela s počtom a intenzitou náletov. Ak ste mali v posledných dňoch hustý sopel, kašeľ alebo problémy s dýchaním, sme na 100% presvedčení, že k tomu prispieva masové rozprašovanie chemtrails, ktoré dnes 8.10.2020 pokračovalo s obrovskou intenzitou; všímajte si oblohu a veci okolo seba pozn. red.)

 

"ŽIADNU CHOROBU NEMÔŽETE VYHUBIŤ, MÔŽETE VYHUBIŤ IBA PODMIENKY, KTORÉ VEDÚ K CHOROBÁM. CHOROBA A ZDRAVIE JE PREDOVŠETKÝM OTÁZKA PROSTREDIA. CHOROBA JE VŽDY VÝSLEDKOM NEDOSTATKU ALEBO INÉHO POŠKODENIA." Dr. Johann Loibner (4.2.1944 -13.3.2018)

"THERE'S NO SUCH DISEASE WHICH CAN BE ERADICATED, YOU CAN ERADICATE ONLY THE CONDITIONS LEADING TO DISEASES."                Dr. Johann Loibner (1944-2018)Viac tu: https://www.biblik.sk/news/dr-loibner-choroby-nemozete-vymietit-mozete-vymietit-iba-podmienky-ktore-vedu-k-chorobam/
 
"ŽIADNU CHOROBU NEMÔŽETE VYHUBIŤ, MÔŽETE VYHUBIŤ IBA PODMIENKY, KTORÉ VEDÚ K CHOROBÁM. CHOROBA A ZDRAVIE JE PREDOVŠETKÝM OTÁZKA PROSTREDIA. CHOROBA JE VŽDY VÝSLEDKOM NEDOSTATKU ALEBO INÉHO POŠKODENIA." Dr. Johann Loibner (4.2.1944 -13.3.2018)
"THERE'S NO SUCH DISEASE WHICH CAN BE ERADICATED, YOU CAN ERADICATE ONLY THE CONDITIONS LEADING TO DISEASES." Dr. Johann Loibner (1944-2018)
https://www.biblik.sk/news/dr-loibner-choroby-nemozete-vymietit-mozete-vymietit-iba-podmienky-ktore-vedu-k-chorobam/
 
Biblik.sk

Naša publikačná činnosť vyžaduje čas, investície, štúdium, bdelosť, rýchlosť a ustavičné vzdelávanie. V skratke, stojí to čas, energiu aj peniaze (prevádzka webu, technika, literatúra, atď.) Ak čítate tieto cenné informácie, prosíme Vás podporujte Biblik.sk  (biblik.sk/clanky) pravidelne aspoň malou čiastkou na náš účet:

SK8583300000002101425963

 
Ďakujeme.
Seeking, selecting and publishing these important informations costs energy and money: study of new books, discovery and selecting of the new info-sources, investments (web, technics) and a lot of time continuous education. If you want to support of work and publishing articles at Biblik.sk (biblik.sk/clanky) please donate:
Biblik.sk IBAN:

SK8583300000002101425963

SWIFT/BIC:
FIOZSKBA
 
ĎAKUJEME. THANK YOU
 
Biblik.sk