ZÁKAZ Wi-Fi VO FRANCÚZSKU (AKTUALIZÁCIA 1x)

27.12.2019 15:49

"Vezmime si napríklad Francúzsko. V roku 2015 prijalo zákon, ktorý zakazuje Wi-Fi vo všetkých materských školách. Okrem toho tento zákon stanovuje, že Wi-Fi musí byť vypnutá vo všetkých základných školách." Viac tu:

https://tadesco.cz/niektore-krajiny-zakazali-pouzivanie-wi-fi-a-mobilnych-telefonov-v-okoli-skol-malych-deti-a-tehotnych-zien/

 

Poznámka Biblik: Dúfame, že podobné opatrenia prijmeme aj na Slovensku, lebo ľudia by mali pochopiť, že nemôžu mať doma hociaký Wi-Fi router, Wi-Fi v panelákoch nemá čo hľadať vôbec!

Ešte je dobre pochopiť, že mobil by nikdy nemal byť priamo na uchu! (Zdroj návod od vášho mobilu, je to aj vo vašom návode od telefónu napísané, podobne ako tu)

Zdroje elektromagnetického žiarenia (mobily, Wi-Fi, notebooky, tablety, mikrovlnky) by nemali byť v blízkosti potravín. Táké niečo ako Wi-Fi v obchode s potravinami by malo byť prísne zakázané. Dokonca aj v bio obchodoch vidíme niekedy aktívny Wi-Fi router rovno medzi regálmi, čo voči zákazníkovi považujeme za bezohľadnosť! Natiahnuť jeden kábel k notebooku alebo k e-kase nie je až taký problém a stojí to za to! Wi-Fi zvlášť v obchodoch s potravinami by mala byť deaktivovaná. 

Aj mikrovlnné rúry, v ktorých si mnohí ohrievate (resp. ničíte) potraviny by mali byť zakázané vôbec. Viac tu a tu. Prosím vás uvedomte si to, prosím nepobehujte po obchodoch s mobilmi na uchu, Wi-Fi v domácnosti a v robote nahraďte káblami a ešte raz vás prosím prestaňte pobehovať po obchodoch s mobilmi na uchu! Ničíte seba aj potraviny.

AKTUALIZÁCIA 1x: Samozrejme dúfame, že Wi-Fi jednoho dňa odstránia aj z verejných miest a dopravných prostriedkov. Najviac ohrození sú zamestnanci knižníc a zamestnanci vo vlakovej a autobusovej doprave, ktorí sa počas celej pracovnej doby pohybujú v zamorenom prostredí. Hodnoty žiarenia aktívnej Wi-Fi podľa našich meraní prístrojom 10.000 - 100.000 mikroWatt/m2 Extech 480836. Na trhu je aj Extech 480846. Ľudia majú citeľný problém už pri hodnotách 300-600 mikroWatt/m2. Od kedy v Trenčíne nainštalovali  Wi-Fi stĺpy , ľudia hovoria, že je pre nich bezpečné sa pohybovať v meste najviac 15 minút, býva im zle, bolí ich hlava, cítia sa zrýchlení, v noci nemôžu zaspať a pod... A čo potom tí, ktorí tam pracujú? Berie niekto ohľad na človeka predtým, než sa rozhodnú inštalovať Wi-Fi?