VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a o kontrole myšlienok) 3.časť

16.01.2020 23:47

Výsledky volieb ovplyvňujú aj rôzne kampane - ak má miliardár rádio, alebo televízny kanál, či možnosť zaplatiť si reklamy a bilboardy, tiež skresľuje výsledok volieb a ešte existujú aj technické prostriedky, ktorými je možné ovplyvniť myseľ človeka. Ak ste napr. mobilný operátor a vlastníte vysielacie antény, podľa mňa existuje technické riešenie na vysielanie určitého programu - napr. programu "Čaputová je najlepší prezident"

Ako je možné, že toľkým ľuďom zrazu bola zrovna pred voľbami tak sympatická Čaputová a ešte k tomu si mysleli, že ona je vlastne tá jediná správna možnosť a že ani neexistuje žiadna iná možnosť? Podľa mňa to svedčí na nejakú pokročilejšiu metódu ovplyňovania výsledkov resp. ľudských myšlienok, inú než akú mali k dispozícii ostatní kandidáti. Vraj každá žena by mala mať nejaké tajomstvo. Tajomstvo tej, čo sa prechádza po hrade je, ako vyhrala voľby a možno je to aj pre ňu tajomstvom, lebo sama o tom presne nevie. Dokiaľ sa duchovno alebo duchovné metódy, resp. aj metódy ovplyvňovania myšlienok nebudú brať vôbec v potaz, ostanú nevyšetrené kolosálne zločiny - už dnes by som podával trestné oznámenia! Kto bude vyšetrovať, či je za náhlou prudkou zmenou správania vašich blízkych pôsobenie démonov, alebo nejaký program myšlienkovej kontroly? (Takmer úplne všetci priatelia si niečo na mňa našli, kresťania sa so mnou ale prakticky všetci (aj tí čo sa medzi sebou nepoznajú) rozišli kôli môjmu presvedčeniu o reinkarnácii. Niektorí takí jednoduchší priatelia začali na mňa podávať trestné oznámenia, a to ich podľa mňa tiež samých nenapadlo! A k tomu zrazu začali nielen mne ale aj ostatným zrazu telefonovať a nadávať a chceli ma aj zabiť. V tej dobe na stanici z ničoho-nič prišiel ku mne nejaký divný obrovský chlap s červenými očami, obráteným strieborným krucifixom na krku a s troma šestkami na tričku. Ten satanista ma objal a slintavo ma bozkával na krk. Naposledy na mňa podala trestné oznámenie susedka, čo mi ustavične robila zle (byt mi nasmraďuje od cigariet a potom strieka umelé vône, aby to prerazila, a k tomu ešte má aj tak silnú Wi-Fi, že sa v byte bez tienenia takmer nedá existovať) Prakticky každého z nich niekto naviedol - naviedla ich žena, syn alebo to bol sám diabol?)

Nepochybujem, že prezidentské voľby boli podvod, nikto nemôže povedať, aj keď sa zatiaľ nepredložili jasné dôkazy, že toto neobvykle silné presvedčenie u tak veľkej skupiny ľudí vzniklo len tak. (Ak nejaká veľká skupina ľudí po dlhú dobu verí existenciu Pána Ježiša Krista a uznáva Ho ako Syna Božieho, Ktorý nemá ani reklamu, ani Ho štát nijak zvlášť nezdôrazňuje, také tvrdenie je v základe pravda! A je pravda aj to, že existuje Božská Matka, aj keď to nemusí byť zrovna taká Mária, ako si ju ľudia predstavujú. Ale aj viera v Božskú Matku a jej existencia je vo svojej podstate pravda. Aj Ten, Ktorý sa nikdy nenarodil môže mať matku, tak to je, a je to veľmi zaujímavé: zrodený z Panny - zrodený Sám zo Seba)

Technicky je možné zariadiť aj to, aby ste vďaka rádiovým vlnám aj fyzicky počuli určité slovo, teda technológia mobilných antén, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, je potenciálna možnosť kontroly myšlienok. (aby to títo diabli nepoužívali na to, aby zlo robili denne, však? no možno že to ani nerobia, však? Nie je snáď konšpirátor ten, kto verí že elektromagnetické žiarenie je neškodné a že sa vôbec nepoužíva na kontrolu myšlienok?) Mobilný telefón s vysokým výpočtovým výkonom a vyspelým operačným systémom je zariadenie, ktoré by podľa mňa mohlo nejakým spôsobom cielene modulovať a vysielať signál za účelom kontroly myšlienok a podľa mňa sú takto od výroby nastavené prakticky všetky zariadenenia. Ako sa to robí? Z toho sú niekedy prekvapení aj šéfovia koncernov. Zdá sa, že kľúčové slovo je bezpečnosť. Akoby veci riadila vyspelá inteligencia a pod zámienkou bezpečnosti získala prístup k riadeniu a kontrole všetkého vrátane vašich myšlienok! Slovo  SMART  znamená aj lišiacky (diabolsky) chytrý, teda vaše mobily a operačné systémy v počítačoch sa môžu učiť, a môžu využívať rôzny hardvér aj software na kontrolu myšlienok rôzne. Vlastne sa môžu naučiť, ako vás nejakým spôsobom zneužiť, ovplyvniť, oklamať, čo na vás najlepšie platí. Všetko na čo kliknete môže byť použité proti vám. Treba mať jasno v tom aký obsah si na internete vybrať a či nám to za to stojí - platíme za túto techniku vystavovaním svojho mozgu nejakej superinteligencii, ktorá s nami nemá dobré úmysly.

Ak máte vplyv ako Google alebo iné média, ktorým väčšina chtiac-nechtiac venuje pozornosť (napr. aj bilbordy), môžete nejaký typ človeka (alebo nejakú špecifickú vlastnosť, názory, vizáž, a pod.) urobiť tým správnym aj vďaka podsúvaniu obsahu na internete, alebo kľudne vytvoríte hoci aj z mafiána mediálny obraz dobrého anjela, z privatizéra môžete vyrobiť selfmademana, z Hitlera viete urobiť Gándhiho a pod. Ak by ste takúto intenzívnu rafinovanú kampaň spustili napríklad rok alebo viac rokov pred voľbami, tiež by to malo obrovský vplyv na výsledky volieb...

Diabol sa častokrát prezlieka za sympatickú blondínku. A na Slovensku voľby vyhrala zaujímavým spôsobom navonok možno sympatická blondínka, s rečami s príchuťou medu, ale so strašnou ostrosťou pichľavých očí... Ako kresťanovi mi je jasné, kto v skutočnosti na Slovensku vyhral voľby! Jeho spôsoby sú známe, vždy je za tým špinavosť.

Čo ak je celý okrsok alebo určité percento komisií totálne skorumpovaných? Kto dohliada na volebnú komisiu? Kto dohliada na Ústrednú volebnú komisiu?

Súvisiace články / related articles:

MANIPULÁCIA PREZIDENTSKÝCH VOLIEB

https://www.biblik.sk/news/manipulacia-prezidentskych-volieb/

ZAUJÍMAVÉ KOMENTÁRE Z DISKUSIÍ

https://www.biblik.sk/news/zaujimave-komentare-z-diskusii/

STOPWORLDCONTROL.COM: DETAILY VOLEBNÝCH PODVODOV / STOPWORLDCONTROL.COM: MANIPULATIONS OF ELECTIONS IN DETAILS (SK, CZ, ENG) +Poznámka Biblik /+ Note Biblik (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/stopworldcontrol-com-detaily-volebnych-podvodov-stopworldcontrol-com-manipulations-of-elections-in-details/

11 MINÚT K VOĽBÁM - NÁZOR OBČANA NA VOĽBY
https://www.biblik.sk/news/11-minut-k-volbam-nazor-obcana-na-volby/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 1.časť
https://www.biblik.sk/news/volby/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 2.časť.
https://www.biblik.sk/news/volby-a-este-nieco-aj-o-eid-a-kontrole-myslienok-2-cast/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 3.časť.

https://www.biblik.sk/news/volby-a-este-nieco-aj-o-eid-a-o-kontrole-myslienok-3-cast/

ANASTASIA O DEMOKRACII

https://www.biblik.sk/news/anastasia-o-demokracii/

VOĽBY V USA: ĽUDIA HOVORIA O VOLEBNÝCH PODVODOCH / US ELECTIONS: PEOPLE SPEAK HOW VOTES ARE BEING CANCELLED (SK, ENG)

https://www.biblik.sk/news/volby-v-usa-ludia-hovoria-o-volebnych-podvodoch-us-elections-people-speak-how-votes-are-being-cancelled/

VOLEBNÉ PODVODY? NIČ NOVÉ!

https://www.biblik.sk/news/volebne-podvody-nic-nove/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Ďakujeme za vašu podporu nakupovaním na Biblik.sk a ďakujeme i za akýkoľvek príspevok na náš účet, i za dobr. príspevky za bezplatné sťahovanie Thank you for your support, thank you for shopping at Biblik.sk and thank you  for your donations:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

Ďakujeme, Thank you. Biblik.sk

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

   
  

 

ĎALŠÍ VÁŽNY PRÍPAD POŠKODENIA ZDRAVIA PO TESTOVANÍ (+Poznámka Biblik: AK ĽUDIA BEZHLAVO REŠPEKTOVALI PRÍKAZY NADRIADENÝCH - ČERNOBYĽ - ZAMORILI CELÝ SVET A SPÔSOBILI OBROVSKÚ HAVÁRIU)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/dalsi-vazny-pripad-poskodenia-zdravia-po-testovani/