11 MINÚT K VOĽBÁM - NÁZOR OBČANA NA VOĽBY

01.11.2021 23:40

11 minút k voľbám:

Poznámka Biblik: Volieb som sa zúčastnil s obrovským znechutením, je mi odporné tento hnoj akoukoľvek účasťou podporovať! Mnohí sa u volieb nezúčastňujú, niektorí naschvál zneplatnia hlasovací lístok. Dokým nebolo jasné, že Harabin je za nás, pre mňa jediná možnosť bola voliť Kotlebu a volil som ho už po tretí krát, pretože dlhodobo je pre mňa jediný politik, ktorý otvorene bojuje proti fašistom a proti vnucovaniu očkovania. Verím Kotlebovi, že je za nás. Po dlhej dobe sa mi tiež už zdá znechutený a bez energie, Harabin má navrch a urobil kus práce za posledné roky! Ideálna strana: Kotleba, Harabin, Staněk , Rostas, Páleš - všetci protifašistickí bojovníci by sa mali zaprieť, spojiť sa a postaviť sa jeden za druhého aj keď sa moc nemusia a dohodnúť sa! Každý chce byť samostatný a vojna je tu! (ako za čias Gándhiho, keď sa delila India na Indiu a Pakistan, dnes sa delia očkovaní a neočkovaní... Ak sa nespoja, resp. ak ich niekto nespojí, hrozí to možno aj na Slovensku medzi dvoma skupinami krvaným konfliktom)

                    - ROZDEĽUJ A PANUJ -

Ak tu bude jeden antifašista proti druhému ako Harabin vs. Kotleba, tak riskujú obidvaja, že vojna na Slovensku môže byť aj s ich prispením!

- - -

O výsledku volieb rozhoduje nejaký systém a mám veľké pochybnosti, či ho dokáže nejaký človek kontrolovať!

 

Ale po tom, ako dopadli prezidentské voľby, mám pocit, že sa tu jedná o evidentný protislovenský podvod, čo vlastne potvrdzuje aj protislovenská prezidentka:

 
Platí Stalinov citát?

"Stačí, aby ľudia vedeli, že prebehli nejaké voľby. Ľudia čo prídu voliť, nerozhodujú o ničom. Voľby rozhodujú tí, čo počítajú hlasy."

"Stačí, aby ľudia vedeli, že prebehli nejaké voľby. Ľudia čo prídu voliť, nerozhodujú o ničom. Voľby rozhodujú tí, čo počítajú hlasy.

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/volebne-podvody-nic-nove/