MOVIR (+Poznámka Biblik: ĽUĎOM BÝVA V OBLASTIACH SILNÉHO ŽIARENIA VEĽMI ZLE) BRÁŇTE SA GENOCÍDE!

05.12.2021 04:49

Oficiálna stránka tohto satanského projektu:

https://movir.lf.tuke.sk/

Informácie M. Kotlebu - veľmi závažné:

https://www.biblik.sk/news/marian-kotleba-slovenska-armada-vyvija-movir-system-na-sledovanie-a-izolaciu-neockovanych/

Poznámka Biblik: V Trenčíne sú už miesta (napr. okolie TESCO), kde ľudia v blízkosti vysielačov pociťujú náhlu nevoľnosť, tlak v hlave a neschopnosť myslieť - sú to následky extrémne silných EM polí! Môžete brániť ako viete! (už neplatí žiadny zákon ani Ústava, neplatia žiadne normy, žiadne pravidlá a MinDop skutočné reálne vyžarované hodnoty nekontroluje, schvaľuje ich iba na základe papierov! Dobré ráno, už viete kto tu vládne? SATANISTICKÁ MAFIA, KTORÁ SA VÁS ROZHODLA POVRAŽDIŤ!

Tieto fašistické svine stavajú extrémne silné vysielače - hodnoty TN Soblahovská a OZC MAX sa podľa našich meraní pohybovali dlhodobo nad 500.000 mikroWatt/m2 čo je pokus o spôsobenie vážnych zdravotných problémov. Mobilné antény ustavične navyšujú frekvencie a čo nové frekvencie urobia, to je experiment! (Nové choroby súvisia s novým EM poľom - viac Dr. Cowan tu) Okrem toho, nastavali aj 60GHz vysielače, o ktorých niektorí výskumníci tvrdia, že spôsobujú neschopnosť kyslíka naviazať sa na hemoglobín*, t.j. tieto vysielače podľa niektorých výskumov môžu spôsobovať aj to, že ľudia sa dusia! Tieto fašistické svine sa nás jednoducho rozhodli vyhladiť - slúžia na to opatrenia, testy a vakcíny.

Chemtrails a tieto extrémne silné vysielače a antény, ktoré ustavične stavajú čoraz hustejšie majú zásadný vplyv na ľudské zdravie! Otrávili vzduch, spôsobili to, že niektorí ľudia sa dusia a teraz sa hrajú na pandémiu! Šíria choroby cez testy a cez vakcíny! Stavajú nové vysielače a prudko navyšujú frekvencie - to tiež spôsobuje chorobu! Vzduch je naýstený časticami chemtrails, ktoré ľudia dýchajú - čudovali by ste sa nejakému vírusovému zápalu pľúc? Ak by sa toto neskončilo, neprežil by to nikto! Takmer každý by v takomto prostredí ochorel alebo zomrel! Diabol vie, že má málo času, chce do pazúrov utrpenia a smrti strhnúť čo najviac ľudí!

Že budú kôli chemtrails problémy s dýchaním, sme na naše úrady písali už v r. 2018 v tomto článku! Máte právo sa brániť ako viete, oni likvidujú vás, bráňte sa!

 

* kyslík veľmi pohlcuje 60GHz vlny, zaujímavé štúdie tu a tu - Základnou zložkou vody je kyslík, tak vlastne voda a kyslík je otrávený, ak nie rovno ničený EM žiarením a takýto kyslík má problém telo absorbovať! Bohužiaľ, nie je normálne používať bezdrôtové žiariče, nie je normálne ustavične nosiť pri sebe mobil, a nie je normálne aby všade v okolí boli bezdrôtové žiariče! Čo sa deje? Jednoducho sa navýšia frekvencie, vy dostanete nový mobil, nový router, nové zariadenie, ktoré používa vyššie frekvencie a čo to spraví - to sa pozoruje! Ak tieto veci niekto pozná, vie presne, že to spôsobí napr. epidémiu rakoviny, rast psych. porúch, oslabenie imunity, dých. problémy...