VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 2.časť.

16.01.2020 23:43

Kto žije v zahraničí nemá mať právo voliť, alebo ak sa v mieste trvalého pobytu nenachádza, tiež nemá mať právo voliť inde a ani tí, ktorí sa k voľbám nemôžu dostaviť, aké chodenie po bytoch k akým dôchodcom? (a s tou el. identifikáciou eštelen pribudnú nové problémy - budete môcť voliť za celý dom dôchodcov...) Čo ak si niekto vytvorí falošnú identitu? Kôli ovplyvneniu výsledku volieb môže mať určitá skupina vždy dva alebo viac legálnych občianskych preukazov. Jeden človek môže byť evidovaný v Bratislave ako občan1 a v priľahlej obci ako občan2. (príp. aj občan 12345, zoženiete si stotisíc takých, ak ste miliardár?). (príp. jedna osoba bude vedená pod rôznymi identitami ako občan žijúci na Slovensku, a druhýkrát ako občan žijúci v zahraničí, urobíte si 4 pasy a ide to) Video Martina Daňa tu tie diery dosť dobre vysvetľuje a vyrobiť volebný podvod je veľmi jednoduché. Technicky sa to podľa mňa realizovať dá aj vo veľkom. Voľba zo zahraničia alebo na voľba na hociaký iný doklad ako obč. preukaz podľa mňa smrdí. Tvoriť falošnú identitu a robiť zásahy do volieb s elektronickou identifikáciou (eID) je podľa mňa ešte ľahšie - už nikto nebude musieť žiadať ani o možnosť voľby zo zahraničia a odpadnú aj hlasovacie preukazy aj pojazdné urny. S eID fyzické overenie prítomnosti ani príčetnosti osoby už nebude potrebné, človek bude iba číslo v počítači, môže byť aj dvestorokov po smrti alebo fyzicky sa ani vôbec nemusí narodiť, ale s eID sa môže dokonale tváriť, že naozaj existuje. Podávať daňové priznania, vybavovať veci a žiadosti, môže byť fiktívne vykazovaná činnosť, keď všetko riadia počítače, bude existovať software, ktorý fiktívnu existenciu bude zaobstarávať.

Vláda povie: pozrite sa, náš úrad má zmysel, vybavil 250.000 žiadostí - kto sa kedy pôjde pýtať, či tá osoba čo niečo žiadala a akože dostala aj skutočne existuje? Budú sa dať vyrobiť totálne iluzórne štatistiky a ešte aj iné veci: stačí, ak získate prístup k eID, napr. skimmingom sa to robilo keď boli bankomatové karty na magn. prúžok, dnes už karta bez čipu podľa našich testov nefunguje, ale spôsob by sa našiel. (Nájde sa metóda ako odcudziť eID, to ešte len bude poprdeli, ľudia budú možno musieť dokazovať aj to, že si nezobrali hypotéku. Alebo, ak to bude treba, znalí systému na ľahšie dokážu, že oni nekradli a nepodvázali - napr. na súde veľké ryby a zločinci ľahšie preukážu, že ich eID bola odcudzená. Keď normálny občiansky stratíte, alebo vám ho ukradnú, ide vybaviť nový, keď vám ukradú eID, o tom sa hneď nedozviete)

S eID vzikajú nové veľmi závažné problémy, napr. dôchodca, ktorý zomrie a má nastavené posielanie dôchodku na účet, s eID je jednoduchšie urobiť ho živým... (Boh vie aké percento poberačov rôznych dotácií, dávok a dôchodkov dnes aj fyzicky existuje - najmä v rómskych osadách :-)

 

Súvisiace články / related articles:

MANIPULÁCIA PREZIDENTSKÝCH VOLIEB

https://www.biblik.sk/news/manipulacia-prezidentskych-volieb/

ZAUJÍMAVÉ KOMENTÁRE Z DISKUSIÍ

https://www.biblik.sk/news/zaujimave-komentare-z-diskusii/

STOPWORLDCONTROL.COM: DETAILY VOLEBNÝCH PODVODOV / STOPWORLDCONTROL.COM: MANIPULATIONS OF ELECTIONS IN DETAILS (SK, CZ, ENG) +Poznámka Biblik /+ Note Biblik (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/stopworldcontrol-com-detaily-volebnych-podvodov-stopworldcontrol-com-manipulations-of-elections-in-details/

11 MINÚT K VOĽBÁM - NÁZOR OBČANA NA VOĽBY
https://www.biblik.sk/news/11-minut-k-volbam-nazor-obcana-na-volby/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 1.časť
https://www.biblik.sk/news/volby/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 2.časť.
https://www.biblik.sk/news/volby-a-este-nieco-aj-o-eid-a-kontrole-myslienok-2-cast/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 3.časť.

https://www.biblik.sk/news/volby-a-este-nieco-aj-o-eid-a-o-kontrole-myslienok-3-cast/

ANASTASIA O DEMOKRACII

https://www.biblik.sk/news/anastasia-o-demokracii/

VOĽBY V USA: ĽUDIA HOVORIA O VOLEBNÝCH PODVODOCH / US ELECTIONS: PEOPLE SPEAK HOW VOTES ARE BEING CANCELLED (SK, ENG)

https://www.biblik.sk/news/volby-v-usa-ludia-hovoria-o-volebnych-podvodoch-us-elections-people-speak-how-votes-are-being-cancelled/

VOLEBNÉ PODVODY? NIČ NOVÉ!

https://www.biblik.sk/news/volebne-podvody-nic-nove/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Ďakujeme za vašu podporu nakupovaním na Biblik.sk a ďakujeme i za akýkoľvek príspevok na náš účet, i za dobr. príspevky za bezplatné sťahovanie Thank you for your support, thank you for shopping at Biblik.sk and thank you  for your donations:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

Ďakujeme, Thank you. Biblik.sk

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

   
  

 

ĎALŠÍ VÁŽNY PRÍPAD POŠKODENIA ZDRAVIA PO TESTOVANÍ (+Poznámka Biblik: AK ĽUDIA BEZHLAVO REŠPEKTOVALI PRÍKAZY NADRIADENÝCH - ČERNOBYĽ - ZAMORILI CELÝ SVET A SPÔSOBILI OBROVSKÚ HAVÁRIU)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/dalsi-vazny-pripad-poskodenia-zdravia-po-testovani/