CHEMTRAILS vs. KONDENZAČNÉ STOPY / CHEMTRAILS vs. CONTRAILS (SK, ENG) (+AKTUALIZÁCIA / UPDATE: Biblik.sk VEĽKÁ KOLEKCIA CHEMTRAILS / Biblik.sk LARGE CHEMTRAILS COLLECTION 858 files / 858 súborov (SK, ENG)

26.05.2023 22:30

Ako môže laik rozoznať, čo je chemtrail a čo kondenzačná stopa? Odpovede sú jasné: žiadne lietadlo nesype ľadové kryštály priamo z motora! Na fotografiách vidíme, aká veľká je medzera, kým kondenzačná stopa začne byť viditeľná, i to, aká je v skutočnosti krátka a nepatrná! Prirodzená kondenzačná stopa býva častokrát veľmi ťažko viditeľná zo vzduchu i zo zeme!

How to know, what is chemtrail and what is contrail? Answers are clear: Airplanes won't push ice crystal directly from the engine! There will be always a gap, check how long is the gap - contrail. And check how the real contrail is mostly almost invisible phenomena:

DSCF5823 - contrail 19.5.2023:

 

DSCF5824 - contrail 19.5.2023:

 

CHEMTRAILS SPRAYING: the distance is too short, or pumping ice crystals from the engine? / vzdialenosť tvorby ľadových kryštálov je úplne nereálna, dokonca častokrát vidieť aj ďalšie trysky na krídlach alebo na strede trupu:

https://www.youtube.com/watch?v=4ZR1KaRanQA

 

 

Youtube tvrdí, že toto sú contrails, môžu byť stíhaní za šírenie dezinformácií, v komentároch ľudia píšu, že tí, čo toto robia, sú vrahovia:

YT EXTREME CHEMTRAILS SPRAYING - according to youtube these are contrails :D according to comments this is a genocide:

https://www.youtube.com/watch?v=epa6WxEw1Xk

 

Another criminal chemtrail sprayer / ďalšie lietadlo páchajúce trestnú činnosť rozprašovania chemikálií do ovzdušia:

https://www.biblik.sk/news/v-akej-vzdialenosti-za-lietadlom-vznikaju-kondenzacne-stopy-contrails-distance-between-engine-and-ice-crystals/

 

 

DSCF5812 - chemtrails blanket 19.5.2023:

 

 

DSCF5813 - chemtrails blanket + OUR LOCAL SUN! Myslíte si, že Slnko je hviezda vzdialená niekoľko miliónov kilometrov? Praktické pozorovania svedčia, že Slnko je lokálne teleso v blízkosti firmamentu / Did you believe our Sun is a star millions km far away? Practical observations shows, that our Sun is local and close to firmament:

AKTUALIZÁCIA / UPDATE: VEĽKÁ KOLEKCIA CHEMTRAILS_www.biblik.sk / Biblik.sk LARGE CHEMTRAILS COLLECTION_858 súborov / 858 files:

https://ulozto.sk/file/cm72HExJEmfK/chemtrails-from-plane-www-biblik-sk-zip#!ZJHmZGR2ZmHmMQZ3AmSvAmSyMQMzMRgzoHIAK21HoTxhpmR2LD==

Súvisiace články / related articles:

CHEMTRAILS TRENČÍN 10.9.2019 - 12.9.2019 (AKTUALIZÁCIA 1x+VIDEO ČASTICE V OVZDUŠÍ) / CHEMTRAILS PARTICLES IN THE AIR:
https://www.biblik.sk/news/chemtrails-trencin-10-9-2019-12-9-2019/

 

CHEMTRAILS POD MIKROSKOPOM / CHEMTRAILS UNDER MICROSCOPE
https://www.biblik.sk/news/chemtrails-pod-mikroskopom/

 

SPECTRAL ANALYSIS OF CHEMTRAIL FIBERS / SPEKTRÁLNA ANALÝZA CHEMTRAILOVÝCH VLÁKEN (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/spektral-analysis-of-chemtrail-fibers/

 

CHEMTRAILS VLÁKNA V PRÍRODE / CHEMTRAILS FIBERS IN NATURE (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/chemtrails-vlakna-v-prirode/

(celá príroda je zamorená umelými chemickými vláknami, ešte aj na detských preliezkach nájdete celé chuchvalce bielych vláken, z ktorých trčia čierne a červené vlákna, totálny horor, kontaminované je absolútne všetko, každý povrch vnútri aj vonku je doslova obalený v bielych líniách vláken (vonku) a zaprášený v tom chemickom svinstve (vnútri ten tzv. inteligentný prach zložený prevažne z čiernych a červených vláken). Čakáte niečo iné ako ďalšiu pandémiu? Inscenácia s Covidom to bol len nácvik! Ak nebudete robiť nič, čoskoro budete mať len jednu starosť! Utiecť pravdepodobne nebude kam! Ak ste si prebehli tieto linky, je možné očakávať niečo iné, než masové úmrtia spojené s vážnymi respiračnými problémami? Ináč povedané, ak väčšina ľudí i médií bude tému chemtrails absolútne ignorovať, je možné očakávať niečo iné, než to, že ľudia budú po miliónoch zomierať, kašľať a dusiť sa?

 

VIDEO ROZHOVOR O GEOINŽINIERINGU BOLO ZMAZANÉ Z YOUTUBE / INTERVIEW ABOUT GEOENGINEERING WAS DELETED FROM YOUTUBE (SK, ENG SPA)
https://www.biblik.sk/news/video-rozhovor-o-geoinzinieringu-bolo-zmazane-z-youtube/


CHEMTRAILS - NEČINNOSŤ ŠTÁTNYCH INŠTITÚCIÍ - SK ONLY, perfect chemtrails pictures:

https://www.biblik.sk/news/chemtrails-necinnost-statnych-institucii/

 

CHEMTRAILS TRENČÍN - ČASTICE V OVZDUŠÍ / CHEMTRAILS TRENCIN - PARTICLES IN THE AIR (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/chemtrails-trencin-castice-v-ovzdusi/

 

INTELIGENTNÝ PRACH / SMART DUST:

https://www.biblik.sk/search/?x=0&y=0&text=inteligentn%C3%BD+prach

https://www.biblik.sk/search/?x=0&y=0&text=smart+dust

 

DRÁŽDIVÝ KAŠEĽ, ZVÝŠENÁ TEPLOTA A CHOROBY MÔŽU BYŤ NÁSLEDKOM VČERAJŠIEHO A DNEŠNÉHO INTENZÍVNEHO ROZPRAŠOVANIA CHEMTRAILS (+ 7 OPATRENÍ NA ZLEPŠENIE A OCHRANU ZDRAVIA) (SK only, worth to translate, what to do to protect your health)
https://www.biblik.sk/news/drazdivy-kasel-zvysena-teplota-a-choroby-mozu-byt-nasledkom-vcerajsieho-a-dnesneho-intenzineho-rozprasovania-chemtrails/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Prosíme vás, podporujte našu prácu / Please support our work:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!