ZASTRAŠOVANIE JADROVÝMI ZBRAŇAMI JE IBA ĎALŠOU VLNOU ŠÍRENIA STRACHU ZO STRANY SATANSKÝCH ELÍT. NAJHORŠÍ SCÉNÁR JE POUŽITIE TAKTICKÝCH JADROVÝCH ZBRANÍ (ČI UŽ LEN MEDIÁLNE ALEBO SKUTOČNE) A ZÁKAZY VYCHÁDZANIA

06.05.2024 15:36

"Dúfajte. Ja som. Nebojte sa!" cit. Pán Ježiš Kristus, Biblia Roháček

biblik.sk/clanky

ZASTRAŠOVANIE JADROVÝMI ZBRAŇAMI JE IBA ĎALŠOU VLNOU ŠÍRENIA STRACHU ZO STRANY SATANSKÝCH ELÍT. NAJHORŠÍ SCÉNÁR JE POUŽITIE TAKTICKÝCH JADROVÝCH ZBRANÍ (ČI UŽ LEN MEDIÁLNE ALEBO SKUTOČNE) A ZÁKAZY VYCHÁDZANIA

Ak nejaká pliaga napadne chov, vyhubí sa niekedy celé stádo. Ak fašisticko-satanská pliaga napadá gény ľudí, zvierat i rastlín vakcínami, GMO, chemtrails a EM radiáciou, z pohľadu dobrého chovateľa - dokonale vyčistiť takúto pliagu (celkom zrušiť starý a založiť nový chov) je úplne prirodzené!

Ak niekto pokladá svoj názor za svätý a túži po moci nad ľuďmi, konečný cieľ je vždy nahradiť Stvoriteľa! Fašisti a satanisti vedení zlým duchom zabíjajú všetko živé, vadia im aj včely - satanista a pokročilý fašista vidí vo včele závislosť na Stvoriteľovi a snažia sa aj včely vyhubiť a nahradiť robotmi. Ináč, normálne, človek môže vidieť vo včele lásku Otcovu k ľudstvu. Včela slúži všetkým, netreba ju nahrádzať, ani geneticky pozmeňovať, ani likvidovať včely a hmyz cez chemtrails s cieľom všade pretlačiť GMO svinstvo, ktoré bude iba ďalej hubiť! (a samozrejme počítajú, že každý bude musieť kupovať semená len od nich - normálne rastliny a normálny svetový poriadok daný Stvoriteľom, aby bol zachovaný život, pokračovanie zdravého rodu a rovnováha na Zemi im vadí - vadí im včela, vadí im strom, vadia im rastliny, vadia im vaše názory - za covidizmu dokonca sposvätňovali svoje názory vyhláškami a za nového spasiteľa ľudstva prehlásili vakcíny a presviedčajú rodičov o svojich zvrhlostiach, že do kojencov a zdravých ľudí vraj treba pichať injekcie, lebo ich injecie plné jedov a chorôb vraj chránia pred chorobami! Mimochodom, dnes prakticky každá vakcína je určitým spôsobom GMO)

Povedzme si na rovinu, zapáliť celú známu Zem, aby tu neostal ani jeden fašista by bolo stále dobré riešenie! Nakoľko však je Zem plochá a obrovská a za Antarktídou sú ďalšie kontinenty, znamená to, že fašisticko-satanistickí zločinci majú kam ujsť! Z nášho prvého zemekruhu (obr. Shingon nižšie) si urobili experimentálne laboratórium, kde skúšajú biologické a jadrové zbrane, chemtrails a robia experimenty s počasím, s rádiovým žiarením na kontrolu počasia i mysle a testujú rôzne formy GMO vrátane rastlín i ľudí! Nukleárnym holokaustom hrozili už od čias ZSSR, vlastne dôvodom vojen vo svete je existencia zločineckej organizácie NATO a zločinnej politiky predstaviteľov dnešného Izraela. Oni nebudú v bezpečí nikdy, dokiaľ nepozabíjajú všetkých, o čo sa vážne snažia, tieto elity nie sú ľudské! Kedysi sa smiali z Davida Ickeho, keď hovoril o existencii reptiliánov i neexistencii vírusu. David Icke publikoval doposiaľ prvotriedne informácie! 

Vlastne, ak by sa celá hra končila, jediné čo malo zmysel, je duchovná práca a smerovanie človeka do vzťahu s Pánom Ježišom Kristom a Jednoty s Nebeským Otcom. Celá Zem by vyzerala ináč, zločinné elity predhodili povrchnú zábavu, mamon a strach! Postavili svet na peniazoch, pričom osvietení majstri radšej žili v jaskyni alebo ak ich misia bola medzi ľuďmi, sami si šili šaty, akoby mali podporovať továrne, ktoré zotročujú ľudí a špinia Zem. Osvietení sa nikdy nepripodobňovali tomuto svetu, nepotreujú facebook ani instagram, ani počítač ani mobil! Pričom ide o hŕstku ľudí, ktorí robia jedinú skutočnú prácu - snažia sa šíriť Kristovo Evanjelium a smerovať ľudí k láske k Stvoriteľovi (a to ak človek nerobí vo svojej práci, či už je umelec, pekár alebo farár, nerobí vlastne nič skutočné, žiadna Mária ale Kristus - Jeden! Niektorí osvietení pracujú v mestách, iní z jaskýň alebo kláštorov, vysokí majstri častokrát nepotrebujú zasahovať priamo. A do dnešného dňa, napriek tomu, že tzv. apokalýps už bolo viac (viď Mojmír Mišun) Zem stále stojí pevne, Zem je plochá, statická, nerotujúca a unikátna! Nesie obraz svojho Stvoriteľa, resp. biblicky stvoriteľov, Álov.

Strach môže mať iba človek, pre ktorého je tento svet všetkým. Mnohí prví budú poslední a mnohí poslední budú prví! (Kristovo Evanjelium, cit. Biblia Roháček) 

Z vyššieho hľadiska je podnikateľ, ktorý celý život premárnil hrami vo svete vlastne chudák! Áno, to sú pre mnohých vzory, pretože ak sú toto niekomu vzory, sú takí istí chudáci ako oni. Mamonu a odlesku zlata na vodnej hladine zasvätili celý život! Ak hra končí, nemajú nič! A čo skutočne tu vlastne majú? O niečo lepšie auto, o niečo väčší dom, možno viac príležitostí k sexu, ale vo svojej hlave nosia akýsi iluzórny status, že ich spodina obdivuje. Z toho mnohí žijú, že ich pokladajú za úspešných, akoby v počítačovej hre majú viac bodov. Ale ku koncu hry alebo pri vytriezvení je to veľká bieda! Nejde o to, čo človek má, ani čo robí, ale čím sa stal, ide o to, čo vlastne si! Väčšina boháčov sú krysy v jednom kole, musia šlapať, lebo koleso sa točí značne rýchlo. Oni nemajú čas bežne vytriezveť, bývajú komplet ponorení vo svojej trápnej hre. A ak sa vyššie mocnosti rozhodnú, že celý sen tohto známeho zemekruhu skončí, tak sa skončí! Ale doteraz, za posledné desaťročia, nikdy nedovolili spálenie celej Zeme! Teda, skutočnú moc má jeden - Nebeský Otec, Ktorý udržuje celý svet pohromade, dáva i berie život komu chce! Nech sa deje Jeho vôľa! Pre človeka to znamená úplné odovzdanie sa Nebeskému Otcovi, podrobenie a uznanie tejto skutočnej Moci, a zároveň, človek má zasahovať do sveta zo všetkých síl! Veď Pán Ježiš Kristus poukazoval na farizejstvo, farizejské lži verejne odhaľoval a peňazomencom, ktorí kupčili v chráme, poprevracal stoly! A dnes sa kupčí na deťoch s vakcínami a farizeji tvrdia, že to, čo vidíme na nebi, sú len bežné kondenzačné stopy!

-       -

Biblické príslovie:

"Vysoký zhora pozoruje vysokého a vysokí nad nimi." Biblia Roháček

-     -

"Ak podrobne nezačnete skúmať Plochú Zem, budete stále otrokmi Matrixu."

Stará budhistická mapa Shingon, 9. storočie n.l.

viď aj mapa OSN tu: https://www.biblik.sk/news/mapa-osn-un-map/

MAPA OSN / UN MAP (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/mapa-osn-un-map/

 

biblik.sk/clanky

ČO SI UROBIL PRETO, ABY SA NA SLOVENSKU ŽILO LEPŠIE? / WHAT DID YOU DO FOR BETTER LIVING IN YOUR COUNTRY? 

"Čo si urobil preto, aby sa na Slovensku žilo lepšie?" 

To určite nie je otázka len pre politikov, ale pre každého, kto aspoň chce priložiť ruku k dielu! Ak máte úprimný záujem, vždy vidíte, že niečo môžete urobiť! 

"What did you do for better living in your country?" 

This question is not just for politicians, but for you as well! If you are from all your heart interesting what you can do, how to spent your time for something what is really worth, you always see what you can do!

biblik.sk/clanky

KURVATURIZMUS JE ZÁKLADNÝM KAMEŇOM ATEIZMU (+3h INTERVIEW: 28 PILOTOV POTVRDZUJE, ŽE ZEM JE PLOCHÁ / FALSE THEORIES ABOUT EARTH IS THE BASIS FOR ATHEISM (short video + 3hrs INTERVIEW: 28 PILOTS CONFIRMING FLAT EARTH

krátke video / short video:

https://www.youtube.com/watch?v=wNl5eHkK364

channel videos: youtube.com/@flatearthclock/videos

INTERVIEW S PILOTMI: VIEME, ŽE ZEM JE PLOCHÁ, ALE NEMÁME POVOLENIE O TOM HOVORIŤ / INTERVIEW WITH PILOTS: WE KNOW THE EARTH IS FLAT, BUT WE ARE NOT ALLOWED TO TELL ANYBODY ABOUT THAT (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/interview-s-pilotmi-vieme-ze-zem-je-plocha-ale-nemame-povolenie-o-tom-hovorit-interview-with-pilots-we-know-the-earth-is-flat-by-we-are-not-allowed-to-tell-anybody-about-that/

related videos: 3 Hours 28 Commercial Pilots Confirming FLAT EARTH
https://www.youtube.com/watch?v=gNoLiSAWQ-k

(very interesting is, that pilots sometimes losing GPS coverage above the ocean, the same issue was with Starlink, it definitely looks, that there is no space, the Earth is flat and no satellites flying in orbit)

TOP COMMENTS: "I ask veteran pilots on long flights…   Is the earth flat?  And…100% of the time, yep. .. She’s flat." "glad this video is out. all the brainwashed ballers always say, "well if it was flat, why dont pilots tell us, they would know" well here it is. thanks for the share! <3" "Aeroplanes carry the truth in their name. Plane means a flat level surface." "I asked an airplane pilot if it was flat and he said “without a doubt. It’s flat! (red. note: same here)

MAPA OSN / UN MAP (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/mapa-osn-un-map/

Za Antarktídou sú ďalšie kontinenty / Continents beyond Antarctica: admiral Richad E. Byrd interview (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/admiral-richard-e-byrd-za-antarktidou-je-kontinent-velkosti-ameriky-admiral-richard-e-byrd-theres-another-very-large-continent-behind-antarctica/

Poznámka Biblik: kurvaturizmus - z angl. "curvature", propagátori absolútne šialených guľozemeckých teórií sú kurvaturisti - ľudia, ktorí neváhajú pokriviť, resp. z lat "curvatus" t.j. "pokurviť", úplne všetko!

Zem je takisto stvorená na obraz veľkého Stvoriteľa, Zem je ohromne veľká, statická, nerotujúca, rovná, Zem je plochá!

biblik.sk/clanky

NASA: FAKING SPACE FLIGHTS OVER DECADES AND WASTING TAXPAYERS MONEY / NASA FALŠUJE VŠETKY LETY DO VESMÍRU, PENIAZE NA TZV. VESMÍRNY VÝSKUM IDÚ INDE

https://www.youtube.com/watch?v=cEsjn71ZJrI

ASTRONAUT HERMASZEWSKI O ZEMI: JEST PLOSKA!
            youtu.be/HjvHMxUnJFo
ASTRONAUT VOLK: VO VESMÍRE SME NIKDY NEBOLI, AK NIEKTO HOVORÍ, ŽE SME TAM BOLI, TAK VÁS CHCE OKLAMAŤ! / IGOR VOLK: WE HAVEN'T BEEN TO SPACE:
         youtu.be/E0g2jPuN2Kg

AMERICKÍ DAŇOVÍ POPLATNÍCI POŽADUJÚ VYŠETROVANIE NASA ZA INSCENOVANIE ISS I VŠETKÝCH LETOV DO VESMÍRU / U.S. TAXPAYERS REQUIRING INVESTIGATION OF NASA BECAUSE OF FAKING ISS AND FAKING ALL SPACE FLIGHTS (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/v-usa-samericki-danovi-poplatnici-pozaduju-vysetrovanie-nasa-za-inscenovanie-iss-i-vsetkych-letov-do-vesmiru-u-s-taxpayers-requiring-investigation-of-nasa-because-of-faking-iss-and-faking-all-space-flights/

Súvisiace články / related articles:

ADMIRÁL RICHARD E. BYRD: ZA ANTARKTÍDOU JE KONTINENT VEĽKOSTI AMERIKY / ADMIRAL RICHARD E. BYRD: THERE'S ANOTHER VERY LARGE CONTINENT BEHIND ANTARCTICA (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/admiral-richard-e-byrd-za-antarktidou-je-kontinent-velkosti-ameriky-admiral-richard-e-byrd-theres-another-very-large-continent-behind-antarctica/

Dr JOHN D: ŠTYRI KRÁTKE VIDEÁ, KTORÉ MÔŽU ZMENIŤ VÁŠ POHĽAD NA ŽIVOT / Dr JOHN D: 4 IMPORTANT VIDEOS THAT MAY CHANGE ALL (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/dr-john-d-styri-kratke-videa-ktore-mozu-zmenit-vas-pohlad-na-zivot-dr-john-d-4-important-videos-that-may-change-all/

ĎALŠÍ VESMÍRNY HOAX: RAKETA ARIANE 5 / ANOTHER SPACE HOAX: THE ARIANE 5 ROCKET (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Urobí niekto funkčný model Zeme ako gule na ktorej povrchu drží voda a točiacej sa 1.674 km/h s plynnou atmosférou vo vákuu? (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/dalsi-vesmirny-hoax-raketa-ariane-5-another-space-hoax-the-ariane-5-rocket/

NÁRAZ RAKETY DO FIRMAMENTU VO VÝŠKE 117 KILOMETROV / ROCKET HITS FIRMAMENT AT 73,1 MILES (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/naraz-rakety-do-firmamentu-voi-vyske-117-kilometrov-rocket-hits-firmament-at-73-1-miles/

PREČO V ŠKOLE UČIA HOAXY O GRAVITÁCII? / THE WHOLE PARADIGMA ABOUT SPACE AND EARTH IS A FRAUD (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/preco-v-skole-ucia-hoaxy-o-gravitacii/

VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O NASA: SÚ TO PODVODNÍCI, ŽIADNA RAKETA NELETELA DO VESMÍRU, JE TO REALITY SHOW PRE SPODINU / ALL YOU NEED TO KNOW ABOUT NASA: LIARS (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/vsetko-co-potrebujete-vediet-o-nasa-su-to-podvodnici-ziadna-raketa-neletela-do-vesmiru-je-to-reality-show-pre-spodinu-all-you-need-to-know-about-nasa-liars/

AKO PRAVDEPODOBNE VYZERÁ VÄČŠINA SATELITOV / WHAT DO PROBABLY MOST OF THE SATELLITES LOOK LIKE? (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/ako-pravdepodobne-vyzera-vacsina-satelitov-what-do-probably-most-of-the-satellites-look-like/

THE TOP 10 REASONS WHY I DON'T TRUST NASA / 10 DÔVODOV PREČO NEVERIŤ NASA (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/the-top-10-reasons-why-i-dont-trust-nasa-10-dovodov-preco-neverit-nasa/

"BRAŠIV ALEIM BRA E-ŠMIM E-ARC." ("Na počiatku Álovia stvorili nebo a Zem." - úvodná veda hebrejskej Biblie, viac tu)

"Poznaj, čo je Zem a poznáš Stvoriteľov i seba!"

biblik.sk/clanky

POZOR, TO UŽ JE VÁŽNA VEC: MAINSTREAM SI ZAVOLAL VEDCA OBHAJOVAŤ ŠIALENÉ KURVATURISTICKÉ TEÓRIE

Dnes sa veziete v taxíku, a taxikár povie: 

"Nehovorili nám pravdu ani o Zemi, Zem je plochá!"

Z vedy sa stalo náboženstvo a slepo veriaci vo vedu sú tí najtvrdší náboženskí fanatici! Ale každá hra raz končí, a končí aj celá tá hra na vedu! Ľudia už neveria ani v ich vakcíny, ktoré boli predkladané ako nový spasiteľ! Pri pohľade na nebo je tiež už väčšine ľudí jasné, že ide o cielené rozprašovanie chemikálií z lietadiel, už nikomu nie je do smiechu, ak počuje výraz chemtrails. A zároveň čoraz viac ľudí začína chápať, že život na nadzvukovou rýchlosťou točiacej sa guli by musel byť dosť problematický! Ak je základom života voda, na guli by jednoducho nedržala! Ak je atmosféra plynná, vo vákuovom vesmíre by sa tiež neudržala! Bol by samozrejme aj riadny chaos v leteckej doprave, boli problémy s radarmi kôli tomu, že na guli by ste s radarom toho veľa nepokryli. Ďalej bolo by nutné korigovanie výšky lietadiel a bratie do úvahy údajnej rotácie 1.684km/h, teda, ak veríte v zemeguľu, ušetríte na letenkách - naložíte kufre do balóna a počkáte, kým váš cieľový kontinent dorotuje :D Snáď je pochopiteľné, aká v základoch je táto kurvaturistická teória (curvature=zakrivenie, pokurvenie). 

Poznámka Biblik: Beda im! Stvoriteľmi dokonale stvorenú PLOCHÚ, STATICKÚ, NEROTUJÚCU ZEM sa snažia pokurviť! 

Beda im!

(možno väčšina z nich ani nevie, Čo sa to vlastne snažia pokriviť a s Kým chcú točiť!

Beda im!

-     -

Človek, ktorý má možnosť všimnúť si dokonale rovný zemský povrch napríklad z lietadla (sférické okná môžu takisto skresľovať, ale povrch je rovný), začína mať ku Zemi úplne iný vzťah, tušíte veľkosť bytostí, ktoré tak dokonale rovno sfomovali ohromne veľký zemský povrch! Zem sa stáva niečím svätým, po čom človek dostal právo kráčať a vlastne Zem je školou, kde sa učíte každým jedným krokom po tejto dokonale rovnej, pevne založenej, nehybnej Zemi poznávať veľkosť dokonalého Stvoriteľa! On, pretože je priamy, stvoril Zem rovno, takisto Zem je Jeho obrazom! Veľkolepé, ohromné, obrovské Dielo! Čože sa to niektorí takzvaní vedci pokúšajú z Jeho diela robiť? Beda im!

-        -

Ak niekedy budete počuť výraz Zemeguľa, jediný problém je nepošťať sa od smiechu! A zrejme si tu robí niekto zo zbytku civilizácie srandu, veď tie kurvaturistické (guľozemecké) hoaxy sa ešte stále učia v škole, ale veď napríklad s tým BIG BANGOM to už poznáte, boli by schopní robiť to isté s BIG BALL? Definitívne áno, a robia to! Proste predhodiť ľuďom loptu (či hrušku) ako základ, kde žijú, a tvrdiť, že je to veda? Vedci tvrdia, že vedia, čo je Zem, raz guľa, inokedy hruška, a vlastne celé tzv. "vesmírne lety" s kamerami v tvare rybieho oka majú jediný cieľ: kurviť rovný zemský povrch! O nič iné v skutočnosti nejde, možno o test ich rakiet, ale žiadna z nich do vesmíru neletela! (viac v článkoch tu)

Predstavme si model guľozeme, ktorý sa dnes vydáva za vedecký: 

Umiestnime guľu do vákua, pustíme tam plyny (atmosféru alebo rovno naprdíme), zalejeme guľu slanou vodou a roztočíme rýchlosťou 1.684km/h! Ak toto drží po hromade ináč ako silou stupidity poslucháčov, môžete tlieskať napríklad tu - pozrite, známy Mgr. Cyril Adamuščín, ktorý má o tom celú pr(e)dnášku, ale aj z toho si môžete niečo vziať:

HLAVNÝM PROPAGÁTOROM GUĽOZEME BOLA A ZREJME AJ JE KATOLÍCKA CIRKEV, NAZNAČIL VO SVOJEJ PREDNÁŠKE SLOVENSKÝ VEDEC CYRIL ADAMUŠČÍN (+Poznámka Biblik: AKO MIZNE PERO NA PLOCHOM STOLE)
https://www.biblik.sk/news/hlavnym-propagatorom-gulozeme-bola-a-zrejme-aj-je-katolicka-cirkev-naznacil-vo-svojej-prednaske-slovensky-vedec-cyril-adamuscin/

A teraz, vážna vec, keďže ľuďom už nechutí propaganda, postupne sa mení aj obsah v médiách, mainstream už musí debunkovať fakty o Plochej Zemi, ideo o naozaj veľký prelom:

Machala v RTVS spochybnil guľatosť Zeme, dostal za to spŕšku vtipov. Odpoveď mu poslal známy vedec

https://www.ta3.com/clanok/936813/machala-v-rtvs-spochybnil-gulatost-zeme-dostal-za-to-sprsku-vtipov-odpoved-mu-poslal-znamy-vedec

Ale tých vedcov a tých odborníkov, ktorých ukazuje mainstream, to je iba jedna časť častokrát priemerných a príliš mladých neskúsených ľudí s pár titulmi, pričom existuje ďalšia časť vedcov, ktorí hovoria niečo úplne iné, viď články nižšie:

Súvisiace články / related articles:

 "Země už se dávno ví, že není kulatá!" prof. JAN RAK
biblik.sk/news/prof-jan-rak-teoria-velkeho-tresku-je-nevedecka-teoria-big-bang-velka-jebacka

1+1=2. Sky Color? Blue.
And the Earth is FLAT!

Zem je plochá!

Biblik.sk is FLATEARTHER!

https://www.biblik.sk/news/tip-na-film-movies-we-like-level-with-me-2023-eng-spa-ger-rus/

Every major ancient civilization depicts the Earth is flat (static, non-rotating)

Vyspelé staroveké civilizácie a literatúra vždy hovoria o plochej Zemi

(napríklad Tisíc a Jedna noc uvádza, že nebeské sféry sa točia okolo Zeme:

"Sláva Alláhovi, Ktorý nebeské sféry rozkrútil!"

Sun, Moon, stars and planets rotating around Flat Stationary Earth:

Slnko, Mesiac, hviezdy a planéty krúžia okolo Plochej Statickej (nerotujúcej) Zeme:

_________________________________________

David Weiss a.k.a. DITRH model Flat Stationary Earth:
Plochá Statická (nerotujúca) Zem model David Weiss:

Shingon Buddhist World Map 9th Century  
Budhistická mapa Zeme 9. st

"Shingon Buddhist World Map" 9th Century

Viac tu: https://www.biblik.sk/search/?x=0&y=0&text=shingon

Za Antarktídou sú ďalšie kontinenty:

Continents beyond Antarctica:

https://www.biblik.sk/news/admiral-richard-e-byrd-za-antarktidou-je-kontinent-velkosti-ameriky-admiral-richard-e-byrd-theres-another-very-large-continent-behind-antarctica/

prof. JAN RAK: VEDECKÉ EXPERIMENTY POTVRDZUJÚ, ŽE ZEM JE PLOCHÁ / CZECH NUCLEAR PHYSICIST prof. JAN RAK: SCIENTIFIC EXPERIMENTS PROVING FLAT EARTH
https://www.biblik.sk/news/prof-jan-rak-vedecke-experimenty-potvrdzuju-ze-zem-je-plocha/

ILÚZIA HORIZONTU JE ZÁLEŽITOSŤOU TÝCHTO JAVOV / THE ILLUSION OF HORIZONT IS CAUSED BY REFRACTION, PERSPECTIVE, ATMOSPHERE (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/refraction-perspective-atmosphere-refrakcia-perspektiva-atmosfera/

REFRACTION, PERSPECTIVE, ATMOSPHERE / REFRAKCIA, PERSPEKTÍVA, ATMOSFÉRA (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/refraction-perspective-atmosphere-refrakcia-perspektiva-atmosfera/

INTERVIEW S PILOTMI: VIEME, ŽE ZEM JE PLOCHÁ, ALE NEMÁME POVOLENIE O TOM HOVORIŤ / INTERVIEW WITH PILOTS: WE KNOW THE EARTH IS FLAT, BUT WE ARE NOT ALLOWED TO TELL ANYBODY ABOUT THAT (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/interview-s-pilotmi-vieme-ze-zem-je-plocha-ale-nemame-povolenie-o-tom-hovorit-interview-with-pilots-we-know-the-earth-is-flat-by-we-are-not-allowed-to-tell-anybody-about-that/

Uhol slnečných lúčov jasne naznačuje skutočnú vzdialenosť Slnka:
Sunbeams pass-through angle shows the real distance of the sun:

https://www.biblik.sk/news/zem-je-plocha-hovori-byvaly-pilot-f-16-earth-is-flat-interview-with-retired-f-16-pilot/

TOP YT CHANNELS:

youtube.com/@drjohnd.9508
youtube.com/@ThePottersClay
youtube.com/@ThePottersClay2
youtube.com/@tabooconspiracy
youtube.com/@DITRH
youtube.com/@PaulOnThePlane
youtube.com/@PaulOnThePlaneFE
youtube.com/@p-brane8358
youtube.com/@jtolanmedia1773
youtube.com/@scrawny2brawny
youtube.com/@TruthIncSB
youtube.com/@IBDESIGN
youtube.com/@super_ficial
youtube.com/@flatearthclock

biblik.sk/clanky

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašizmu a satanizmu! Fašizmus, terorizmus a satanizmus už čoskoro bude definitívne porazený! Zločinné satanské elity prehrávajú na všetkých frontoch! Ustavične sa modlite, buďte disciplinovaní a pracujte na sebe! Od každého jedného z vás, i od každej jednej vašej myšlienky závisí, aký je svet!
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!