CHEMTRAILS - NEČINNOSŤ ŠTÁTNYCH INŠTITÚCIÍ

02.03.2018 15:20

Prvý krát vo veci chemtrails som písal na Ministerstvo životného prostredia 08.11.2012. Vraj rozprašovanie neznámych látok z lietadiel nie je v kompetencii MŽP! Napísal som teda na Ministerstvo dopravy, ktoré ma odkázalo na Ministerstvo obrany. Ministerstvo obrany potom napísalo, že vec je predsa len v kompetencii Ministerstva dopravy!

Chemtrails rozprašujú civilné aj vojenské lietadlá, chemtrails kontaminuje životné prostredie a ohrozuje zdravie a život Slovákov. Chemtrails sú predovšetkým čierne, červené a modré vlákna potiahnuté bielym svetloreflexným materiálom. Keď sa vo vnútri pozriete na roh vane či umývadla uvidíte ich voľným okom.

Znova som aj v roku 2018 o chemtrails písal na Ministerstvo životného prostredia, pozrite si tú "odpoveď":

"Vážený pán Raninec, Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky nemá žiaden dôkaz ani vedomosť, že by prelietavajúce lietadlá „poprašovali naše územie“ s cieľom ovplyvniť zdravotný stav obyvateľov prípadne život ako taký na Zemi.

Ani na staniciach Národnej monitorovacej siete kvality ovzdušia neboli  zaznamenané žiadne nezvyčajné javy znečisťujúce látky.

Obdobné videá šíriace sa internetom ukazujú, že k týmto javom  prelietajúcich lietadiel dochádza  v podstate na hociktorom  kúte sveta.  Myslíte, že „niekto“ poprašuje  a šíri červené vlákna po celom svete?" (mail z MŽP 1.3.2018, celá komunikácia na stiahnutie tu)

Podával som trestné oznámenie na Políciu aj na prokuratúru.

Polícia a prokuratúra trestné oznámenie uzavrie tak, že podľa SHMÚ je všetko v poriadku, pretože hodnoty O3, SO2, NO2, NOx, PM10, PM2.5, CO a Benzén údajne nie sú prekročené! Čiže pokiaľ sa rozhodnete zbavovať sa napr. plastového odpadu tak, že odpad rozomeliete a naložíte ho lietadiel, môžete takýto odpad po tonách sypať do ovdzušia úplne legálne!

 

Takto vyzerá sypanie odpadu z lietadiel na vás a na vaše deti

Nepotrebujem odborníka na to, aby som vedel, že na chodníku je nasraté od psa! Takisto nepotrebujem odborníka na to, aby mi objasňoval, že toto, čo vidíme na tých fotkách vyššie, sú len bežné kondenzačné stopy! Máme môžno poslednú možnosť s tým niečo urobiť!

Pokiaľ inštitúcie ako Polícia, Prokuratúra a slovenské ministerstvá umožňujú páchateľom vykonávať vypúšťanie chemtrails, odmietam takéto inštitúcie rešpektovať a považujem ich za zločincov a spolupáchateľov genocídy.

 

Pokiaľ radšej chcete dopadnúť ako Kuciak než dovoliť týmto hajzlom urobiť zo Zeme plynovú komoru, píšte na

biblik@biblik.sk