VÝZVA NA PROTIFAŠISTICKÝ ODBOJ: SPÁJAJTE SA A BUĎTE PRIPRAVENÍ SA BRÁNIŤ VŠETKÝMI MOŽNÝMI PROSTRIEDKAMI!

12.11.2021 10:27

"Keď na vás zaútočí pes, tak ho zabite, je jedno, či bol na dvoch alebo na štyroch nohách."  MalcolmX , protifašistický bojovník, keď policajti útočili na černochov a diskriminovali ich len preto, že černosti sú čierni! V podstate černochov diskriminovali bez príčiny! A čo my, ktorí chodíme normálne oblečení bez rúšok? My budeme chodiť normálne, prirodzene, bez rúška, čo v prípade, ak niekto na nás zaútočí bez príčiny? Ak nejaký človek, vojak alebo policajt bude bez príčiny na nás útočiť, máme právo ho aj zabiť, a to nech si každý dobre zapamätá! Aj slovné útoky sú útoky, aj predavačky by sa mali báť!

JAIR BOLSONARO: „Pokiaľ budem prezidentom, budem bojovať, aby občania mali zbrane a neboli povinní nosiť masky,“

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/jair-bolsonaro-pokial-budem-prezidentom-budem-bojovat-aby-obcania-mali-zbrane-a-neboli-povinni-nosit-masky/
-     -     -

Občania by mali byť pripravení sa brániť všetkými možnými prostriedkami! Vlastne nútia nás brať si experimentálny liek (vakcínu) aj keď sme zdraví! Hovoria, že tento liek je bezpečný, pričom práve prebieha experiment na vzorke obyvateľov, ktorí dostali tento liek-vakcínu. Možno predpokladať aj katastrofálne následky vďaka očkovaniu, vysoká chorobnosť a úmrtnosť, totálne zlyhanie štátu, kolaps všetkých odvetví. Bez problémov by stav, ktorí sami vyvolali, boli schopní zvaliť na neočkovaných! Poznáte to: "Čím väčšia lož, tým hlasnejšie ju treba kričať do sveta!" Joseph Goebbels, fašista

JAIR BOLSONARO: „Pokiaľ budem prezidentom, budem bojovať, aby občania mali zbrane a neboli povinní nosiť masky,“

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/jair-bolsonaro-pokial-budem-prezidentom-budem-bojovat-aby-obcania-mali-zbrane-a-neboli-povinni-nosit-masky/
-     -     -

Čím viac bude chorôb (a to je účel vakcín) tým viac sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude kričať, že za to môžu neočkovaní! Vidíte ako postupujú krok za krokom. MUSÍME ICH ZASTAVIŤ! Priatelia, formujte domobranu, zožeňte si zbrane, urobte si zásobu vody, benzínu a trvanlivých potravín a vlastných energií (aby ste si mali na čom zohriať/uvariť jedlo, ak by vypli prúd a plyn) Núdzové dlhodobé rýchlo dopestovateľné potraviny môžu byť napr. huby a kvasinky. Ale premýšľajte aj nad celkovou víziou budúcnosti, obraz je načrtnutý  v článku ANASTASIA O DEMOKRACII

-     -     -

Vyzývame vás na nenásilný odpor, akcie ako hromadné nakupovanie bez rúšok plne podporujeme! Agresivita zo strany štátu sa však stupňuje, je potreba aby každý mal zbraň a bol pripravený na obranu! Spájajte sa, ozbrojujte sa, robte si zásoby a buďte pripravení! (pomerne jednoducho sa dajú zohnať napr. lovecké pušky, môžu sa hodiť aj na zaobstarávanie núdzovej potravy) Ozbrojujte sa v prvomrade za účelom sebaobrany! Ale ak by vakcinátori pobehovali okolo vašich domov, alebo tam, kde nemajú čo hľadať, neváhajte použiť varovné výstrely. A ak sa budú dobíjať k vám domov, bráňte sa všetkými možnými prostriedkami!

Ten, čo vyzýva na očkovanie, aj ten, kto podáva vakcínu/experimentálnu vakcínu je potenciálny vrah! Beda každému vyzývateľovi na očkovanie aj každému, kto do tela podáva vakcíny! Platí to nielen pre covidové vakcíny, ale pre všetky vakcíny! Kto z tých, ktorí preferujú/propagujú/podávajú vakcíny, presne pozná ich zloženie a celkové následky? (a takisto, kto pozná celkové následky vlastných zlých myšlienok a slov?)
Vakcíny sú nástroje špinavých satanistických vrahov! Teraz sa konečne ukazuje všetkým jasne pravda očkovaní a vyplýva na povrch pravý účel vakcín - šírenie chorôb, depopulácia, kontrola myšlienok a smrť! Lekári a vakcinátori, verte si čomu chcete, ale neopovažujte sa nikoho nútiť do očkovania ani do vašich opatrení!
 
-     -     -
 

Dnes by mal každý vedieť, ako vyrobiť molotovov koktail, ako sa zachádza so zbraňou a celkovo, treba sa v každom dome a v každom meste spojiť do skupín a začať sa organizovať! Aby sme boli pripravení pre prípadný stav núdze. 

Dokedy budeme trpieť útoky zo strany fašistov, zatiaľ len slovné útoky, ich vyhrážky a obmedzovanie? Zatiaľ sú to "len" nejaké policajné a politické vyhrážky, vidíte, ako sa to stupňuje? Ak to ešte chvíľu budeme trpieť, zájde to ešte oveľa ďalej! ZOBUĎME SA VŠETCI, OČKOVANÍ AJ NEOČKOVANÍ! Ich nový svetový poriadok je utópia! Má pre vás zmysel žiť v otroctve? Každý systém ktorý zaviedol diabol sa vyznačoval terorom, neslobodou a krviprelievaním! Týmto  luciferiánskym  vrahom ide o totálnu svetovládu, kde človek je iba zdrojom energie, otrok! Samotný Lucifer, ktorý je pôvodcom fašizmu (lži, teroru a propagandy) bežne vždy priviedol svojich služobníkov z radov ľudí na smrť! Ako si myslíte, že skončia slovenskí politici a vynucovači opatrení?

-     -     -

Navrhujem zaviesť zoznam vynucovačov opatrení - politikov, policajtov, predavačiek, vakcinátorov, s ich menami, tel. číslami a adresami. Oni nás udávajú rôznym úradom, keďže tu zaviedli bezzákonnosť, ktorá sa ešte prehlbuje, musíme byť pripravení! Udáme ich partizánskemu odboju, dáme ich na zoznam a tieto špiny sa budú báť! ŽIADNY FAŠISTA, ŽIADNY VYNUCOVAČ OPATRENÍ SA NESMIE NA SLOVENSKU CÍTIŤ V BEZPEČÍ! Ak fašisti na nás útočia, nemôžete sa len prizerať, pretože ak sa toto stalo za 1-2 roky, za ďalšie 1-2 roky tu môže byť vakcinačné prepadové komando a vyhladzovacie tábory pre odporcov režimu! Dnes útočia pokutami a vyhrážkami, treba sa tomu okamžite postaviť, organizovať sa, ozbrojovať sa! Buďte pripravení bojovať o holý život! Prečo? Pretože čochvíľa zárodok násilia, ktoré počalo za vlády psychopata a zločinca Igora M. v spolupráci s Eduardom H. a Zuzanou Č. porodí obludu, ktorá môže predčiť aj teror Hitlera so Stalinom dohromady! 

Udavači a vynucovači opatrení sú tiež naši nepriatelia! Nepriateľ však v prvomrade nie je človek, ale fašizmus, ten fašizmus potrebujeme zabiť a vykoreniť, nepotrebujeme a dúfam, že nikto z partizánskeho odboja nechce zabíjať ľudí ani nikomu ubližovať! Ani masové zabíjanie a segregovanie židov, farárov a  Hitlerových nepriateľov neviedlo k odstráneniu židov, skôr naopak! U černochov z čias M. Luthera Kinga a MalcolmaX to bolo podobne - útoky na černochov tiež posilnili černochov! Teda útoky na nás - pokiaľ my nepáchame násilie a nenosíme rúška nás môžu tiež posilniť!

A ako to dopadlo nakoniec s fašistami? Ako vidíte, fašistov povešali, a sú tu zas! Dobro vždy zvíťazilo, agresia sa otočila proti tým, ktorí sa na agresiu nechali diablom zviesť! Ale fašizmus a svinstvo sa zatiaľ nepodarilo vykoreniť, aj keď nakoniec vyhladzovali fašistov a sviniarov! Problém je niekde inde!

"Lebo nie je nám zápasiť s krvou a s telom, ale s kniežatstvami, mocnosťami, so svetovládcami temnosti tohoto veku, s duchovnými mocami zlosti v ponebeských oblastiach." Ef. 6:12

Človek svojim myslením a správaním dáva svinstvu živnú pôdu, ináč by fašizmus a zlo nemohlo rásť! Takže zo svojho života treba vykoreniť všetko zlé, bibl. povedané odstrániť hriech, aj v skutkoch aj v reči a myšlienkach. Som si istý, že ak ľudia nebudú živiť pokrivenie v myšlienkach, potom aj svet bude normálny. Dôležité sú všetky detaily:

 
"Ale ja vám hovorím, že každý, kto by pozrel na ženu s myšlienkou požiadať ju, už aj zcudzoložil s ňou vo svojom srdci." Matúš 5:28

Situácia je taká aká je, nevieme čo fašisti ešte vymyslia. Musíme spojiť a vymyslieť spôsob, ako týchto fašistov a ich prisluhovačov zastaviť! Celkovo, musíme tiež nájsť spôsob a navrhnúť nový systém, ako tu na Zemi budeme žiť ďalej! Politici tieto problémy nevedia alebo nechcú riešiť, vymysleli si takzvanú pandémiu ako odklad, reset, aby ich lži a špinavosti mohli začať odznova... Väčšina ľudí však už neverí politikom a ľudia už nechcú hrať túto špinavú hru na pandémiu, na ničím nekryté peniaze, na voľby, na nekonečný ekonomický rast, na demokraciu, na údajnú neškodnosť mobilných staníc, na GMO, na očkovanie, na zdravotníctvo, na súdnictvo... Každý má dosť týchto podvodov a je najvyšší čas uvažovať nad sebeobranou pred psychopatmi ale aj nad novým, harmonickým a trvale udržateľným - pravdivým usporiadaním sveta! Sebaobrana je však momentálne základ a predpokladám, že bude nevyhnutná, pretože psychopati a satanisti sa demaskovali a oni tiež nechcú donekonečna predstierať hru na demokraciu... Podľa toho, ako fašisti pokračujú, čoskoro tu môže vzniknúť stav, kedy každý otec, každá matka aj každé dieťa bude priamo ohrozené na živote! Nebolo by odveci splniť si posledné prianie, ale podľa možnosti tak, aby to neživilo hriech.

____________________________________________________

Niektorí ľudia sa boja, že sa niečo stane, ak nebudú plniť príkazy svojich nadriadených. Ale mali by sa báť, ak zločinné príkazy plniť budú! Rúška, testy, vakcíny - experimenty a zločiny! Kto chce, môže sám na sebe páchať bláznivosti rúškovania, strkania korporačných paličiek do nosa alebo dávku v podobe injekcie si tiež kto chce môže šľahnúť, nikto mu v tom nebráni! Páchať zločiny sám na sebe môže - má slobodnú vôľu, ale druhého k tomu nech nenúti, na slobodnú vôľu sa neopovážte siahať! Vynucovači opatrení, neoháňajte sa vyhláškou a už vôbec nie zákonom, ste zločinci, fašisti a zle dopadnete!!! Ešte je tu aj Boží zákon - v tomto prípade zákon zvratného pôsobenia, ktorý rad-radom kosí verejných propagátorov vakcín! Propagátori vakcín to majú spočítané, príde čochvíľa aj na propagátorov opatrení, už to raz dopadlo tak, že vynucovača opatrení na mieste zastrelili! Stačil jeden muž so zbraňou, a s dierou v hlave mohol skončiť hociktorý policajt v Lidli! Nebojíte sa policajti "plniť rozkazy?" Tiež mnohí máte rodiny, domy, autá, ak máte problém keď niekto chodí oblečený normálne bez rúška, niekto môže mať problém s parkovaním auta fašistu, s jeho domom, s jeho rodinou, alebo si to môže niekto s vami prísť vybaviť osobne! Vynucovači opatrení, potrebujete aby vám horeli domy a autá?

Ľudia by to nemali nechať len tak, ak bude útočiť Polícia na ľudí bez rúška, alebo ak niekto bude po druhom vrieskať a vynucovať náhubky, treba ho dať na zoznam alebo sa mu určitým spôsobom nenásilne pomstiť! Treba mať na pamäti, že chorá alebo zmanipulovaná osoba popri dnešných technológiách môžete rýchlo byť aj Vy, takže na to treba myslieť v prípade odvetných opatrení, na ktoré sa už mnohí chystáte!

-     -     -

Toto už nemôžeme nechať len tak, v žiadnom prípade! Húka niekto, že nemáte rúško? Meno, priezvisko, pracovisko? Ako sa voláš, kde bývaš, fašista? Pôjdeš na zoznam, fašista! A na Slovensku viac nebudeš v bezpečí, fašista! Mali by vzniknúť organizované skupiny, ktoré vypočujú predavačku, ktorá vynucovala rúško, alebo vyzistia, kto jej to nariadil a pôjdu vypočúvať aj jeho! Každý vynucovač opatrení nesie v sebe zárodok násilia, musí sa báť násilie v sebe živiť a musí sa hanbiť, navrhujem verejne prístupný webový zoznam s jeho menom a adresou a tel. číslom! To by nám mohlo pomôcť, aby sa ľudia báli živiť a vynucovať fašizmus - zoznam fašistov a ich podporovateľov! Ak nám oni znepríjemňujú život, nemali by sa cítiť ani v pohodlí ani v bezpečí, každý by sa mal báť vynucovať opatrenia! Fašisti a ich pomocníci patria na okraj spoločnosti, nie tí neočkovaní, ktorí chodia normálne oblečení bez rúšok! Zoznam fašistov a ich spolupáchateľov (policajtov, lekárov ale aj predavačiek) treba určite viesť aj pre budúce súdy. Ak bude bezzákonnosť pokračovať, treba rýchlo zasiahnuť, v najkrajnejšom prípade súdy budú musieť nahradiť občania! Ale bez jasných dôkazov nemožno nikoho trestať ani nikomu ubližovať, ale situácia môže byť taká, ako vidíte, že nám tu zavádzajú nové poriadky - fašizmus, teror a bezzákonnosť. BUĎTE PRIPRAVENÍ! Alebo si myslíte, že toto pôjde cestou ich systému? Nejakými súdmi? Možno áno, ale teraz veru asi nie, pôjde to "legálnou cestou" najskôr až po tom, čo nadíde deň víťazstva nad fašizmom! Víťazstvo nad fašizmom bolo vybojované za cenu obrovských obetí a veľa nechýbalo k nukleárnej vojne - k zničeniu celého sveta! Nedovoľme fašistom ostať pri moci! Nedávajme žiadnym spôsobom legitimitu ich opatreniam! Bojkotujte ich!

Fašizmus je hlavný nepriateľ, nie fašizmom zmanipulovaný psychopat! Treba pochopiť, že tí fašizmom zmanipulovaní ľudia nie sú naši hlavní nepriatelia, nepriateľom je diabol - vrah, pôvodca lži, teroru a fašizmu! Teda, každý fašista a každý vynucovač opatrení by sa mal báť, ale našim cieľom nie je fyzicky ho zlikvidovať ani mu ublížiť. Ak má agresívny fašista zbraň, treba sa mu postaviť s rovnocennou zbraňou, dnes by mali ľudia chodiť ozbrojení, byť pripravení účinne sa brániť. Bič alebo palica môže byť symbol revolúcie. 

 
 

Snímka Pán čistí chrám. Na snímke žid Bergoglio, prezývaný pápež. Snáď sa nájde viac ľudí, ktorí takto budú hnať zo Slovenska propagátorov vakcín!
 
"a spravil zo šarinových motúzov bič a vyhnal všetkých z chrámu, aj ovce a voly, a peňazomencom povysýpal peniaze a ich stoly poprevracal a tým, ktorý predávali holubov, povedal: Odneste toto odtiaľto! Nerobte z domu môjho Otca tržnice!" Ján 2:15-16
-     -     -

Bič alebo tenká palica, ktorá nespôsobí vážne poranenia je ideálny prostriedok, ak stretnete politika, poslanca, primátora, policajta alebo človeka, ktorý vynucuje nariadenia! Ak by nebolo nič po ruke, tak mu povedzte: "Si na zozname fašista!" Fašista by mal vidieť, že fašizmus vyženieme zo Slovenska hoci aj s bičom! Prac sa zo Slovenska fašizmus! Lenže oni snujú plány proti nám, je len otázkou času, kedy na nás budú fyzicky alebo inou formou ťažko útočiť! Na toto je okamžite treba sformovať domobranu, pretože teraz sú to rôzne formy útokov na neočkovaných a je treba sa brániť! Už to prosím vás konečne pochopte, zo strany fašistov to môžu byť čochvíľa aj organizované útoky, preto sa musíme brániť! Spojiť sa do skupín a ak nejaký fašista a je jedno či je to premiér, prezident, primátor, policajt alebo obyčajná predavačka, tak každý fašista bude na zozname! Pomsta je tiež riešenie, zoznam fašistov je forma nenásilného odporu! Víťazstvá sa vybojovali vždy mečom! Vždy bola nejaká forma meča, nejaká forma útoku, aj v prípade Gándhího nenásilného odporu!

Tieto svine na nás útočia, začínajú nás tvrdo obmedzovať a diskriminovať, čo čakáte, že ešte dokážu títo psychopati? Treba brať na vedomie, že bojujeme proti chorým ľuďom a zachádzať s nimi ako s chorými!

V prvomrade však odstráňte hriech zo svojich vlastných radov! Nemôžete byť v piatok opití a na druhý deň hovoriť politikom ako by sa mali správať! Vy sami pred sebou musíte byť príkladom čistoty. Ide o to, aby ste mali silu a energiu postaviť sa fašistom.

Dobré ráno, je najvyšší čas sa ozbrojovať a začať sa organizovať do skupín! Musíte byť pripravení, že na vás tieto fašistické svine môžu útočiť! Ak sa na sídlisku objaví nejaké očkovacie centrum, zrovnajte ho so zemou! Ak nejaký človek alebo policajt bude vynucovať opatrenia, odteraz musí mať na pamäti, že ľudia to nenechajú len tak! Opatrenia sú v prvomrade nenormálne, a zatiaľ tiež nezákonné! Ak neexistuje nikto, kto by trestal špinavosti a bezzákonnosť, tento stav občania nesmú nechať len tak, musíme sa vedieť účinne brániť! Nepremárnite ani deň, bdejte, buďte triezvi, pripravte sa! SPOJTE SA A BOJUJTE! BOJUJTE ZA SEBA, ZA SLOVENSKO ZA SVOJE DETI! BOJUJTE ZA SLOBODU PROTI FAŠIZMU!

-    -    -

 „Pokiaľ budem prezidentom, budem bojovať, aby občania mali zbrane a neboli povinní nosiť masky.“ JAIR BOLSONARO, prezident Brazílie

 
 
 
JAIR BOLSONARO: „Pokiaľ budem prezidentom, budem bojovať, aby občania mali zbrane a neboli povinní nosiť masky,“

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/jair-bolsonaro-pokial-budem-prezidentom-budem-bojovat-aby-obcania-mali-zbrane-a-neboli-povinni-nosit-masky/