VYHLÁSENIE MAROŠA ŽILINKU + KOMENTÁR: "TO JE NA BASU, PANI ČAPUTOVÁ, TO JE NA BASU_Ešte nikdy nikto nezosmiešnil prezidentku Čaputovú tak, ako dnes generálny prokurátor."

19.09.2023 10:55

VYHLÁSENIE MAROŠA ŽILINKU

https://www.youtube.com/watch?v=g_uTTjpiH_o&t=12m52s

Komentár k videu - zdroj/source: e-mail:

"TO JE NA BASU, PANI ČAPUTOVÁ, TO JE NA BASU 

Ešte nikdy nikto nezosmiešnil prezidentku Čaputovú tak, ako dnes generálny prokurátor. A ja som sa fakt snažil.  1. Generálny prokurátor dnes povedal pravdu o Zuzane Čaputovej. Nemá odbornosť, ale zato prebytok pýchy a arogancie.  2. Čo je však pre Čaputovú horšie, Maroš Žilinka ju de facto obvinil, že ešte v roku 2021 lobovala v živej kauze za exprezidenta policajného zboru Kovaříka.  3. Kovařík bol obvinený za to, že zastavil policajnú raziu na mafiánov, ktorých Lipšicov úrad využíval na špinavú politickú robotu. 4. Lipšic potom nabehol do Prezidentského paláca, aby dal Čaputovej pokyn, nech u Žilinku lobuje za Kovaříka. Žilinka ju s tým poslal do čerta. 5. Ale dnes opisoval, ako sa zabával, keď odborne nespôsobilá Čaputová čítala z nejakej "písanky" to, čo jej tam Lipšic napísal. Strašná hanba.  6. Žilinka neposlúchol a tak proti nemu začala vojna. Médiá, mimovládky a tak... A Čaputová sa v tejto vojne správa ako Lipšicov lokaj.  7. Predpokladám, že Lipšic s Kubinom jej píšu podania na Žilinku a ona len vykonáva, čo jej títo páni napíšu. Každá mafia má svojho užitočného idiota, že áno.  8. Generálny prokurátor má úplnú pravdu v tom, že napriek našej úcte k postu prezidenta, nie je možné si vážiť prezidentku Čaputovú, ktorá tento úrad takto neuveriteľne ponižuje.  9. Ako môže riešiť ústavný spor s generálnou prokuratúrou na satirickom festivale Kremnické gagy? Tým len potvrdzuje, že mentálne je len druhoradou komediantkou.  10. Ako je možné, že na list generálneho prokurátora, ktorý ju žiadal o stretnutie, ani len neodpovedala. Namiesto toho naňho takto útočí?  11. A preboha, ako je možné, že chce ako politička zasahovať do živých spisov? A pasuje sa do polohy, že ona má určovať, kto má byť alebo nemá byť obvinený. 12. Po dnešku už vieme, prečo to všetko robí. Vyplýva to z toho, čo GP Žilinka povedal na dnešnej tlačovke: ona je len predĺženou rukou Lipšica a Kubinu.  13. Preto sa tak bije za Čurillovcov, preto tak útočí na Roberta Fica a opozíciu, preto tak hysterčí okolo Maroša Žilinku.  14. Po tomto by mala Zuzana Čaputová s hanbou odstúpiť so svojej funkcie. Ale že okamžite. Ešte z New Yorku, kam sa išla poradiť, čo urobiť so slovenskými voľbami.  15. Ja viem, že ju chlapci z New Yorku nebudú chcieť pustiť. Ale toto je strašné odhalenie.  Ešte raz - progresivistická politička zneužila svoju funkciu na lobovanie za Lipšicovho a Mikulcovho človeka. To je na basu, milá pani. To je na basu."

Súvisiace články / related articles:

MUDr. IGOR BUKOVSKÝ ZAREAGOVAL NA FĽANDRU V SÚVISLOSTI S LGBT PROPAGANDOU / Autoimmune inflammatory reactions triggered by the COVID-19 genetic vaccines in terminally differentiated tissues (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/mudr-igor-bukovsky-zareagoval-na-flandru-v-suvislosti-s-lgbt-propagandou/

FĽANDRIN PALÁC / WHOREHOUSE: THE PALACE OF THE SO-CALLED SLOVAK PRESIDENT (SK, ENG) AKTUALIZOVANÉ - UPDATED
https://www.biblik.sk/news/flandrin-palac-whorehouse-the-palace-of-the-so-called-slovak-president/
ŠATY TAKZVANEJ PREZIDENTKY / ROBE OF THE SO-CALLED SLOVAK PRESIDENT (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/saty-takzvanej-prezidentky-robe-of-the-so-called-slovak-president/

FĽANDRA OHLÁSILA, ŽE SA O DRUHÉ VOLEBNÉ OBDOBIE UCHÁZAŤ NEBUDE / THE SO-CALLED SLOVAK PRESIDENT A.K.A. "THE WHORE" ANNOUNCED SHE WON'T RUN THE 2nd BALLOT
https://www.mojevideo.sk/video/3bde2/je_to_tam.html

OPROTI ČAPUTOVEJ BOL AJ TAKÝ KISKA DOBRÝ ANJEL / PICTURES: THE SO-CALLED SLOVAK PRESIDENT ZUZANA CAPUTOVA HAS TURNED PRESIDENTIAL PALACE INTO A WHOREHOUSE (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/oproti-caputovej-bol-aj-taky-kiska-dobry-anjel/

 

IVAN GAŠPAROVIČ KRÁTKY ROZHOVOR MIMI ŠRAMOVÁ: GAŠPAROVIČ O MIGRANTOCH A ČAPUTOVSKEJ ZADUBENOSTI

VIDEO SK, 27min

https://www.youtube.com/watch?v=Y-IZwCQ_8Ks

INTEGRIERT DICH, WEISSE FRAU 

BIELA ŽENA, INTEGRUJ SA 

WHITE WOMAN, INTEGRATE YOURSELF

Sign at Lübz bus station

"Integrate yourself, white woman! ... this is not only your country anymore and this country will never be yours. Dress yourself in harmony with other cultural circles. Take care about religious feeling of discriminated minority. Everyday racism starts thanks to your clothing."

Poznámka Biblik: pre niektoré škraty to bude aj dobré :D 

Ale ak by to vláda nariadila a v TV by sa hovorilo, že taký odev chráni proti vírusu, ešte by do druhých niektoré intelektuálky skákali, aby sa zahalili! Buzerovali a týrali ste tých, ktorí odmietali rúška, pekne sa vám to vracia! A príde aj na prisluhovačov i na režisérov covidového scénára!

Note Biblik: maybe would be good to make a TV shot and repeat this clothing is the protection against virus! Probably, sheeple wouldn't have any problem!

Súvisiace články / related articles:

Korán (SK)
https://www.biblik.sk/koran/

AKO MÔŽETE NEVERIŤ VO STVORITEĽA? ON DOKÁŽE VŠETKO. / HOW CAN YOU DISBELIEVE IN YOUR CREATOR? HE IS THE ONLY ONE, WHO CAN DO EVERYTHING. (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/ako-mozete-neverit-vo-stvoritela-on-dokaze-vsetko-how-can-you-disbelieve-in-your-creator-he-is-the-only-one-who-can-do-everything/

DAVID LANE: NEOZBROJENÁ A NEMILITANTNÁ SPOLOČNOSŤ BUDE ZOTROČENÁ / DAVID LANE: AN UNARMED OR NON-MILITANT PEOPLE WILL BE ENSLAVED (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/david-lane-neozbrojena-a-nemilitantna-spolocnost-bude-zotrocena-david-lane-an-unarmed-or-non-militant-people-will-be-enslaved/

PREČO POTREBUJEME NA SLOVENSKU VIAC ISLAMU ALEBO AKO BY DOPADLI PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, KTORÍ PODPORUJÚ SATANISTICKÉ LGBT (SK)
https://www.biblik.sk/news/preco-potrebujeme-na-slovensku-viac-islamu-alebo-ako-by-dopadli-predstavitelia-statu-ktori-podporuju-satanisticke-lgbt/

Francúzskemu starostovi zhorel dom po tom, čo chcel nové stredisko pre migrantov / HOUSE OF FRENCH POLITICIAN SET ON FIRE, BECAUSE OF SUPPORTING MIGRANTS (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/francuzskemu-starostovi-zhorel-dom-po-tom-co-chcel-nove-stredisko-pre-migrantov-house-of-french-politician-set-on-fire-because-of-supporting-migrants/

Hľadanie na Biblik.sk / search @ Biblik.sk (articles SK, ENG)

https://www.biblik.sk/search/?x=0&y=0&text=migranti

https://www.biblik.sk/search/?text=migrants&type=

https://www.biblik.sk/search/?x=0&y=0&text=ute%C4%8Denci

 

"Stačí, aby ľudia vedeli, že prebehli nejaké voľby. Ľudia čo prídu voliť, nerozhodujú o ničom. Voľby rozhodujú tí, čo počítajú hlasy." J.V. Stalin

"It is enough that the people know there was an election. The people who cast the votes decide nothing. The people who count the votes decide everything." Josif Vissarionovič Stalin (*18.12.1878 - 5.3.1953)

-   -   -

Dôležité komentáre z diskusie k voľbám:

"PS
!!!!!!TYCHTO A TOTO PODPORIA VSETCI KTORYI SLUZIA USA A VOJNE VRATANE KDH A CAPTAVEJ A SNS !!!!
PS-PROGRESIVNE SOROSOVSKO !! MAJITEL- masovy vrah a najväcsia bestia na zemi z celej historie ludstva ZIDOVSKY VRAH A NACISTA- GEORGE SOROS!!
NAJZAKLADNEJSIE 4 BODY UKOTVENE V STANOVACH A PLANY PS :
1- OKAMZITSA MOBILIZACIA A ODSUN BOJOVAT NA UKRAINU
2- MASOVE NAHRADZOVANIE PADLYCH SLOVAKOV MOSIMSKYMI INZINIERMI,. ktori nebudu zo zakona trestany za znasilnenie bielej zeny,chlapca, kohokolövek
3- NASILNE VAKCINOVANIE TYCH CO NESLI NA FRONTU- ale iba bielych slovakov
4-ZVYSENIE DANI PRE BIELYXCH SLOVAKOV O 30% aby mali zidia,cigani a moslimski inzinieri za co zrat, brat drigy a kde byvat"

"V DEN VOLIEB
sa treba uz odf rana zhromazdit okolo budovi kde sidli ESET- to je Einsteinova ulica ako je AUPARK, tak ta vysoka budova pri moste SNP !!! Obkolesit ju .ZO SEBOU SI TREBA PRINIEST KANISTRE BENZINU; STRELNE ZBRANE; SEKERY;VIDLI;NOZE;MACETY A ZAPALNE FLASE !!! A pod chvilou hadzat zapalne flase na budovu. ESET sa musi fyzicky bat, inak sfalsuje volby a skorumpovany urad uzna vysledky elektronickeho scitania c urobi ESET a dalsi sorosom skorumpovany STATISTICKY URAD a STATNA VOLEBNA KOMISIA UZNA ELEJTRONICKE SCITANIE AKO OFICILNY VYSLEDOK VOLIEB !!! Odignoruju to, ze paralerne scitavanie jasne preukaze manipulaciu volieb. USTAVNY SUD ZAMIETNE VSETKY STAZNOSTI podobne ako to urobil v PREZIDENTSKYCH VOLBACH , kere boli tiez sfalsovane. A SLOVACI BUDU OD TOHO DNA CUDZINCAMI NA SLOVENSKU !!!! DOMACI BUDU ZIIDIA; CIGANI A MOSLIMOVIA KERYCH PROGRESIVNE SOROSOVSKO DOVLECIE MINIMALNE MILION !!!!!"
ZDROJ: DISKUSIA HS

Ďalšie súvisiace články / another related articles:

ANASTASIA O DEMOKRACII

https://www.biblik.sk/news/anastasia-o-demokracii/

MANIPULÁCIA PREZIDENTSKÝCH VOLIEB

https://www.biblik.sk/news/manipulacia-prezidentskych-volieb/

NASTAL ČAS O STALINOVI POHOVORIŤ
https://www.biblik.sk/news/nastal-cas-o-stalinovi-pohovorit/

ZAUJÍMAVÉ KOMENTÁRE Z DISKUSIÍ

https://www.biblik.sk/news/zaujimave-komentare-z-diskusii/

STOPWORLDCONTROL.COM: DETAILY VOLEBNÝCH PODVODOV / STOPWORLDCONTROL.COM: MANIPULATIONS OF ELECTIONS IN DETAILS (SK, CZ, ENG) +Poznámka Biblik /+ Note Biblik (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/stopworldcontrol-com-detaily-volebnych-podvodov-stopworldcontrol-com-manipulations-of-elections-in-details/

11 MINÚT K VOĽBÁM - NÁZOR OBČANA NA VOĽBY
https://www.biblik.sk/news/11-minut-k-volbam-nazor-obcana-na-volby/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 1.časť
https://www.biblik.sk/news/volby/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 2.časť.
https://www.biblik.sk/news/volby-a-este-nieco-aj-o-eid-a-kontrole-myslienok-2-cast/

VOĽBY (a ešte niečo aj o eID a kontrole myšlienok) 3.časť.

https://www.biblik.sk/news/volby-a-este-nieco-aj-o-eid-a-o-kontrole-myslienok-3-cast/

VOĽBY V USA: ĽUDIA HOVORIA O VOLEBNÝCH PODVODOCH / US ELECTIONS: PEOPLE SPEAK HOW VOTES ARE BEING CANCELLED (SK, ENG)

https://www.biblik.sk/news/volby-v-usa-ludia-hovoria-o-volebnych-podvodoch-us-elections-people-speak-how-votes-are-being-cancelled/

VOLEBNÉ PODVODY? NIČ NOVÉ!

https://www.biblik.sk/news/volebne-podvody-nic-nove/

V.A JEFIMOV: FENOMÉN STALINA (RUS+SK tit)
https://www.biblik.sk/news/v-a-jefimov-fenomen-stalina/

VOLEBNÉ PODVODY? NIČ NOVÉ!

https://www.biblik.sk/news/volebne-podvody-nic-nove/

DEŇ VÍŤAZSTVA NAD FAŠIZMOM

https://www.biblik.sk/news/den-vitazstva-nad-fasizmom/

EVOLÚCIA: FAŠISTI, KOMUNISTI, COVIDISTI / EVOLUTION: FASCISTS, COMMUNISTS, COVIDISTS (SK, ENG) https://www.biblik.sk/news/evolucia-fasisti-komunisti-covidisti/

AJ TAKTO FUNGUJE DEMOKRACIA (SNAHA VYHLADIŤ ZEM&VEK Z OBCHODNÝCH REŤAZCOV)
https://www.biblik.sk/news/aj-takto-funguje-demokracia/

HOW DEVIL USES JEWS / AKO DIABOL POUŽÍVA ŽIDOV (+Poznámka Biblik / + Note Biblik: Akceptácia fašizmu a nadvlády židov je dnes účelovo podsúvaná aj cez Starý zákon / SHALL BE THE OLD TESTAMENT BANNED AS A NAZI DOCUMENT? (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/how-devil-uses-jews-ako-diabol-pouziva-zidov/


"It is enough that the people know there was an election. The people who cast the votes decide nothing. The people who count the votes decide everything." Stalin

"Stačí, aby ľudia vedeli, že prebehli nejaké voľby. Ľudia čo prídu voliť, nerozhodujú o ničom. Voľby rozhodujú tí, čo počítajú hlasy."

Josif Vissarionovič Stalin (18.12.1878 - 5.3.1953)

Ľudia by mali kontorolovať voľby, lebo dnes vládnu oveľa horší diktátori ako Stalin. Či snáď veríte, že voľby sú jediná časť kapitalizmu, kde sa ešte hrá podľa pravidiel? Známy portál aktuality.sk informuje o volebných podvodoch, ani tieto voľby neboli ničím iným:

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Ďakujeme za vašu podporu nakupovaním na Biblik.sk a ďakujeme i za akýkoľvek príspevok na náš účet, i za dobr. príspevky za bezplatné sťahovanie Thank you for your support, thank you for shopping at Biblik.sk and thank you  for your donations:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

Ďakujeme, Thank you. Biblik.sk

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!