HARABIN: DOKEDY? (+Poznámka Biblik: "VOĽ NEBYŤ AKO BYŤ OTROKOM!" Samo Chalupka)

21.11.2022 19:59

"Koalícia chodí na americkú ambasádu prednými dverami, opozícia zadnými!" cit. Štefan Harabin (pozn. red.: vládou SMERU alebo Pellegriniho by sa vlastne nič nezmenilo)

- - -

HARABIN: DOKEDY? (+Poznámka Biblik: "VOĽ NEBYŤ AKO BYŤ OTROKOM!" Samo Chalupka)

HARABIN: DOKEDY?

https://www.youtube.com/watch?v=5V1FxVaGoqQ

TOP KOMENT INFOVOJNA - niekto dal úžasné krátke video:

https://www.youtube.com/shorts/Lbgvb1x6raM

Poznámka Biblik:

A čo má bežný Slovák robiť?

Hudobník Grexa môže napríklad zaspievať tú pesničku "Tak dokedy vy hajzli?"

Biblik.sk môže napríklad napísať článok. Robia aj ostatní čo môžu? Napríklad môžu podporiť Biblik.sk

Bez vytvorenia riadiacich štruktúr - intelektuálov na úrovni, ktorí by koordinovali kroky občanov, bežný človek ťažko pochopí, čo môže robiť. Stále však, každý kto chce, môže robiť aspoň niečo! Keď vieme, že je vojna, a že je to vlastne boj na život a na smrť, napríklad občan môže odmietnuť podávanie daňových priznaní. Vlastne, podávanie daňových priznaní je legitimizácia súčasného ministra financií. Biblik.sk ako občan, ktorý sa väčšinu života zaoberal počítačmi a písaním listov, básní, poviedok a posledných 20 rokov predovšetkým ťukaním do klávesnice, nakoľko nedisponuje poriadnym samopalom a nikdy so žiadneho samopalu okrem paintballového ani raz nevystrelil, musí voliť nenásilný odpor. Ak však bude zorganizované ozbrojené povstanie a bude rýchlokurz zachádzania so zbraňou, účasť na ozbrojenom povstaní sa nevylučuje.

Za tzv. "opatrenia", ktoré boli iba teror s následkom chorôb a úmrtí, fašistických kriminálnikov dodnes žiadny prokurátor nestíhal!

Chemtrails napriek mnohonásobným podnetom a trestným oznámeniam nikto nevyšetroval, na takéto útvary na oblohe odpovedajú: "No, veď to sú len kondenzačné stopy!", pričom hneď vedľa letí lietadlo, ktorého kondenzačnú stopu takmer nie je vidieť! A ak sú tie hrubé čiary ešte aj na hranách prerušované a z oblohy padajú celé chuchvalce vláken (obr. tu) a všade, vo vnútri na bielom povrchu aj na potravinách nájdeme drobné čierne a červené vlákna, tak to kondenzačné stopy asi nebujú! To, že sa tu po tonách rozprašujú drobné vlákna, ani nemôže byť očividnejšie!

Pokračuje sa vo výstavbe 5G, slovenské úrady to schvaľujú, pričom situácia s hodnotami elektrosmogu je katastrofálna, kroky na ochranu sa nerobia, robí sa presný opak - zvyšuje sa záťaž obyvateľstva elektrosmogom, napriek jasným dôkazom o fyzickom poškodení buniek a zlomoch na DNA po expozícii EM žiarenia (prof. Henry Lai, Dr.Martin Blank a varovania fyzikov a ľudí z IT priemyslu. Ak dnes špičkoví vedci radšej vôbec nepoužívajú mobil a ľudia z IT priemyslu vôbec nemajú doma Wi-Fi, ale niektoré firmy i vláda pokračujú vo výstavbe silných vysielačov - je to kriminálna činnosť!

AKO SLOBODNÝ PREJAV NENÁSILNÉHO ODPORU ODMIETAM LEGITIMIZOVAŤ FAŠISTICKÝ REŽIM ODMIETNUTÍM PODÁVANIA DAŇOVÝCH PRIZNANÍ! (daňové priznanie si vie vlastne každý živnostník, ktorý má schopného účtovníka urobiť nulové, ide iba spôsob prejavu - dávam do stávky úspešnú firmu v boji proti fašistickému režimu. Mimochodom, na daňový úrad som sa naposledy nedostal, pretože tam bolo na dverách napísané niečo ako "VSTUP LEN S RÚŠKOM!" a je to aj nahraté na video!

A takisto odmietam platiť odvody do zdravotnej poisťovne, pretože zdravotná starostlivosť mi bola odmietnutá, rúško som si odmietol nasadiť - nedostal som sa na žiadne vyšetrenie, ani po zbití policajtami za nenosenie rúška pri bicyklovaní ma potom bez rúška pracovník vrátnice odmietol vpustiť aj do nemocnice! Nakoniec, pri ďalšom vyšetrení lekár odmietol urobiť rtg, ak si nedám rúško, a nestalo sa to prvý raz, čo sa tu s nezarúškovanými zachádzalo ako so židmi vo vtedajšom fašistickom Nemecku za II. svetovej vojny!

Je ľahšie pre niektorých ľudí zomrieť než akceptovať fašistický režim. Ale to je nátura básnikov a spisovateľov - vlastne reprezentantov Slovákov: "VOĽ NEBYŤ AKO BYŤ OTROKOM!" píše Samo Chalupka v básni "MOR HO!" Ale to si človek musí vážiť slobodu ako jeden z najcennejších darov od Pána Boha, pretože bez slobody nemá život význam!

Úspešný živnostník nepotrebuje nepodávať daňové priznania alebo neplatiť v podstate smiešne peniaze do zdravotnej poisťovne, na to skutočne nemá dôvod! Ale takto sa to už bohužiaľ ďalej viac nedá a covidfašizmus bol iba vrcholom ľadovca, kde občan, v prípade že si neplnili svoje povinnosti úrady alebo Polícia sa nikdy okrem svojho Boha nemal kam obrátiť! Česť policajtom, ktorí sú ešte ľudia, ale Polícia dlhodobo kryje a kryla závažnú kriminalitu (chemtrails) i kriminalitu a hrubé prešľapy svojich pochybných pracovníkov aj predtým! Kľudne mohli napríklad niekoho vyhodiť 6x z vodičáku a bolo úplne jedno, či mal celé ich pochybné jednanie dobre zdokumentované:

VODIČÁK_ODVOLANIE.doc (2,1 MB)

Na Slovensku bolo aj pred nástupom covidbyra pre bežného občana ťažké dosiahnuť spravodlivosť! Takýto prípad ako napríklad ten s vodičákom nie je v tu v okolí Trenčína nič nové, podobne ako v horeuvedenom dokumente dopadla dokonca i jedna nemenovaná dcéra policajta! Ak by sa jej otec nezaangažoval, pretože zrejme tiež odmietla lízať riť skúšajúcim, skrátka, pokiaľ vnútorne odmietate ich autoritu, nie ako autoritu policajta, ale ich "neomylnosť" a ich vieru, že len oni vidia a vedia veci najlepšie, dajú vám najavo "Kto je tu pánom!" Vlastne, skúška z vedenia motorového vozidla je pri niektorých skúšajúcich obyčajný fašistický teror! Vlastne, akoby systém skúšal, či ste vôbec schopní za určitú odmenu sa mu podrobiť! V tomto prípade je tou odmenou vydanie vodičského preukazu, niektorí by boli radšej bez vodičáku ako pokloniť sa fašistovi! (Ďalej to poznáte - výsada pracovať v zamestaní len pre testovaných, výsada jesť v reštaurácii len pre očkovaných, výsada cestovať len s akýmsi novým očkovacím pasom, po novom možno výsada kúriť, prekročiť hranicu či tankovať benzín len pre tých, ktorí majú kladný postoj ku korporátno-fašistickému zriadeniu)

Títo satanisti a ich ľudské zdroje - niektorí štátni úradníci a niektorí policajti, vyhlasovali už dávno pred covidizmom čierne za biele a biele za čierne, iba oni sami boli vždy svätí! Klíčil tu zločinecký a totalitný režim - teraz už prináša svoje ovocie, a to aj preto, že väčšina ľudí si myslela, že diabol, vyvražďovanie detí a pokusy o vyvražďovanie celého ľudstva a svetový satanizmus je len konšpirácia! Kto tieto inštitúcie riadi a s kým vlastne bojujeme je jasné:

SATANIZMUS V SR, ČR A U NAJVYŠŠÍCH PREDSTAVITEĽOV KATOLÍCKEJ CIRKVI:
https://www.biblik.sk/news/satanizmus-v-sr-cr-a-u-najvyssich-predstavitelov-katolickej-cirkvi/

S tou škodlivosťou mobilov, bluetooth a Wi-Fi, to tiež nie je vôbec sranda, cielene tu prebieha genocída! Mobil by mal byť vždy čo najďalej od hlavy a doma žiadne Wi-Fi! Aj tablety a mobily pripájať na internet káblom cez redukciu a čo najviac doma aj vonku mobily a tablety v letovom režime! Určite ich vlastne nepotrebujete pri športe ani keď spíte, ani Wi-Fi nemusí žiariť ani v noci a cez pracovnú dobu ostatným susedom! A bezdrôtové slúchadlá určite tiež nie sú zdravé! Každé bezdrôtové slúchadlo vysiela milardy oscilácií za sekundy, ktoré prechádzajú cez ľudský mozog! (možné poškodenie DNA, viac krátke video prof. Henry Lai tu)

S opatreniami, testami, vakcínami, chemtrails, mobilným žiarením a podporovaním umelo vyvolanej vojny niektoré firmy a niektorí zamestnávatelia ako aj vlády väčšiny západných štátov, páchajú obzvlášť závažnú kriminalitu! Prebieha doslova holokaust, masové vyhladzovanie ľudstva!

Snáď, teraz sa už nikto nebude pýtať, či sa má postaviť v tomto boji za život proti zločineckému režimu a riskovať zamestnanie! Čo ste vlastne pripravení v boji za normálny život na Slovensku a za zvhrnutie fašistického režimu riskovať?

Ruskí vojaci pod červenou vlajkou opäť v boji proti fašistom a satanistom riskujú život, vezmime aj my červené vlajky a pripojme sa teraz k nim!

 

Biblik.sk

POD TOUTO VLAJKOU BOJUJEME PROTI SATANISTOM A FAŠISTOM, POD ČERVENOU VLAJKOU BOJUJEME ZA SLOBODU A ZA NOVÝ, HARMONICKÝ ŽIVOT V NORMÁLNOM SVETE
 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Prosíme vás o podporu / Please support:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU